Отново трус или внушение?

  • 111 324
  • 2 179
  •   1
Отговори
# 1 350
  • Мнения: 13 206
 А и нещо друго си мисля- това яростно отричане на връзка между земетресенията в БГ и Италия-там ги разтресе с 5,1 и малко по-късно и при нас зимята реагира. Някак все ми се струва, че има връзка, като не претендирам за компетентност.
То само като погледне човек картата на земетресенията по Земята, цялата изпъстрена със сини и червени точки в европейския регион...

# 1 351
  • Мнения: 175
Рапунцел, аз се доверявах точно на този сайт доскоро... Преди няколко дни в темата се коментираше, че сеизмичната активност в Италия е намаляла, както се виждаше и на въпросния сайт. Но една потребителка пусна линк към друг сайт, където земетръсите бяха десетки. Аз проверявах предимно него, защото забелязах, че земетресения с много ниска сила биват отбелязани, не знам защо няма информация за последното у нас...

# 1 352
  • София
  • Мнения: 351
Обикновено фокус нюз реагират бързо сега никакви ги няма Thinking

# 1 353
  • София
  • Мнения: 4 178
Моето мнение е, че не може да няма връзка. Само от факта, че земята е едно цяло и те може да не се отразяват едно на друго. Вече от силата зависи дали ще се почувства на по-голяма разстояние и също как са свързани дълбоко пластовете.

Мисля, че нарочно не съобщават за по-малките да не се създава паника. Но това не ми харесва.

# 1 354
  • София
  • Мнения: 5 606

Мисля, че нарочно не съобщават за по-малките да не се създава паника. Но това не ми харесва.
Peace И на мен!

# 1 355
  • София
  • Мнения: 4 178
Агенция Фокус публува вече. Но е много плитко-0,7 км.

# 1 356
  • Мнения: 2 013
официално: M 3.5 BULGARIA
Area: Белово, Пазарджик, България

# 1 357
  • София
  • Мнения: 351
Агенция Фокус публува вече. Но е много плитко-0,7 км.
Е, то това аз го разбрах преди тях Joy
Няма ли някой сеизмолог да каже нещо Crossing Arms

# 1 358
  • София
  • Мнения: 4 178
Ще го подминат, или сутринта ще съобщят.  Ние май ще осъмнем в темата.  Laughing

# 1 359
  • Мнения: 9
Сбърках се нещо

# 1 360
  • София
  • Мнения: 351
За вас не знам, но мене сън не ме лови вече. Безпокои ме, че вече затихнаха вторичните, може и да е нормално, ама кой да ми каже. #Crazy Пернишкото било странно и други такива и филма е готов LaughingМедиите си направиха предаванията, вестниците се продадоха а ние тук висиме и хвърляме боб #Crazy

# 1 361
  • Мнения: 610
официално: M 3.5 BULGARIA
Area: Белово, Пазарджик, България

От къде е тази информация ?

# 1 362
  • Мнения: 2 013
официално: M 3.5 BULGARIA
Area: Белово, Пазарджик, България

От къде е тази информация ?

http://ndc.geophys.bas.bg/#

# 1 363
  • Мнения: 2 652
От тук http://ndc.geophys.bas.bg/

А европейския сайт нещо се е бъгнал ли?

# 1 364

Общи условия

Активация на акаунт