Трупат се преспи и облаци сиви, силно ни ритат МАЙчета игриви!

  • 28 095
  • 738
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 313
Йовка, благодаря за отговора за термометъра. Ще събера още идеи ще разгледам какво да купим. 100 лв. ми се струва приемливо, все пак не се купува всяка година.

За болничните - имаме право на общо 410 - почват да се издават  точно 45 дни преди термин. Колко са точно като брой за по колко време ще ви излъжа. Ако се роди по-рано не се губят дни, тоест ще се получават до над годинка на детето, ако се преноси не се увеличават, тоест ще се получават до малко преди годинка.
Ако не искаш да излизаш в болнични 45 дни преди термин трябва специално да се подпишеш че се отказваш от част от дните, защото се губят (например аз трябва да изляза от 2-ри април, но евентуално ще работя още 2 седмици, тези 2 седмици ги губя и ще ползвам не 410, а 395 дни болнични).

Дано успях да обясня  bouquet

# 736
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
Благодаря ви момичета:)
Вчера като си лягах се чувствах много щастлива и удовлетворена:)
През Май месец ми предстои следващото значимо събитие Grinning Дано всичко е наред дотогава Praynig

# 737
  • Мнения: 146
За болничните аз знам че се издава 45 дни преди термина,който е по цикъл а не по големина на бебето,42 дни след раждане издава се от болницата в която раждаме,и след това за другите не знам,от педиатъра ли се издава?

# 738
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
лелеее докато се прибера и вече сте на 50 страница.

Значи е време за НОВАТА ТЕМА

И понеже наближава Св. Валентин... е една такава любовна....  newsm76 newsm76 newsm76

Общи условия

Активация на акаунт