Трупат се преспи и облаци сиви, силно ни ритат МАЙчета игриви!

  • 28 170
  • 738
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 4
Здравейте момичета Hug
На мен досега най-големият ми страх беше да не пренося пак Crazy,че първият път родих в 42 г.с ooooh!,обаче като ви чета и взех да се плаша да не би пък да родя преждевременно ooooh!,няма угодия за мен LaughingНищо нямам приготвяно,не съм купувала още матрак за леглото,не съм прала нито дрешки,нито чаршафи,март месец трябва да се ориентирам вече към приготвяне на багаж за родилното newsm78
През деня се чувствам прекрасно,обаче вечер като легна и се почват киселините,запушен нос,болят ме яйчниците и пикочния мехур(предполагам понеже вечер бебето е ниско долу и ги притиска newsm78),отделно ако реша да се обърна в леглото и ме боли корема или по-скоро матката(но нямам контракции).На мен вече ми е много трудно да си връзвам обувките,въобще не мога да се сгъна,да не говорим,че не съм си виждала чочката  Embarassed от един месец Mr. Green
За мамите с болки в гърба ще се повторя,но пак да препоръчам колан за бременни,на мен много ми помогна.Също да не се стои дълго време права и на едно място или седнала,столът задължително да е удобен,ако трябва и с възглавничка отзад,много помага също горещ душ,ама той май е противопоказен при мамите с контракции.
Аз чак в понеделник ще ходя да видя бебчо,нямам търпение вече,че не съм го виждала повече от месец Heart Eyes

# 631
  • Мнения: 0

Jia, аз много си я бях харесала тази количка в английския сайт, но черната струва 470лири, а синята 420лири /аз като ги гледах бяха намалени на 385лири/, което са си над 1000лв.+ доставката. Така че тази цена много ми харесва!!! Без столчето за кола е, но пак ми допада. Ще отида още днес да я видя - Mothercare има магазини в The Mall и преди имаха в Mall of Sofia, но скоро не съм ходила там. Ще ми разясните ли как стоят нещата с този продавалник, че не съм много в час? Втора употреба ли е тази количка или не? Доколкото виждам предлагат всички цветове /аз не искам черно/ , но как постигат тази цена тогава? Как стои въпроса с гаранцията? Има две години в магазина, а ако я купя от тях какво става?
Ще съм благодарна, ако някой ме светне, а аз още довечера ще споделя мнение, като я видя на живо.
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на Soiv и Anjela - бъдете много здрави и обичани, много весели мигове, поводи за празнуване и здрави бебчета през май. Целувам ви, най-желаните подаръци да получите и много весело да посрещнете празника  newsm51 nbirthday  bigdance2

# 632
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
mylene, предната ми количка беше с пластмасови колела на Cangaroo и хич не бях доволна.Аз го дължа на качеството на марката и на лош късмет с конкретния модел...Още на втория ден едното колело започна да бие вдясно. Оказа се,че няма и как да се ремонтира, но с времето си свикнахме, а и тя сякаш малко се регулира...
Основно ще я сменя заради кошницата за кола, заради това ,че е по-маневрена.Мисля,че марката е добра ( дано да случим на количка)...

ааа и другият минус на мойта е трудното сваляне на калъфката на седалката и на дръжката отпред, което я правеше адски трудна за пране и чистене Confused

# 633
  • Мнения: 1
Здравейте мамчета:)Честит Рожден Ден на Soiv и Anjela, много здраве,късмет и пухкави бебоци май месец Simple Smile
Аз да дам отчет,че днес бях на ЖК.Развиваме се според гестационната седмица, сърчицето си тупка с пълна сила,от миналият преглед преди един месец съм качила 500гр. ха, а бебока 400гр., в момента тежи 1100 гр. и е 36 см.
А и щях да забравя...,да ви почерпя че днес бъдещият дядо (баща ми ) има рожден ден Simple Smile

# 634
  • София
  • Мнения: 174
jalto_pate  да ти е жив и здрав рожденника,да се радва май месец на здраво и красиво внуче  newsm67 newsm67 newsm67
 Ох,аз гледах в един сайт възглавница за бременни  newsm78 и след всички болежки и неудобства през нощта смятам да дам 90 лв и да си я взема таз възглавница.Някоя мама ползва ли такава възглавница,че да ми даде съвет има ли смисъл да си я купувам .

# 635
  • Мнения: 240
jalto_pate, да ти е жив и здрав рожденника!  Hug
sweety85 , според мен 90лв. са много... взех за 17 от "Айко" ето тази http://www.aiko-bg.com/index.php?show=p&sgid=56&pid=49649 и ми върши чудесна работа, определено спя по-добре с нея  Peace

# 636
  • София
  • Мнения: 174
krisi72 ами да нещо подобно си е ама аз я гледах в Спелта уж био,ама си е верно,че 90 лв са си доста. Ето за това ви питам за всичко защото вие ме разбирате,а тази дето я гледам тук ще ми пасне страхтнооооо  Hug Hug Hug Hug Hug ,а и е един добър повод да се разходя до Айко близките почивни дни  Hug Hug Hug Hug Hug

# 637
  • Мнения: 961
жълто пате, да ти е честит рожденика. Ама тези тортички в чинийката... мммм, как апетитно ми изглеждат. Ще отскоча да си купя торта от "Неделя"-та.  Joy

Тези възглавници и на мен ми изглеждат добре. Предния път пропуснах и не взех, но сега май ще се поглезя. Тъкмо повод да отида и да разгледам "Аико".

# 638
  • Мнения: 1
Здравейте мамчета!
Днес слънчицето навън много ми оправи настроението! А и бях на ЖК и се видяхме с бебката,тя една активна, маха, рита, отваря си устичката, сякаш да ни каже нещо  Heart Eyes Всичко е наред с нея, отговаря си на седмицата, около 600гр е и е много срамежлива - не даде на док да я снима, че да ми даде снимка за албумчето. Док вика, ми тя срамежлива като мама, ама палава като татко си е!  Wink иначе установих,че от началото до сега съм 8 кг плюс, но нали започнах от високи, та ми е малко страшно общото число, но здраве да е! А за течението и колострата док сподели, че е съвсем нормално и няма от какво да се притеснявам.
Честит рожден ден на soiv и anjela! Да сте ни живи и здрави, много спокойни и разбира се, май месец най-хубавия подарък да си направите!  Hug Hug Hug
Пате, честит ти рожденник и на теб! Жив и здрав да ти е! Задължително си крадвам едно парченце, толкава апетитно изглеждат...мммм
Нелката, не е шега работа тази болка – ти си сподели с доки, може пък да ти даде някакъв съвет.   Peace
MariaYo честито момиченце! А каката колко е голяма? Страхотно е, че очаква бебето с нетъпрение и е така съобразителна! Браво!  Simple Smile
Мимка, и аз много се страхувах, мама като беше бременна със сетра ми, че ще й се пръсне корема...може би трябва повече да си говориш с каката за бебето?
Милене, днес звучиш по-добре! Много се радвам, че си се успокоила малко – всичко ще се нареди, ще видиш!  bouquet Hug  bouquet
Суити, и аз гледах скъпите възглавници, но разбирам, че има и по-евтини и въпреки чуденката си май в скоро време ще се разходя да си взема една от тези от 17лв.
Аз въпреки плановете си, все още не съм започнала с правенето на списъците...ама и едни курабиики съм замислила да пека, та ще видя кое по-напред да започна.  Crazy

# 639
  • София
  • Мнения: 174
ООО,Беки да ни почерпиш с курабийките. Дано успея да се разходя до Айкото на Сливница,че при мен на Околовръстното го нямало в наличност и ще ви пиша какви са ми отзивите .
За сега ви пожелавам една приятна вечер изпълнена с усмивки и положителни емоции  Hug Hug Hug

# 640
  • Мнения: 1 313
Честито на всички празнуващи!

Днес цял ден не мога да си намеря място на стола в офиса, едва издържам вече. Не е чак да ме боли кръста, но ми е много дискомфортно. Добре, че З.Иванова напомни за коланите, съвсем бях забравила за тях. Ще взема да разгледам, може би вече ми е пораснал достатъчно шкембака за такъв Simple Smile

За възглавниците, ако искате да комбинирате да става и за кърмене, мен ме посъветваха да е твърда, меките не били удобни.
Аз от както гушнах моята в магазина, не мога без нея Laughing Мислех да поръчвам друг цвят, но нямах търпение и взех каквото имаха, така че с 2 ръце препоръчвам.

Тортички, курабии... и аз съм на вълна сладко. Мъча се да забърквам някои по здравословни неща, но и от класическите сладкиши правя. Апетита ми напоследък доста се е повишил Blush

# 641
  • Мнения: 1
sweety85 ако гледаш възглавница на Спелта, която е около 90 лева, аз лично не я препоръчвам. Много е тежка, около 4 килограма е и като тръгнеш да се въртиш нощем трябва да ставаш и да си я преместваш. Освен това вътре е с някакви топчета, които като ги затиснеш и на 2-та минута вече са избягали в другата посока. На мен лично не ми е удобна, а и ми заема много място от спалнята.

# 642
  • Мнения: 1 313
Аз ползвам същата възглавница. Явно всеки трябва да си прецени. Тези наистина са по различни от стандартните и е добре човек първо да я види и пипне и после да купува.
На мен ми допадат всички продукти на Спелта, които съм ползвала, толкова идеално се наместват, по удобни възглавници не съм имала. Но мъжът ми например каза, че на толкова шумно нещо не може да спи.

# 643
  • Мнения: 847
Момичета споделете домашни илачи за темпратура-с 38.5 съм и док каза,ако не я свали да отида в болницата Cry

# 644
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
Момичета споделете домашни илачи за темпратура-с 38.5 съм и док каза,ако не я свали да отида в болницата Cry

А защо не просто парацетамол?

Общи условия

Активация на акаунт