Отново трус или внушение?

  • 111 392
  • 2 179
  •   1
Отговори
  • Мнения: 639
Снощи отново усетихме два труса - люлеене, хоризонтално, около полунощ.
Никъде не е отбелязано да е имало такива. Вече си мисля, че си внушавам newsm78 .
Някой усетил ли е нещо снощи ?

# 1
  • Марс
  • Мнения: 439
Ми не зная какво да ти кажа, аз усетих на 27 срещу 28 към 2.20 и то си се усети добре, но околните казват, че не съм си добре и е нямало и на сайтовете не са го пуснали, знам ли вече и аз.

# 2
  • Мнения: 211
И аз си мисля, че съм луда вече, но към 4 и 15 тази нощ се събудих от люлеене. Реших, че може би си внушавам, и че на сутринта ще проверя. Както и да е, нямаше нищо Tired Явно съм психо.

ПП: да редактирам, но в полунощ бяхме будни, а нищо не сме усетили. Мисля, че няма нищо.

# 3
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Да ви кажа вече, постоянно имам чувството, че се люлеем.
НО, виждайки, че не е отбелязано никъде, което и да е мое внушение, се успокоявам, че просто ми се струва.
Явно всички сме изключително стресирани.
Защото единственото друго, с което си го обяснявам е, че умишлено не ги отчитат тези трусове никъде, в което пък грам не виждам логика.

# 4
  • Мнения: 211
Надали не ги отразяват умишлено.. И то в чуждестранните сайтове, ония за следене на сеизмичността. Само не можах да разбера защо хората са тооолкова стресирани, някак не ми се вижда нормално. Себе си вече смятам за умопомрачена, а не съм толкова лабилна изобщо.

# 5
  • Някъде там...
  • Мнения: 4 000
Да си призная и аз съм много зле, посттравматичен стрес ли е, какво е, не знам. Изгубих си съня. Като се свечери все едно някой ми сяда на гръдния кош и ме стиска за гърлото. Не искам да се прибирам вкъщи, не искам да спя в спалнята. Бухам успокоителни и пак не мога да спя. Ходя като зомби вече. Имам чувството, че постоянно ме люлее, подскачам при всеки звук. А уж не беше толкова страшно вкъщи... нямаме поражения никакви. Но самото събуждане и онова бучене ме изплашиха до смърт. Не за себе си се страхувах толкова, колкото за децата. А те проспаха всичко.

Мая Попова предсказала нов силен трус до 15 юни в региона. Искрено се надявам да не е вярно. Защо трябва да всяват паника сред и без това стресираните хора...

Не мисля, че не отразяват умишлено земетресения. Няма как да не излезе инфо в международните сайтове.  Peace

# 6
  • Марс
  • Мнения: 439
Ами имаше за Мая една статия в която не беше познала абсолютно нищо, да се надяваме че няма да е така, а и почти съм сигурна де, да се молим на Бога.
Плюс това харесах едно изказване на един мъж в нета, което гласеше -Къде бяха тези врачки и пророци преди да ни връхлети земетресението, защо сега се навъдиха?


П.П. Трябва да се оправяме вече, не може да живеем в непрекъснат страх, налагам си го и дано го постигна.

# 7
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
И аз си мисля, че съм луда вече, но към 4 и 15 тази нощ се събудих от люлеене. Реших, че може би си внушавам, и че на сутринта ще проверя. Както и да е, нямаше нищо Tired Явно съм психо.

ПП: да редактирам, но в полунощ бяхме будни, а нищо не сме усетили. Мисля, че няма нищо.
В 12 не съм усетила нищо,макар че бях будна.Обаче в 4 и нещо и аз се събудих и ми се стори, е  има земетресение.Сутринта питах мъжа ми той каза, че не са казали нищо.Едно със сигурност мога да кажа:Нашите песове снощи лаеха като обезумели и направо ме бяха изправили на нокти.Един безумен лай на всички кучета в радиус от 1 км.

# 8
  • Мнения: 227
Аз се будя по 3-4 пъти на нощ и си мисля че ме люлее Crazy Гледам лампата дали се движи - нищо. Знам че си въобразявам, но се чудя кога ще мине, че вече психясах  ooooh! Явно не съм единствената Hug

# 9
  • Мнения: 10 711
аз уж не се уплаших много, защото половината трус го проспах, но пък за сметка на това всички вторични, третични и прочее ги усетих, и като си легна все имам усещането че ми се мести леглото, ставам, проверявам по сайтовете - няма нищо, може би и аз си внушавам newsm78

# 10
  • София
  • Мнения: 2 217
Най-лашканите...ъ-ъ-ъ...пардон, най-люшканите жени са в мамата..... Laughing

# 11
  • София
  • Мнения: 15 513
  Нервите и стреса ви люлеят, вземете мерки,за да не се задълбочава.Отидете на отоневролог, разбутани са ви вестибуларните апарати.Да не си докарате някой Мениероподобен синдром, че е гадно.

# 12
  • Мнения: 130
липсваше ми тази тема. след като заключиха предишната, ми беше търсене, че няма къде да споделя, че ме люлее. вчера усетих само един, но него го отразиха. беше към 7 вечерта с магнитуд 2.

# 13
  • Мнения: 211
Да си призная и аз съм много зле, посттравматичен стрес ли е, какво е, не знам. Изгубих си съня. Като се свечери все едно някой ми сяда на гръдния кош и ме стиска за гърлото. Не искам да се прибирам вкъщи, не искам да спя в спалнята. Бухам успокоителни и пак не мога да спя. Ходя като зомби вече. Имам чувството, че постоянно ме люлее, подскачам при всеки звук. А уж не беше толкова страшно вкъщи... нямаме поражения никакви. Но самото събуждане и онова бучене ме изплашиха до смърт.

Абсолютно, 1:1, все едно аз съм го писала Confused (Вкъщи вече ми се ядосват!)

[Нашите песове снощи лаеха като обезумели и направо ме бяха изправили на нокти.Един безумен лай на всички кучета в радиус от 1 км.

И при нас беше така. Особено едното, което лаеше като лудо след първия трус, и ние решихме, че е предрекло останалите Laughing, снощи не млъкна до 12 и нещо и ние откачихме.

# 14
  • София
  • Мнения: 2 132
липсваше ми тази тема. след като заключиха предишната, ми беше търсене, че няма къде да споделя, че ме люлее. вчера усетих само един, но него го отразиха. беше към 7 вечерта с магнитуд 2.
В кой сайт са го отразили, може ли линк?

Общи условия

Активация на акаунт