Отново трус или внушение?

  • 111 391
  • 2 179
  •   1
Отговори
# 1 335
  • София
  • Мнения: 561
Еее, стига вече! Аз не го усетих - София - Надежда, но пък съм на ниско Sad дано спират!

# 1 336
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Ето и новинка в една неспяща медия
новина


Не се отваря. Rolling Eyes

# 1 337
  • Sofia
  • Мнения: 4 136
Ето и новинка в една неспяща медия
новина



Кой е сайта, не се отваря линк-а.

# 1 338
  • Мнения: 101
rimar, и аз съм в Борово, на последен етаж, ама нищичко не усетих.

# 1 339
  • София
  • Мнения: 351
Както винаги всички медии спят #2gunfireДобре,че е форума. Направо могат да си свалят новините от тук Sick

# 1 340
  • София
  • Мнения: 4 179
rimar, и аз съм в Борово, на последен етаж, ама нищичко не усетих.

Ако не беше дръннала витрината нямаше да го усетя. Та ми е като трусопоказател.

# 1 341
  • Мнения: 175
От сайта, който не се отваря:

"Земетресение с магнитуд 3,2 по Рихтер е регистрирано в 23,08 часа в неделя, 3 юни, отчете системата на Геофизическия институт към БАН.
Епицентърът е западно от Пазарджик.
От 30 май насам това е първият трус на територията на страната ни с магнитуд над 2 по скалата на Рихтер.
Във всички останали специализирани сайтове все още няма никаква информация за труса."

# 1 342
  • Мнения: 9
Извинявам се за кофти линка, сега ще се върна да го оправя. Сайтът е  offnews.offroad-bulgaria.com

# 1 343
  • Мнения: 101
От геофизичния институт
Много плитко бе... вероятно заради това се е усетило така.

# 1 344
  • София
  • Мнения: 4 179
Аз също не можах да го отворя /сайта/

Значи не е Перник. Затова са го усетили по-силно към Пазарджик. Но беше много кратко. Тъкмо щях да лягам  #Cussing out

rimar, и аз съм в Борово, на последен етаж, ама нищичко не усетих.

Може да се запознаем   bouquet

# 1 345
  • Мнения: 101
rimar, чудесно:) Навита, като решиш пиши съобщение:)

# 1 346
  • Мнения: 682
Странно, че тук нищо не са регистрирали: http://quakes.globalincidentmap.com/

# 1 347
  • София
  • Мнения: 5 606
 Естествено точно сега ми се включи и центрофугата на пералнята Crazy А и нещо друго си мисля- това яростно отричане на връзка между земетресенията в БГ и Италия-там ги разтресе с 5,1 и малко по-късно и при нас зимята реагира. Някак все ми се струва, че има връзка, като не претендирам за компетентност.

# 1 348
  • Мнения: 9
Защо така става с името на newsm78 този сайт? И мнението си нямам право да изтрия  newsm78
Аз вече усещам и обичайни въображаеми вторични трусове   Blush

# 1 349
  • Мнения: 1 841
А и нещо друго си мисля- това яростно отричане на връзка между земетресенията в БГ и Италия-там ги разтресе с 5,1 и малко по-късно и при нас зимята реагира. Някак все ми се струва, че има връзка, като не претендирам за компетентност.

Връзката се вижда и с просто око! Колкото и да ни разправят че няма, очевидно е, че има.

Общи условия

Активация на акаунт