Колко време бебеправихте?

  • 46 020
  • 656
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 510
Беше напланирано. Бях студентка и имах други планове, но така се случи и  не съжалявам.

# 646
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Стана веднага.......решихме да си правим бебе и в следващия месец вече съм била бременна....

# 647
  • Мнения: 903
Ние си почакахме 1 година. Но сега имам най-сладкото слънчице.

# 648
  • Мнения: 287
При нас стана веднага. Нямахме никакви проблеми. И ето го малкото човече е вече при нас.

# 649
  • София
  • Мнения: 3 825
На 2-рия месец след като спряхме да се пазим.

# 650
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
от първия път, в който махнахме гумичката! Laughing 22.08.2005 год., 21.15 ч. заченахме нашата Краска! newsm44

# 651
  • Мнения: 1 925
Ами около 9 месеца опити, дано всичко да е наред и Април да се радвам на здраво бебче   Hug

# 652
  • Мнения: 942
на нас ни трябваха три месеца за да се появи нашено слънце Simple Smile

# 653
  • Мнения: 321
Нашата бебка я рисувахме 8 месеца  Grinning

# 654
  • София
  • Мнения: 137
но втория месец,защото първия бяхме пропуснали малко ову-то.Аз си мерих температурата още като решихме да си правим бебе и се радвам много ,че бързо стана след това. Hug

# 655
  • Мнения: 8
ние с таткото повече от година се опитвахме.Не стана веднага,защото татето ни пътуваше почти през 2 месеца в чужбина и като се досещате не можеше постоянно да сме заедно,а и аз отделно от това имах  проблеми/с поликистозни яйчници съм/.От тази година започнахме да мерим и базална температура и може би след като таткото прекасна да пътува окончателно,аз се поуспокоих и след меренето на температурата и то взе че стана почти веднага.Просто си мисля че всичко е и на психологическа основа,след като спрях да го мисля толков често и както казваше таткото "наслаждавай се на момента и не го мисли толкова" и то стана-сега сме много щастливи и двамата.Щастие и успех на всички

# 656
  • Мнения: 5 178
На втория месец -надявах се за Коледа да имам изненада, но пълната изненада се появи на 14.Февруари -тогава видяхме малката точица, която сега здраво се бунтува в корема ми
.. предните два аха да почнем и мен ме заболя зъб и айде на рентген .. после паднах и си удярих пръста пак на рентген .. та поизчакахме малко..

Общи условия

Активация на акаунт