Изложба на торти по Великден

  • 45 327
  • 981
  •   1
Отговори
# 45
  • варненка от София
  • Мнения: 4 883
Ох, хич не вдянах с тези плакати кво, що. Ама ми се ще и аз да участвам някак, макар от разстояние. Когато е с благородна цел, искам да се включа, някоя добра душа да ми обясни като за идиот кво, що...

# 46
  • Мнения: 1 173
Иглика ако нещо мое ти харесва можеш да го ползваш . За разходите Вал ща ги плати заради мен .

# 47
  • Мнения: 264
Силве идеята е тези които са далеч и не могат да направят торта за изложбата да участват с плакати на вече направени неща с името на автора. Да се видят максимално много неща и подходи, като ще е изложба да е !
Рая Според мен ти като автор си харесай това което намираш за най- добро или пък имаш най-добрата снимка. Аз определено си имам фаворити от тортите ти, но е добре подбора да си е твой.

# 48
  • варненка от София
  • Мнения: 4 883
В такъв случай ще финансирам едно плакатче, само ще кажеш къде да пусна парички, снимки, колко и т.н. Бих се опитала и торта да направя, само да видим по какъв начин може да се транспортира от Варна за София.

# 49
  • Тракийка в Софийското равно поле....
  • Мнения: 439
В такъв случай ще финансирам едно плакатче, само ще кажеш къде да пусна парички, снимки, колко и т.н. Бих се опитала и торта да направя, само да видим по какъв начин може да се транспортира от Варна за София.
Ти няма ли вече да си идваш бре?!  Flutter Mr. Green

# 50
  • варненка от София
  • Мнения: 4 883
В такъв случай ще финансирам едно плакатче, само ще кажеш къде да пусна парички, снимки, колко и т.н. Бих се опитала и торта да направя, само да видим по какъв начин може да се транспортира от Варна за София.
Ти няма ли вече да си идваш бре?!  Flutter Mr. Green

Март ще е.

# 51
  • Мнения: 264
Днес ми предложиха руснаците видеостена, вместо плакати да се върти слайдшоу със снимки. Така ще можем да качим много повече неща, както и клипчетата на Вал, а и някой друг ако има видео. Но аз не се отказвам от плакатите и едното и другото според мен, че иначе ще са много голи стените. Отделно другата седмица имам среща с главната редакторка на списание Бейк медия която ще ни съдейства с каквото може, например да намери спонсори за плакатите, да отрази събитието подобаващо и т.н. 
Много ми се ще повече хора да участват със торти на място. Сега ще пусна пак съобщение в тортената тема.

# 52
  • Мнения: 148
Ами нещо май само на пръсти се броиме.Наистина трябва да сме по- вече,я ги засили малко.

# 53
  • Мнения: 1 122
Аз с удоволствие бих се включила, но точно тогава имаме 2 рождени дни, това означава 3 торти. Rolling Eyes Но ще гледам да се справя да участвам и аз.  Peace

# 54
  • София
  • Мнения: 122
Игличе, можеш ли да ми обясниш само каква ще е процедурата. Кога и какво ще се носи, кога трябва да сме там, кога да се занесат тортите. Аз сега установих, че съм обещала на една приятелка 40 украсени сладки за 18-ти  Rolling Eyes

# 55
  • Мнения: 264
Ми ще донесеш сладките да ги изложиш преди да си ги получи!
Сега откриването на изложбата ще е на 17 ти от 18 часа, през деня ще подредим неща които са само от захар и могат да стоят до 18 ти вечерта. Може да има великденски сладки, може да има интересни яйца - братовчетка ми смята да рисува. Лично аз ще правя неща само от захар, надявам се повече хора да направят - това може да се изработи предварително.
Самия базар на торти аз мисля да го обявим на 18 ти от 18 до 20 часа например. Така всеки ще има 17 ти и 18 ти дните за работа след самия великден.

# 56
  • Мнения: 148
А само като идея,може ли на 17 да донеса примерно самата апликация която ще е за тортата на 18 тъй като тя ще бъде готова плюс нещо допълнително и вече на 18 ще е сглобена цялата торта.

# 57
  • Мнения: 1 122
В такъв случай аз може да направя декорирани сладки и мъфини, ако не успея за торта. Peace

# 58
  • Мнения: 211
А каква ще е окончателно темата? Или още се мисли по въпроса? Извинявайте, но нямах време да следя и в тортената не съм влизала от месец сигурно  Embarassed

# 59
  • Мнения: 264
За темата моята идея беше да има нещо свързано с руския бит и култура, за да уважим домакините. но може да има неща свързани с велик ден или пролетта. Може и да е свободна темата на тортата, ако имаш идея за нещо различно. Важното е да се покажат възможностите на работа със захарно тесто.Много ще се радвам ако успееш да участваш. ти правиш и великолепни кексчета и сладки - може и нещо такова. Въобще това с което би искала да представиш себе си като автор.

Общи условия

Активация на акаунт