Грипна епидемия и детски градини

  • 8 889
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 050
Благодаря за отговорите! Ще се оглеждам по внимателно вече за бележки. За сега не съм виждала такава бележка.

# 31
  • София
  • Мнения: 3 854
Варицелата я зачекнаха, защото обмислят да въведат ваксина за нея и трябва да ни агитират.

Наистина ли ще вкарат и в БГ ваксина срещу варицелата? Ако знаеш подробности били споделила.
Сина ми е ваксиниран на 1 г и 6 м и много ми се иска и дъщеря ми да я ваксинирам.

И в ДГ на моите деца слагат бележка на вратата на групата, а не на входната врата и при сина ми разбирам, кога има варицела или скарлатина, защото неговата група е на 1 - вия етаж и ние имаме достъп до стаята, но дъщеря ми е на 2 -рия, ние нямаме достъп и ако имат боно дете ние разбираме от госпожите.

# 32
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 877

Варицелата я зачекнаха, защото обмислят да въведат ваксина за нея и трябва да ни агитират.
Shocked
Откъде тази информация, може ли да споделиш?

# 33
  • Мнения: 9 389
И при нас бележките с карантината ги слагат на таблата до входа на всяка група, така че да са видни за всеки родител. Дали на вратата на групите слагат, не съм забелязала. Но според мен на таблата е по-добре, защото иначе на 2 етаж нямаме достъп и съответно няма как да разберем, ако има такъв проблем. Иначе аз специално смятам, че за варицелата е излишна ваксина, но това е лично мнение, тъй като не харесвам и ваксината срещу пневмококи - Синфлорикс. За другите задължителни съм по-съгласна. Както и да е. Извинете ме за оф-топика.

Общи условия

Активация на акаунт