Режимите на Ипократис- тема 14

  • 126 423
  • 771
  •   1
Отговори
# 15
  • Нюрнберг, под високото небе!
  • Мнения: 15
Браво на Малката Ида!
Явно всички ще чакаме неделята с нетърпение Simple Smile

Имам въпрос към по-старшите в режима- след като целта е режима да ти стане ежедневие, да се научиш да се храниш правилно, кога ще се хапват деликатесните неща? Само в неделя ли цял живот?
Пример- сладкиш, бисквити, свинска вратна пържола, руска салата?  Whistling

# 16
  • Мнения: 0
Момичета,много си мислех изобщо да не пиша днес,че ми е един такъв скапан ден,ама реших да си изпея мъката!Та...денят започва в 4 сутринта,щот моя син се е наспал и иска да си играе...след 2 чаши кафе,към 6 часа започват да ми витаят едни мръсни мисли за ядене.И тъй като трябва да ми идва и това се очакваше,мислих,мислих, и реших,че така и така съм на режим от 9-ти януари и не съм правила свободен ден,май днес му е времето.И до обяд добре-кисело млекце,ябълка,печена чушна със сирене....чудесно!Към 13 часа обаче стана страшно и мрачно-кренвирш с кашкавал,запечен на скара и лютеница в добавка.А в 16 часа..лелеееееееее....два сандвича със салам и кашкавал,пък и маслини!10 мин по-късно бях в тоалетната и връщах поръчката  Sick !Бе знам си аз,че тоя стомах се е свил и не трябва да се освинвам,дори и в свободен ден,ама ПУСТА ЛАКОМИЯ,да не изпусна,че днес всичко ми е позволено!Та в крайна сметка,язък за свободния ден,щото всичко отиде в канала!Сега съм си направила едно зелено чайче и мисля довечера да хапна само кис мляко,най-много и един банан.А пък утре ,на рождения ден ще си карам по режим-с пържолката и салатката за вечеря!
Та така...оплаках се...

Някой да се похвали от днешния ден?И на вас май не ви се пише днес...  newsm12

# 17
  • Нюрнберг, под високото небе!
  • Мнения: 15
Дидка, мила, то ни да го пишеш свободен, ни да го пишеш режимен.
Моята беба,слава Богу, няма такова желание да си играе рано сутрин, най-рано се случва в 8:30 да стане. Само съм мислила, ако се случи да стана по-рано от обичайното време, да си правя и първа закуска, че нали е важно да се приеме след ставането- като се събужда метаболизма на човек.
Виж сега, ако ще се тормозиш утре, по-добре си го направи свободен и щастлив ден! Моят рожден ден го изкарах първи ден от режима, но не беше трудно, при теб вече е пореден ден и ти се хапва.   bouquet  Не си създавай излишен стрес, просто си обещай да си стриктна в седващите дни и го направи, вътрешното ми убеждение е, че това е по-добрият вариант.  Hug

# 18
  • Мнения: 0
Е аз изобщо нямам намерение да затормозявам утре,но и без това менюто за вечеря е пържоли с гъби,пресни салати и картофи.Така че най-много да пропусна картофите.много важно!А през деня ще си карам по режим,така че целия ден ще си го броя режимен.А за днес си права-ни режимен,ни свободен.Мен за това ме е яд!Да си бях карала по режим,да не ме боли корема сега,пък и минус утре няма да видя\не че днес видях\...Или пък обратно-да видя плюс утре,ама да си бях направила кеф на душичката днеска...  Weary
На теб в неделя ли ще ти бъде свободен или утре?

# 19
  • Нюрнберг, под високото небе!
  • Мнения: 15
Ooo, в неделя мисля Simple Smile
Вече знам, защо едноименните сладкарници са кръстени така, а не например "Every day" Simple Smile
Спомена, че си пред МЦ- имай предвид, че ако се теглиш, можеш да имаш задържане или даже покачване на кг.

# 20
  • Мнения: 0
Да,имам го впредвид,но не ми е ясно какво точно означава,че пред цикъл задържаме вода?В смисъл,колко дни преди цикъл?Да знам да не се меря,че лошо ми се пише на мотивацията  newsm62

# 21
  • Мнения: 0
А и за твоята беба да питам  Grinning какви магии й правиш да спи до толкова часа?В колко я слагаш вечер да си ляга?Извинявай за тия въпроси,нямат нищо общо с темата,ама при нас това си е тормоз и не се сдържах да питам  smile3525

# 22
  • Нюрнберг, под високото небе!
  • Мнения: 15
Отзад-напред Simple Smile
Бебата ми е на годинка и два месеца. Напоследък има лошият навик да спи м/у 20-21:30 и после го откарваме до 23 ч. в игра- именно заради това имам "втора вечеря"- кисело мляко Simple Smile
Та сутрин спи до към 9-9:30.
За цикъла- знам, че преди него се задържа вода, тялото явно се подготвя да загуби в последствие течности, забелязала ли си да ти се подува корема и да не се харесваш в никоя дреха точно в тези дни? Точно тогава е добре да се намали и солта,защото колкото повече сол се хапва, толкова повече вода се задържа. Като съм диетувала преди, винаги са ми били лоши резултатите преди МЦ, а следтова,като с магическа пръчка 1-1,5 кг са се махнали Wink Това е цялата работа.

# 23
  • Мнения: 0
Ооо,това преди цикъл въобще не звучи добре,но пък няма отърване от него.Но щом нещата се нормализират,както казваш с магическа пръчка,ще го преживея,просто няма да се меря да не се ядосвам.А мойто зверче е на 10 мес и си ляга в 19:30-20:00 най-късно.обикновено става към 7 сутринта,но напоследък се буди доста по-рано.Отделно и през нощта се буди по няколко пъти-явно зъбите го мъчат,де  да знам.....
нещо се загубиха другите-дали режимуват или се скатават някъде с някоя торта?  smile3532 smile3532 smile3532

# 24
  • София
  • Мнения: 10
Момичета, как сте?
Искрено ме забавлява Дидката Simple Smile с нейните прегрешения и откровения...
Диди утре ако има торта не я пропускай!!!От неделя пак режимна и това е!
Аз по мен си съдя, че неделята е добре да е първи ден режимен!В събота излизания, гости, събирания...а от неделя пак диетни Simple Smile Simple Smile Simple Smile
За детето да споделя една моя теория, която се оказа супер ефектна за спането на сина ми...
Колкото повече спиш, толкова повече ти се спи...Никога (почти) не съм имала проблем със спането на детето, обаче имам познати, които умишлено не даваха на децата си да заспиват рано...,държат ги будни до късно, че да спят до късно...няма ефект!Пробвай Диди и ще видиш, че спането трябва да е по много за да се спи хубаво Simple Smile
А за режима...добре върви...утре ще ям торта...свободия ще да е  smile3508
Днес ми беше режимен, ама за вчера няма да коментирам, че бях усвирепяла вечерта и докато ми се готвеха дробчетата си хапнах няколко солетки Sad
Е това е накратко...Чакам Утрето с нетърпение  newsm62

# 25
  • Нюрнберг, под високото небе!
  • Мнения: 15
Утре ще е хепи дей, така се очертава Simple Smile
Аз някак ще удържа до неделя, така съм го замислила.
Много се надявам в понеделник да не е -20 градуса, че как ще отидем с бебето при Ипократис, не знам  Grinning
Лека нощ, мили мои и до утре!

# 26
  • Нюрнберг, под високото небе!
  • Мнения: 15
Дидка,

Честит рожден ден!  newsm59 newsm38  Gift
Бъди жива и здрава и нека пътя ти е пълен с мечти и успехи!
Весел празник!

Мише, да пишеш как минава свободния ден!

На всички останали- хубав и режимен ден!

# 27
  • София
  • Мнения: 10
ДИДКААА,
 nbirthday newsm38  bigdance2  costumed034 Tada smile3510 bdbaloni hbday happy bd
Бъди жива, здрава и дано постигаш целите си с лекота!!!

Зори, за сега съм само на една филийка...,но...ще пада голямо папкане!!!
Искам да ви се оплача, че сутринта се метнах на кантара и Sad
Отяде ми се да ви кажа Sad
Ама съм на парти днес и няма да ми се размине почерпката Simple Smile

# 28
  • Мнения: 0
Здравейте,момичета!
Благодаря за поздравите и за пожеланията!Аз вчера изобщо не стигнах да седна да ви пиша,ама цял ден напред-назад,лудница!При мен ЕСТЕСТВЕНО, че денят не мина режимен,то едни яйчни салати,то едни пържени картофи,пък и торта,от която хапнах само една хапка,но поне я опитах.След оняденшните ми проблеми и вчерашното ядене обаче,днес нямах търпение пак да си се върна на режим,че честно да ви кажа по-добре се чувствам!
Мише,не му се ядосвай на кантара-моя си е на плюс!Ама дреме ме-нали хем вчера си ядох свободно,хем съм пред цикъл.Така както се радвах,че съм 94кг,днеска съм 95кг.Ама кво да ви кажа-няма да се ядосвам.Надявам се тоя 1кг да изчезне бързо и до края на седмицата да преборя още един...ама пустия му цикъл,още не ми е дошъл,а коремът ми ще гръмне  Sick
Казвайте как върви при вас?Мише,знам че днес си режимна,ама Зори сега раточителства яко,сигурно  newsm10

# 29
  • Мнения: 392
Момичета от известно време ви следя и мисля да пробвам вашия режим,но имам един въпрос.Каква активия с мюсли купувате(тази с плодовете мисля ,че съдържа захар)?Благодаря  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт