Отговори
# 60
  • Видин
  • Мнения: 685
Смайл, тази джаджа е супер. Дори след като усещаме бебчетата пак ще е от полза, поне аз така мисля Peace А колко лв. излиза с доставката?
Рали, страхотна новина, отбора на момичетата се увеличава Hug
Хоуп, ЕлЛи, ще ви добавим на първа страничка. Ели, имаме си страничка във фейса, мойто име и там е Niya Petrova, а на снимката съм с мъжа ми и детето. Ако искаш прати ми покана и аз ще те включа Peace
Да ви се оплача, преди малко си изпуснах телефона в тоалетната #2gunfire. Веднага го разглобих и ще го оставя 2-3 дни да изсъхне хубаво. Дано да е наред, че колко сълзи изревах от яд Blush

# 61
  • Мнения: 24
Здравейте и от мен.
Честито на рожденничките, да сте живи и здрави и прекрасни бебчета на финала Simple Smile
Честито и на тези, които са разбрали пола вече Simple Smile
Аз вече броя дните и минутите до 01.02, тогава съм на консултация, не съм виждала бебчо от почти месец и ми е много гадно вече Sad надявам се всичко да е наред!
Да попитам за това гадно бяло течение...пиете ли нещо?

# 62
  • София
  • Мнения: 131
Здравейте момичета  Grinning
Много се радвам като се прибера и видя, че имам да чета поне 30 мин назад  Laughing Наистина пишете бързичко    Hands Clap

Добре дошли на новите маменца! Лека и страхотна бременност!  Simple Smile

Рали, на теб добре дошла в нашия отбор  Hug

 nbirthday на празнуващите дами  Hug Да сте здрави и много обичани!

Момичета, днес бях на преглед и както обикновено съм много, много щастлива  Grinning Потвърдено е окончателно, че е бебка. Всичко е наред и в нормите. Плюс това беше страшно послушна и лекарката успя да измери всичко, което я интересуваше - явно като лятно бебенце, през зимния сезон е поспалива и само от време на време наместваше крачетата и вдигаше ръчички Laughing
Оказа се, че и изследванията са ми много добри - никакви бактерии, левкоцитите са леко завишени, но това било нормално за бременните жени.

Ния, прекрасни снимки  Hug

А зимната приказка навън приповдига още повече настроението ми  Heart Eyes Вярно, че ни трябваше 2 пъти повече време докато стигнем до клиниката, но пък аз обожавам снега и се радвам като малко дете Simple Smile

Желая ви спокойна нощ дами, с по-малко ставане до 00 и по-малко будуване  Laughing  Hug

# 63
  • Мнения: 309
Хайде хоп и аз в новата темичка Grinning
Честито на празнуващите,да са живи и здрави,и много обичани newsm59
Честито о на тези които са разбрали пола на бебчетата и са получили хубави резултати от прегледите Heart Eyes
Добре дошли и на новите МАМИ,най леката и приятна бременност!

# 64
  • Мнения: 685
Момичета знам, че имаме още 45 странички до нова тема, но току що ми хрумна ново заглавие и реших бързичко да го споделя докато не съм го забравила  hahaha

Ритниче тук-ритниче там, ЮЛСКО мъниче мърда в маминия корем голям.
 
Е дано ви хареса Simple Smile

# 65
  • Мнения: 11
Добро утро, сладуранки!
Поднасям Ви своята закуска  Hug

Като последен работен ден Ви пожелавам да не го усетите, колко е дълъг и по- бързичко да свършва.
Мами, моето мъжле е болно, и мисля че и аз се заразих! Започнах със сополки и някаква треска ме обзе  Sad Вчера цял ден на вън, три пъти ми се мокриха ботушките и сега резултата е на лице  Tired
MariyaS предложението ти ми харесва много, докато Ви четях в метрото, започнах сама да се смея като го прочетох  hahaha
BeReady честити розови гащички    Hug
Nins87 относно течението и на мен ми е интересно да чуя мнение, въпреки че ме е страх да си самозначавам нещо, но АГ- то ще ме гледа следващия път чак на 23 другия месец  Thinking Ужасно дълго време ми се вижда....
Ния историята ти с телефона ме накара да се засмея в първия момент, но после ми стана гадно. Дано да няма сериозни поражения.... Hug
Пожелавам Ви много хубав ден, маминки носещи бебчета!  Hug

# 66
  • Мнения: 3
Niya Petrova и аз ти пратих покана във фейсбук,да ме добавиш в групата  Hug

# 67
  • Мнения: 79
Добро утро, бременелки,

Днес вече не вали, но снегът е много дълбок. Малкият сигурно ще излиза с шейната - баща ми ще го изведе.

Мисля да го давам мързеливо, най-много една пералня да простря.

Вие как сте в този петъчен ден?

Пожелавам ви лек и усвихнат ден, пълен с много положителни емоции.  Hug

# 68
  • Мнения: 15 098
Добро утро!
Ема, благодаря за закуската.
За течението аз попитах моята лекарка да ползвам нещо превантивно и тя ми изписа Лактобор интим. Каза ми да го слагам веднъж седмично. Можеш да прочетеш за него.
Май и аз се разболявам и смятам да си ходя вкъщи да не се разболея окончателно.
Хубав ден на всички!

# 69
  • Мнения: 0
Добро утро и от мен мами! Днес закъснях със закуската, но след вчерашния сняг и в Бургас, който е едва 2 см не мога да си стигна до работата  Joy. Както винаги не сме готови за зимата!!!
Иначе моето мъжле ме закара до работа, аз не се наемам да карам в сняг!
Ема истински благодаря за закуската, от вчера сутрин съм решила да хапвам само плодове, че кантара взе да ме плаши  hahaha, така че с удоволствие ще обера крушите, гроздето и бананите например  Laughing. Забравих да ти оставя телефона си вчера - 0899 95 75 33, като дойдете в Бс да звъннеш непременно да ходим на сладкарница  Hug.
Добре дошли на новите мами и леко бременеене  Hug
r@li как си миличка, възстановяваш ли се нацяло  Hug
Рали, Блейда  честити ви  stork-girl гащи милички, много ви се радвам, че гледам че мъжкия ни отбор много взе да нараства за сметка на женския  Laughing
Рая почивай си мила, като има кой да те отмени  Hug
Аз нямам търпение да мине и този работен ден и утре да изведа детенце на разходка в снега, че вечер не остава никакво време  Sad
Това е засега от мен мами. По-късно пак ще се включа  Heart Eyes

# 70
  • Мнения: 307
Добро утро,момичета!
Ema08-благодарим за закуската Wink
Sunny29-пази се много и по-добре у дома Wink
мама Рая -чак на мен ми се прииска да се тупна в шейна и няакмой да ме вози :35
pepina_79-добро утро Simple Smileлек и приятен работен ден и хич не се впрягай за кг Hug
Е,има групичка във face book?Как да се намърдам?Някой трябва да ме добави ли?

# 71
  • Мнения: 32
Добро утро  Hug
Ема ме е изпреварила със закуската,та аз ще сложа "допълнението"

Пепи в Бургас работите ли?Ние тука още се "радваме" на сняг и силен вятър и до колкото разбрах,днес няма да е работен ден.
МарияС предложението ти е много хубаво,днес ще го добавя на първа страничка.
BeReady честити ти розови гащи мила  Hug
r@li как си мила?Надявам се бързо да се възстановяваш.Много  Hug
Рали честити и на теб розови гащета  Hug
Ния завидях ви за снега мила,снежна приказка  Heart Eyes
Отивам да хапна,че бебето е гладен вече  Blush  Mr. Green
Лек ден милички,внимавайте и се пазете!  Hug

# 72
  • Мнения: 852
Добро утро, коремчета Hug
Благодаря за закуската, страхотна както винаги Crazy
Нямам търпение да мине днешният работен ден и после два дни почивкаа Whistling
На всички желая много хубав ден!
Niya Petrova, аз също ти пратих покана във фейса.

# 73
  • Мнения: 0
Мммм ha-ho хич няма да откажа едно фрешче  Hug Иначе работим, няма начин, тук не е чак толкова зле, снега е малко, но пък е много заледено навсякъде и съм си сложила днес самоходките /така им викам на моите апрески/  Laughing.
Рали мила 6 кг за 4 месеца хич не са малко, като имаш предвид че с дъщеря ми качих общо 14, че кажим как да не се плаша  Hug. Спирам закуските сутрин, че с тези тестени неща определено качвам много.
Много успешен и хубав ден на всички, на работещите мами - не се претоварвайте  Hug, на почиващите - почивайте и заради нас   bouquet

# 74
  • В. Търново
  • Мнения: 1
Здравейте и от мен! След вчерашните снежни изпитания, днес до работа дойдохме с такси, в Търново беше истинско шоу, закъсали коли навсякъде, неопесачено, неизринато...страшна работа. Днес и аз съм решила с дребната да се разходим, стига още малко да поизчистят улиците. А утре съм обещала и с шейната разходка, чак не искаше да тръгва за ясла като чу шейна.  Laughing
И аз благодаря за закуската, моята тази сутрин беше 2 филийки "Вита" с кашкавал запечени...Еми.."по-постно" от това... Laughing Възползвам се и аз от плодче и фрешче...
Честито и от мен на женските мами...Равновесието се появява, бавно-бавно..
Ох, я пак ми кажете, хем че вече писахме по въпроса, ама нали съм си завеяна  Embarassed , не запомних - от кои витаминчета има повече положителни отзиви. Вчера моя АГ не ми каза нищо, но мисля да почна вече, че нищо не пия. Само плодове ям, ама едва ли набавям всичко необходимо. Някой беше писал за Мама Вит...А Топ левюр (френски)? Благодаря предварително!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт