Мъжът зодия Близнаци

  • 127 393
  • 763
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 267
опасно е, да...вдига ми нервите  Joy Joy Joy Joy Joy

# 316
  • Мнения: 403
Огнените зодии обичат да ги боготворят, а близнаците не са от тия дето ще се мазнят. А това може да вбеси всеки лъв.

# 317
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Абе, аз хич не съм от тези дето обичат да ги боготворят, демек да ми се мазнят Laughing
Някоя лека пУхвала бива, ама по нататъчИ....мазнене ми иде нанагорно Laughing

# 318
  • Мнения: 267
ХАХА, нашият проблем е точно такъв...аз имам нужда дам е боготворят, а той не ме боготвори ахахахах ...въобще близнаците не са по романтиката и милите думички  #2gunfire

# 319
  • Варна
  • Мнения: 37
Аааа това изоообщо не е вярно. Трябва само да им грабнеш ...и по-трудното ...да им поддържаш вниманието и могат да са адски романтични.

# 320
  • Мнения: 267
Аааа това изоообщо не е вярно. Трябва само да им грабнеш ...и по-трудното ...да им поддържаш вниманието и могат да са адски романтични.

Е, аз съм с моя човек от 7 години и от толкова живеем заедно  и не виждам романтика Grinning

# 321
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 848
Аз пък най-много романтика и сантименталност съм виждала от Близнак Heart Eyes И то не клиширани. Но си зависи какви и колко личности живеят Близнака Laughing

Първият ми приятел също беше тази зодия. Ужасна скука, беземоционалност и липса на фантазия. Толкова години по-късно се видяхме случайно и пихме кафе - отново щях да пукна от скука, въпреки че от тогава до сега съм се променила доста и думата "скука" не съществува при мен.

# 322
  • Мнения: 267
Аз пък най-много романтика и сантименталност съм виждала от Близнак Heart Eyes И то не клиширани. Но си зависи какви и колко личности живеят Близнака Laughing

Първият ми приятел също беше тази зодия. Ужасна скука, беземоционалност и липса на фантазия. Толкова години по-късно се видяхме случайно и пихме кафе - отново щях да пукна от скука, въпреки че от тогава до сега съм се променила доста и думата "скука" не съществува при мен.

Ахаха, да и според мен мъжът близнак е много странно същество, може да е практически всякакъв Grinning

# 323
  • Мнения: 3
искам да  попитам  да си кажете мнението.не разбирам какво става.харесахме се с един близнак в един саит и започнахме да си общуваме да се гледаме на камера и да си пишем във феисбук.и така мн време си общувахме и тои искаше да се видим а аз все отлагах и му обещах след нова година да го поканя.когато го поканих тои бил зает и така тои ме тарсе6е и си общувахме и последния път само му писах че ми е слабост и тои ми каза знам и това беше.след два дена тои ме блокира вав феисбук и после си изтри профила и в др саит.във втори сайт един ми заприлича на него но не сам сигурна и започнахме да си пишем и тои пишеше като него и ми вика да се срещнем ако му допадам и аз пак казах има време ще се срещнем и тои каза ще чакам добре и последно ми отговори какво прави и си изтри профила,кажете ми как да го разбирам това.имам му само телефона нищо друго отвсякъде ме блокира.това край ли е според вас много ме обърка а все показваше че ме харесва

# 324
  • Мнения: 3
nedostapnata27  i az popadnah v sashtata situaziq . molq kazhi mi posle kakvo se sluchi

# 325
  • Мнения: 5 215
Айде и аз в кюпа на падащи си по близнаци Laughing
Джули, къде го намери такъв скучен близнак? Срам за зодията значи Crossing Arms

# 326
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 848
Айде и аз в кюпа на падащи си по близнаци Laughing
Джули, къде го намери такъв скучен близнак? Срам за зодията значи Crossing Arms
Ми къде, къде... Joy В зората на сексуалното си узряване хич не съм знаела какво да търся  hahaha

# 327
  • Мнения: 5 215
Ама и в леглото ли беше скучен? Confused

# 328
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 848
Ама и в леглото ли беше скучен? Confused
Няма как под скучния характер да се крие ебаси якия любовник. Като цяло не съм забелязала Близнаците да са нещо супер в леглото. Но ми стимулират по-важни част от тялото Mr. Green Мозъкът...

# 329
  • Мнения: 5 215
Де да знам, може да се е развихрил Laughing
Ай дано ти се падне някой палав близнак тогава Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт