Идеалът ви за женско тяло

  • 7 955
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 23
С коремни преси ще се стегнеш, но няма да отслабнеш. Както казва фитнес инструкторът ми - "корем се прави в кухнята"  Laughing Без диета няма начин. (+ тренировки, разбира се)

# 16
  • Мнения: 399
Т.е. с коремни преси в момента нищо няма да постигна, така ли да разбирам? Но да не си представите някакъв голям корем, мъничък е.. за сега  Laughing.

# 17
  • Мнения: 201
По-скоро има значение какво ти е коремчето - отпуснато (макар и да имаш видимо коремче) или дебело (тлъсто, като го пипаш да усещаш че е мазничко).
Ако е първия вариант, а тим щом казваш че иначе си слабичка, значи е много вероятно да е точно първото - коремните преси ще ти свършат чудна работа!  Hug

# 18
  • Мнения: 0
Коремни преси правих в продължение на 7 месеца всеки ден по около 80-90 ефект 0 и спрях :Д

# 19
  • София
  • Мнения: 6 264
Те коремните преси не са за стягане а за оформяне на преса, ако има тлъстинки е нормално да няма ефект.
Корем се сваля с тичане, клякане...
Не говоря от личен опит, така съм чела и чувала от специалисти Simple Smile

# 20
  • ВАРНА
  • Мнения: 202
Това е моят идеал .Прекрасна пухкава и модерна жена.

# 21
  • Мнения: 5 647
Корем се сваля с тичане, клякане...
Не говоря от личен опит, така съм чела и чувала от специалисти Simple Smile

Така е. Говоря от личен опит.  Wink

# 22
  • Мнения: 0
Това е моят идеал .Прекрасна пухкава и модерна жена.

Да,тази фигура също е красива и на нея и отива.При всеки е различно.Има пухкави жени,на които много им отива и изглеждат добре,същото се отнася и за слабите според мен Simple Smile

# 23
  • Мнения: 6 365
Колкото и да е странно Мишел Обама. Заради мускулестите ръце. Има какво да се каже откъм подбора й на цветове, но иначе има добра и нормална фигура.

Харесвам женско тяло с мускули- не гротескни, но не и с хлътнали бедра и тънки като солетки ръце. С изпъкнало дупе- но от мускули, не сланини.

Но най-харесвам да харесвам себе си.

# 24
  • Мнения: 1
Два от идеалите ми:)
Cindy Landolt и Jennifer Rish



# 25
  • Мнения: 399
D`n`chilita , не мога да определя какво е точно  Laughing . Не е някакво тлъсто и подскачащо, а малко коремче  Mr. Green

veronique, за мен тези жени са прекалено мускулести.

# 26
  • Мнения: 207
Вероник тия двете са ходещи анаболчета  Laughing  Не ги харесвам.Ким Кардашиян не ми е по вкуса дебелка е и лигава  Mr. Green.Най-първота момиче от снимката в темата е супер, но многа работа си иска и воля в храненето  Peace

# 27
  • Мнения: 201
 newsm10 Съгласна съм! Много са мусколести и обемни... нямат финес в сиуета и не изглеждат никак женствено.  newsm78

# 28
  • Мнения: 1
Имат повече "финес" от която и да била друга жена, която според вас е "женствена".

Неслучайно съм ги сложила в кавички тези думи - супер субективни са вече.
Всеки си има изградени разбирания (къде собствено изградени, къде изкуствено насложени) за това кое е женствено и кое - не.

Това е моят идеал. Сигурна съм, че 90% от хората тук ще се отвратят, но това няма да промени нищо.
Така че да не изпадаме във вечния спор и да чакаме следващите снимки :0)

# 29
  • Мнения: 1 432
Всеки си има идеал  и темата е затова да си го сподели ,нали? Не да се напада тоз и оня какво харесва.
Вероник съм я виждала на снимки и тя определено си следва нейния идеал, което и прави чест.

 Peace

Със снимки ще се вкюча след малко.

Общи условия

Активация на акаунт