Отново трус или внушение?

  • 111 389
  • 2 179
  •   1
Отговори
# 1 365
  • Мнения: 610

Благодаря ти !

Последна редакция: пн, 04 юни 2012, 01:21 от bliznacite2004

# 1 366
  • София
  • Мнения: 561
Сега пък го пишат - във Велинград... http://btvnews.bg/bulgaria/incidenti/3-4-po-rihter-vv-velingrad.html

# 1 367
  • Мнения: 9
По-якото е в края на новината, че било поредното в района на Перник Simple Smile

# 1 368
  • София
  • Мнения: 561
По-якото е в края на новината, че било поредното в района на Перник Simple Smile
Joy Joy Joy

# 1 369
  • Мнения: 175
Ама вие подчиненото определително изречение за нищо го нямате... Mr. Green

# 1 370
  • София
  • Мнения: 5 606
А сега нещо? Събудих се много стресната, но не разбах сънувам или нещо наистина.

# 1 371
  • София
  • Мнения: 4 179
Защо на сайта на геофизичния е изписан  час 20,08 за снощното земетресение?

# 1 372
  • Мнения: 192
това е по централно време на гринуич, ако не се лъжа ,за това го  изписва системета така

# 1 373
  • София
  • Мнения: 4 179
това е по централно време на гринуич, ако не се лъжа ,за това го  изписва системета така

Те не са ли с  разлика 2 часа?

# 1 374
  • Мнения: 439
Здравейте,искам да ви предложа нещо полезно за четене по темата,която ни е разтресла и вълнува всички ни през последните седмици,ако не друго може да ни накара да се замислим и да се помолим:
http://dox.abv.bg/files/listtree

"Всичко, което е добро, мога да приема. Всичко, което е добро, мога да приложа. Когато искам да направя някакво добро, няма сила, която може да ми противодействува. Всичко мога да направя чрез живия Господ на Любовта, Който е създал всичко в света."

"Това е моят поздрав за 17 декемврий. Като дойде Христос, и вие да Го поздравите така. Когато гърмежите започнат да се чуват, когато земята започне да играе под краката ви, кажете си горните мисли и не се страхувайте. Нека тия мисли останат във вас за всички случаи в живота ви.

Пазете се от отрицателни мисли. Откажете се от всички стари майки и бащи, учители и свещеници в себе си. На стария свят. с който досега сте били свързани, кажете: Сбогом, нямам вече нищо общо с тебе! На всички свещеници, учители, майки и бащи, синове и дъщери, които искат да служат на новото и да прилагат новите правила, Христос казва: Добре дошли при мене! Аз ще ви сложа богата трапеза. Това всички ще проверите. – Кога ще бъде това? – Все ще бъде на 17 число, но на кое, не е важно."

Последна редакция: пн, 04 юни 2012, 09:02 от _Червена роза_

# 1 375
  • Мнения: 13 236
 newsm78, това не ми звучи изобщо успокояващо.

# 1 376
  • София
  • Мнения: 11 755
[quote author=_Червена роза_


?????? мразя видове секстанство.

# 1 377
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Червена роза, от коя секта изпълзя?

А този текст:

"Всичко, което е добро, мога да приема. Всичко, което е добро, мога да приложа. Когато искам да направя някакво добро, няма сила, която може да ми противодействува. Всичко мога да направя чрез живия Господ на Любовта, Който е създал всичко в света."

....

си го спомням. Даже тема имаше тук. За една учителка, която накарала децата да го пишат в тетрадките си и да го повтарят.
Аха, намерих го. От Бялото братство било. И статията за учителката намерих: http://www.plovdivmedia.com/52602.html
Тогава не видях нищо лошо в тези думи, но не знаех продължението.
Взимам си думите назад и се извинявам, че съм се подвела тогава.

# 1 378
  • Мнения: 439
Момичета,каква секта? ooooh! Stop
нямам намерение да се оправдавам, нито искам да се карам с някого.
предложението ми бе да се замислим защо се случва всичко това,а не просто да седим и да се вайкаме и да следим сайтовете за сеизмична активност.

# 1 379
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
И те се замисли и какво измисли? Защо се случва всичко това?

Общи условия

Активация на акаунт