Мъжът зодия Близнаци

  • 126 884
  • 763
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 1 136
Ами ...как да го напиша. Една връзка ако тръгва, тя тръгва. Няма искам те- не те искам, няма скрити неща, няма усещане за несигурност, няма съмнения, просто се случва. Това е , което от житейски опит мога да кажа. Реално ти имаш 2 деца- той не. Той е на 33 . На него му е пределно ясно, че би могъл да е с 28 годишна ( нераждала).  Той не те приема насериозно, но ако това не те притеснява си стой там с него , колкото ви е писано.

# 481
  • Мнения: 119
Емоциите са нещо, което трудно може да бъде контролирано, но отношенията да... Предвид факта, че самата аз слагам граници на допускането, не очаквам нищо повече... Не мисля, че ме приема несериозно, но и не мисля и не очаквам да го вкарам в ролята на баща... Не сме на етап в който може изобщо да се мисли за това.
Въпроса ми беше, до колко е склонен мъжа близнак да излее душа си и кога. Хората реагират различно, поставени в различни ситуации.
Но пишейки, осъзнавам, че самата аз нямам отговори на тези въпроси...Вероятно не бива да очаквам такива и от него.
Той е различен много и това ме обърква, но и зарежда Simple Smile

# 482
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 778
А срамежливи и притеснителни не са, нерешитени да - докато не разберат какво искат. Бъркате леката асоциалност и дългото претегляне на решенията с притеснителност.
Точно срамежливи, притеснителни и неуверени Близнаци познавам. Колебаят се в себе си, често не са наясно какво точно искат. Днес едно, утре друго и тъкмо решат - скимне им трето или се откажат, ако им дойде нагорно. И от там всичко по веригата гърми  Tired  Нерешителни могат да бъдат и за съвсем тривиални дребни неща, които изискват кратък и точен отговор "да" или "не". Ама кой знае... може цели 12 години да се бъркам какво виждам Laughing

Близнакът наистина не обича драми и проблеми. Но това го виждам у доста представители на въздушните зодии. Зададе ли се нещо супер сериозно сериозно, трябва ли да се ангажират задълбочено, да положат повечко усилия и са ЧАО Mr. Green Или се бъгват психически под стрес.

Но пишейки, осъзнавам, че самата аз нямам отговори на тези въпроси...Вероятно не бива да очаквам такива
Сама осъзнаваш каква каша му докарваш...допълнително към неговата Grinning

# 483
  • MI
  • Мнения: 11 797
Вече казах, че за нерешителност съм съгласна. Макар че за дребни неща не виждам какво би те дразнило, че не може да реши какво  да купи например. То за такива неща и аз с дни се чудя. Като става дума за 3-4 важни неща обаче не. Ето това е разликата. Но това не идва от срамежливост, просто не знаем какво точно искаме. Но това рядко се пренася върху отношения с хора, така че не препоръчвам някоя да лежи на ухото че мъжът се услушва защото не знае тях ли иска. Почти сигурно знае че иска друго, но не иска да се конфронтира. Като са сигурни не губят време, повярвай ми.
А за драмите, за мен те са напълно несъвместими със сериозни отношения, съжалявам. Особено ако си минал тийнейджърска възраст. Поради каква точно причина трябва аз да се ангажирам с истериите на някого?! При мъжете близнаци това обикновено е на 10та степен. Сериозни отношения= спокойствие, екип, приятелство и доверие освен всичко друго. Но който обича да има адреналин постоянно няма никога да го разбере, не виждам ащо да се мъчат взаимно двама несъвместими характери. Може поотделно да са и двамата прекрасни хора, но заедно да се превръщат в нещо уродливо. Често се случва за съжаление.

Последна редакция: сб, 30 дек 2017, 15:30 от nelig

# 484
  • Мнения: 1 136
Емоциите са нещо, което трудно може да бъде контролирано, но отношенията да... Предвид факта, че самата аз слагам граници на допускането, не очаквам нищо повече... Не мисля, че ме приема несериозно, но и не мисля и не очаквам да го вкарам в ролята на баща... Не сме на етап в който може изобщо да се мисли за това.
Въпроса ми беше, до колко е склонен мъжа близнак да излее душа си и кога. Хората реагират различно, поставени в различни ситуации.
Но пишейки, осъзнавам, че самата аз нямам отговори на тези въпроси...Вероятно не бива да очаквам такива и от него.
Той е различен много и това ме обърква, но и зарежда Simple Smile

Не знам, все си мисля че на теб ти трябва нещо по сериозно. Тридесет и три годишен близнак направо не знае какво иска. Харесва те, но няма да поеме отговорност за теб и децата.  А в крайна сметка този мъж само за 5 вечери ли ти трябва?  Дано не те разочарова. Позабавлява се и виж за нещо по-сериозно. 😊

# 485
  • Мнения: 119
Но пишейки, осъзнавам, че самата аз нямам отговори на тези въпроси...Вероятно не бива да очаквам такива
Сама осъзнаваш каква каша му докарваш...допълнително към неговата Grinning

Джулая, ти в какви отношения си с близнак Simple Smile Знаеш, че твоето мение е важно за мен Simple Smile

Това се мъча да прескоча...., стреса и за двама ни. А отношенията ни, макар и "несериозни" са важни, и за двама ни...
Не ми трябва мъж за няколко вечери, но не ми е нужен и ...просто мъж. Мига може да е вечност, ако е изпълнен със съдържание. Когато се омъжвах, някога си мислех, че е за цял живот...Е, оказа се, че не е съвсем така...
Сега искам стойностни, не вечни отношения Simple Smile
Няма как да срещнеш някого и да плануваш живота си с него.
За първия отлив, си бях виновна аз...., притиснах го и исках нещо, което аз не мога да му дам...и точните му думи бяха, срита ме в сърцето...
И тъй като, неколкократно се оказа, че го тълкувам погрешно, а вярвам в "звездите" пиша и питам тук Simple Smile


# 486
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 778
Джулая, ти в какви отношения си с близнак Simple Smile Знаеш, че твоето мение е важно за мен Simple Smile
Hug
Взаимоотношенията ни са все едно микс от "Дързост и красота", "Титаник" и луда комедия  Joy При нас е сложно, отношенията ни не попадат в никакви нормални категории. Решението за връзка с мен взе неочаквано бързо. Много стегнато и целенасочено ми помогна да се преместя в неговия град. 4,5 години продължи връзката ни. После 1 година не се виждахме, после пак станахме приятели, но не в любовния смисъл. После и малко в любовния Mr. Green Т.е. до тук 12 години този Близнак кръжи около мен Joy Имаме много силно приятелство, което е над всякакви животински мераци. Ние сме много сродни души, които обаче никога няма да бъдат заедно завинаги.. Всички познати са на мнение, че сме един за друг. Но кармата е шибнала някакъв адски бъг в нашите взаимоотношения.  Crazy  

Ако искаш - питай нещо конкретно, което те интересува от Близнашката природа, че както виждаш филмът е прекалено голям, за да го побера в един пост. Laughing

....защото ми се обича ...., защото се появи, без да съм го търсила...., защото ме кара да се смея с глас. Защото улавя нюансите в настроенията ми и се съобразява с тях...., защото начина по който ме кара да се чувствам, не е нещо което можеш да подминеш и да се надяваш, че може би ще ти се случи пак....
Точно това ме плени в Близнака. Blush

Последна редакция: нд, 31 дек 2017, 02:06 от Джулая

# 487
  • Мнения: 119
Честита Нова Година!
Нека носи сбъднатост и отговори Simple Smile
Джулая, твоите филми, винаги са много шеметни Simple Smile))
Ти беше Рак, нали?
Аз наистина не знам как да го тълкувам....Няколко пъти се оказва, че неговата пасивност е притеснение, да не ме поставя в сложни ситуации.
Не го тълкувам правилно и това ме напряга. От друга страна, не съм сигурна до къде искам да стигнем...., а ми се иска да знам неговата позиция.
Той често признава, че емоциите му са като кардиограма и се напряга от това...
Само това искам да знам дали да търся отговорите, в открит разговор или да се опитвам да ги намирам в поведението му...?!
Аз съм крайна, последователна и упорита.
Той също се изнервя от това Simple Smile
Но показва неистово търпение и никога не съм го видяла изнервен...., за разлика от мен Simple Smile
Съобразява се с мен на 100%, това е нещото което ме очарова и обърква Simple Smile
Искам да знам какво се случва в душата му, какви са страховете му? Той никога не търси разговор, започнем ли такъв пита много и не казва почти нищо Simple Smile

# 488
  • Мнения: 403
Гледах в един клин, астролог обясняваше за декадите и за близнаците са:

1 декада Близнаци с качества на Близнаци (21.5 до 31.5), пълни шизофреници, най-добре си пасват със типаж Стрелец

2 декада Близнаци с качества на Везни (1.6 до 10.6), пеперудките на зодиака, постоянно правят връзки. Пасват си с типаж Овен ( силно изразена мъжка енергия)


3 декада Близнаци с качества на Водолей (11.6 до 20.6) имат нужда от партньор със силно его, най- добре с  Лъв.

# 489
  • Мнения: 164
В един период от време буквално бях заобиколена от близнаци. А основните ми връзки са били с близнаци.
Не мога да ги поставя под един знаменател, но определено са нерешителни. Все нещо изчакват, все за нещо не са готови. Трудно споделят, трудно говорят - питаш, питаш, а то мълчи ли мълчи.
На думи са доста силни, но на действия не толкова. Част от тях определено имат нужда да бъдат побутвани. От моя опит не мога да кажа, че са непостоянни в чувствата си - даже напротив. Но не искат да действат, не искат да поемат инициатива. Ако могат да се носят спокойно и необезпокоявани, а другият във връзката да поеме всичко - от битовите неща до поддържане на чувства, огън, тн.
Пак казвам, това е от моя опит.

# 490
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 778
Джулая, твоите филми, винаги са много шеметни Simple Smile))
Ти беше Рак, нали?
Филмите са ми карма Laughing Раче съм, да.

Аз съм се отказала да тълкувам 2 зодии - Близнаци и Риби. А най-близките ми мъже са от тези зодии. Смятай какво е положението Laughing Не мога да търся логика там, където я няма. Не мога да тълкувам чужди мисли, ако те не са подредени и формулирани в главата на притежателя им. Омръзнало ми е да подреждам хаоса.

Не знам какво да те посъветвам за твоя Близнак. Прави каквото чувстваш. Но най-вече реши за себе си какво искаш от него, за да не му пращаш смесени сигнали и съвесем да се изгуби в превода. Неговите собствени смесени сигнали са му достатъчни Laughing Аз винаги съм ЗА честен и открит разговор. Въпросът е другата страна до колко е склонна да слуша, възприема и отговаря. В крайна сметка си длъжна да опиташ. Ако стане прекалено клизматично - значи човекът не е за теб. Желая ти успех Hug

# 491
  • Мнения: 11 505
От друга страна, не съм сигурна до къде искам да стигнем...., а ми се иска да знам неговата позиция.
Той често признава, че емоциите му са като кардиограма и се напряга от това...
Само това искам да знам дали да търся отговорите, в открит разговор или да се опитвам да ги намирам в поведението му...?!

Аз съм близнак и ще се опитам да ти дам нашата гледна точка..... имай предвид, че щом сама не си сигурна какво искаш, твоят човек те е надушил вече. Много точно преценяваме хората около нас, а също много претегляме плюсовете и минусите (това е за да си спестим ненужни драми в бъдеще)

Ако искаш неговата позиция трябва да попиташ конкретно.... ясен въпрос, за да получиш ясен и точен отговор. (не съм сигурна, че можеш да зададеш ясен въпрос ако ти самата не си сигурна какво точно искаш от него)

Това което трябва да знаеш за един близнак е, че стигаме и до болезнена искреност при правилно зададен въпрос. Ако не ни питаш не се натрапваме, не защото сме стеснителни, а защото считаме за ненужно да минаваме в обяснителен режим.

Около нас всичко трябва да е ясно, кратко и по същество .... хич не обичаме шикалкавене, на това обикновено отвръщаме с тлъста доза сарказъм, ама ако не си ни разбрал няма да ти обясняваме Joy щото разбираш ли тва, че бавно вдяваш не е наш проблем (малък пример за снобарската ни страна)

Т.е. от излишно дългия пост следва изводът, че след като решиш какво точно искаш от твоя близнак му се изтъпанчваш кат една вездесъща фея и го питаш директно.... ще получиш конкретен отговор, който обаче може и да не ти хареса, но пък няма да си в питанка що е то близнак и ще има ли почва у нас. Grin

# 492
  • Мнения: 2
Около нас всичко трябва да е ясно, кратко и по същество .... хич не обичаме шикалкавене, на това обикновено отвръщаме с тлъста доза сарказъм, ама ако не си ни разбрал няма да ти обясняваме Joy щото разбираш ли тва, че бавно вдяваш не е наш проблем (малък пример за снобарската ни страна)

Верни неща пишеш, а това е най-вярното от всички. Simple Smile

# 493
  • Мнения: 9
Привет момичета ! И аз имам един близнак (27г.), с който се чудя в коя стена да си засиля главата. Честно казано вече и аз не знам защо още съм с него и продължавам да се боря със себе си. Настроенията са ясни. Много е повърхностен и несериозен, като непораснало дете го определям. Живеем и работим заедно. На първо място мога да кажа, че почти няма комуникация, приказките изобщо не му се отдават, все трябва да му вадя думите с ченгел от устата, и като цяло трудно се говори с него. Не приказва много< но когато го прави само обещава нещо (което никога не спазва и се чудя защо изобщо всеки път си прави устата) и говори само празни приказки. В началото беше мил и съобразителен, а сега не се съобразява с нищо почти, често се държи неуважително ( личи си, че не го прави умишлено, но уви), изобщо не е романтичен, нито умее да показва някакви емоции ( честно казано мисля, че е емоционално повреден). Тук е момента да добавя и факта, че е обсебен от игра, когато почиваме играе тази игра на телефона по 12-13 часа. Може да играе с дни без да ме погледне, камо ли повече. Правила съм какви ли не опити, за да привлека вниманието дори в сексуален аспект, но докато не приключи глупавата игра нищо не е в състояние да го разконцентрира. Никога не съм си представяла връзка, в която ще свиря втора цигулка, заради ИГРА, че ще бъда игнорирана и недооценявана, че ще се раздавам без да получавам. Може  би ще ми дадете съвет да поговоря с него и да.. правя го всеки Божи ден, казвам как се чувствам и къде е проблема, започва се извиненията (напоследък дори не се извинява, а извърта всичко всякаш аз съм виновна и само мрънкам). Рождени дни, поводи не съществуват за него, не мога да го изкарам да отидем някъде двамата, понеже е много зает да играе, когато е у дома всъщност само това прави. Живеем в чужбина на крайно неприятно за мен място, с крайно противна работа и общо взето все още не съм се прибрала, заради него ( и той го знае), но честно казано вече нямам търпение да се боря с вятърни мелници. Усещам пълната му незаинтересованост постоянно и се питам защо за Бога е с мен, защо го прави, казвам си, че не искам такъв човек до себе си.. егоист, който се вълнува само от себе си и собствените си желания, чувствам, че просто ме използва и бааам в следващия момент "държа на теб", "имам няк'ви чувства" или искаш ли да живееш с мен, когато се приберем".Иди го разбери. Човек, който те повдига в небесата и след това те пуска от високо.Пука ли му, но просто си е такъв никакъв в любовта или не му пука изобщо. Мил и то много може да бъде, когато поиска, но е твърде рядко. Може да съм луда да търпя всичко това (както твърди семейството ми), но съм от хората, който се борят до последно, преди да се откажат.. колкото и да няма смисъл. Та.. разговорите не помагат (очевидно нищо не го вълнува), с игнорирането нямаше кой знае колко голям успех. Дайте някоя идея и съвет как да се оправи човек с такъв чешит, докато са ми останали някакви нерви. (Козирог,25г)

П.С: Като четох в другата тема талантливи,артистични,сръчни и т.н.. пак има нещо положително хаха. Моят близнак се интересува само от игрите. Вече дори и в работата се разсейва на моменти, амбициозен не бих казала, любопитен също, а за майсторенето да не говорим, ако се наложи нещо трябва все да чакам и напомням, докато накрая не си го свърша сама, защото не мога да разчитам на него за нищо почти. За лъжите.. послъгва си постоянно за дребни неща, ама го хващам, защото си го знам. Пък и в помагането много, много го няма, камо ли на чужди хора..това "не е негова работа" или "не го интересува"

# 494
  • Мнения: 2 320
Имал някви чувства?!
Що не му врътнеш някви шамари се чудя.

Общи условия

Активация на акаунт