Мъжът зодия Близнаци

  • 126 870
  • 763
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 90
Както добре си пишехме с моя близнак и говорехме, че ще се видим нещо пак се обърка. Хора, пишехме да се видим, после ден два пак си пишехме мили неща и после изведнъж хоп няма нищо, няколко пъти му писах, провокирам го и не.. Отдръпна се пак и това е, какво става незнам, харесвам това момче...
Едно нормално поведение типично за човек с тази зодия,НО който няма интерес явно.Не веднъж са казвали,че близнаците могат да се държат все едно имат чувства и интерес,а всъщност да не е така.Аз също съм близначка и мога да ти кажа че и аз съм го играла така и доста хора съм заблудила,като си мислят ,че имам интерес а всъщност нямам и лошото е че неможем дълго да се преструваме.Ще ти кажа само,че ако наистина имаме интерес ставаме постоянни към един човек

# 646
  • Мнения: 9 988
Gabz1, а защо се преструвате и откъде ви идва? От къде намирате време дори да се сетите за такова нещо?
Не ми ли харесва някой, абсурд да пилея енергия поддържайки илюзия някаква.
За едно и също нещо ли говорим в случая?

На горния Близнак някоя друга е клъвнала явно. Здраве да е, света е пълен с мъже. Голяма работа.

# 647
  • Мнения: 90
Gabz1, а защо се преструвате и откъде ви идва? От къде намирате време дори да се сетите за такова нещо?
Не ми ли харесва някой, абсурд да пилея енергия поддържайки илюзия някаква.
За едно и също нещо ли говорим в случая?

На горния Близнак някоя друга е клъвнала явно. Здраве да е, света е пълен с мъже. Голяма работа.
Ами аз лично ще кажа за себе си,че много трудно се влюбвам истински и за постоянно,както в момента съм така и си давам сметка,че всеки ще си намери един ден майстора ,както аз моя.Nerd Защото предишните ми връзки бяха краткотрайни,в началото имах силен интерес и си мислех ,че съм влюбена,но минава един период в който осъзнаваш,че това не е човек за теб и бързо се отегчаваш,при мен беше така ,,и понеже аз съм добричка , нямах смелост да си кажа,че вече не изпитвам чувства и залъгвах човек както и себе си.. Просто аз съм такава,че дори да не виждам особен интерес от отсрещната страна,продължавам да опитвам да се получи нещо макар да знам ,че няма.Но аз лично не предпочитам да се обвързвам с мъж от тази зодия

# 648
  • Мнения: 100
А някой стигнал ли е до правилната тактика как да привлечем един мъж близнаци, какво може да го заинтригува. От време на време му пиша, за да го питам как е(защото ме интересува) и това е, той отговаря от любезност пита и аз как съм ама аз само казвам ок и приключвам.Все пак няма да му се слагам.Оня ден ми беше реагирал на една снимка, а той не го прави често, даже на последък хич... Всички мъже близнаци ли са такива 😂😂😂

# 649
  • Мнения: 90
А някой стигнал ли е до правилната тактика как да привлечем един мъж близнаци, какво може да го заинтригува. От време на време му пиша, за да го питам как е(защото ме интересува) и това е, той отговаря от любезност пита и аз как съм ама аз само казвам ок и приключвам.Все пак няма да му се слагам.Оня ден ми беше реагирал на една снимка, а той не го прави често, даже на последък хич... Всички мъже близнаци ли са такива 😂😂😂
Ами не.Всеки човек е различен и не можеш да бъдеш сигурен дали по този начин ще се впечатли.Ако пък наистина си хлътнала и не искаш да се отказваш ти препоръчвам да постъпиш с него като започнеш постоянно да го търсиш,,всеки ден се интересувай от него закачай го...иии изведнъж спри,изчезни без да му пишеш без нищо да видим дали ще те потърси.Това е моят съвет ..... 🙄🙄😁😁

# 650
  • Мнения: 100
Аз реших сега няколко дни да показвам интерес към него, та да видим. Но много ми е интересно на някой от вас случвало ли се е, след като мъжът се отдръпне вие да продължавате да го търсите и така да са се оправили нещата или няма смисъл да се занимавам 🙂

# 651
  • Мнения: 316
Аз реших сега няколко дни да показвам интерес към него, та да видим. Но много ми е интересно на някой от вас случвало ли се е, след като мъжът се отдръпне вие да продължавате да го търсите и така да са се оправили нещата или няма смисъл да се занимавам 🙂

Класика за мъжете близнаци пишете ау и изведнъж ни стон ни вопъл, студен ,дръпнат, особняк и като го питаш как е те кара да се почувстваш така все едно си досадила..точно в това отдръпване съм правила грешката да пиша и да показвам интерес познай...промяна няма, докато не стигнем до въпроса защо сега какво ти има сърдит ли си , обидих ли те с нещо без да искам .. и докато не задълбаем ..провежда се уж разяснителен разговор,че глупости нищо няма,просто имам работа и уж всичко е наред , но особняшкото и отдръпнато поведение продължава..изчезна ли обаче аз за седмица две месец и хоп..ни лук ял ни лук мирисал появява се и всичко ни е сякаш мед и масло...и пак така до следващия цикъл на същата въртележка...и така 3години...почерня ми душата .. то такава не остана вече...сега съм решила да съм пас..никакъв интерес не показвам нито нищо ...да видим къде ще му излезе края..моя съвет е бягай...просто бягай докато е рано и е на време...
И аз съм чела че близнаците могат да се дъпжат адски студено и безразлично към някой в който са влюбени и адски топло и любовно към човек който им е напълно безразличен...и наистина ми е било много странно как може да си лед от безразличие към човек в който уж си влюбен и ти е важен ,но ето че Gabz е поредния близнак който го казва...очевидно явно е възможно

Последна редакция: сб, 26 яну 2019, 01:53 от Бонбон911

# 652
  • Мнения: 90
Аз реших сега няколко дни да показвам интерес към него, та да видим. Но много ми е интересно на някой от вас случвало ли се е, след като мъжът се отдръпне вие да продължавате да го търсите и така да са се оправили нещата или няма смисъл да се занимавам 🙂

Класика за мъжете близнаци пишете ау и изведнъж ни стон ни вопъл, студен ,дръпнат, особняк и като го питаш как е те кара да се почувстваш така все едно си досадила..точно в това отдръпване съм правила грешката да пиша и да показвам интерес познай...промяна няма, докато не стигнем до въпроса защо сега какво ти има сърдит ли си , обидих ли те с нещо без да искам .. и докато не задълбаем ..провежда се уж разяснителен разговор,че глупости нищо няма,просто имам работа и уж всичко е наред , но особняшкото и отдръпнато поведение продължава..изчезна ли обаче аз за седмица две месец и хоп..ни лук ял ни лук мирисал появява се и всичко ни е сякаш мед и масло...и пак така до следващия цикъл на същата въртележка...и така 3години...почерня ми душата .. то такава не остана вече...сега съм решила да съм пас..никакъв интерес не показвам нито нищо ...да видим къде ще му излезе края..моя съвет е бягай...просто бягай докато е рано и е на време...
И аз съм чела че близнаците могат да се дъпжат адски студено и безразлично към някой в който са влюбени и адски топло и любовно към човек който им е напълно безразличен...и наистина ми е било много странно как може да си лед от безразличие към човек в който уж си влюбен и ти е важен ,но ето че Gabz е поредния близнак който го казва...очевидно явно е възможно

Да възможно е..Е има голяма разлика между жените и мъжете от тази зодия.Аз не съм точно от тези хора,които се държат така с човека когото обичат,да доста често изпадам в настроение което искам да се дистанцирам и да накарам човека да страда,но не си го позволявам.Има дни в които съм на седмото небе и искам да дам всичко на човека до мен,и буквално на другия ден съм отчаяна и искам да се държа грубо и отблъскващо с него,но прекалено го обичам да си го позволя и не го правя,приемам си го вътрешно просто.Затова искам да ви разясня как действат чувствата при нас и ако наистина човек ви обича от тази зодия ще си проличи..Но аз лично мисля,че и много работи са си до човека,мисля че мъжете от нашата зодия са по зле и също съм виждала доста мъже с това поведение от различни зодии.И общото между тях е че просто няма интерес.Особено ако не е насочен срещу друг човек.Но ако все пак сте се решили да сте с човек от тази зодия трябва да сте готови да страдате

# 653
  • Мнения: 7
Ще разкажа моята история със срещата ми с мъж от тази зодия.
Срещнахме преди 9 месеца. Отначало както всички връзки стъпка по стъпка.Чувахме всеки ден, излизахме често и т.н. След третия месец той взе да се държи леко отдръпнато. Чувахме се по-рядко през 2-3 дни ,а да се видим на стана почти невъзможно. Аз го попитах имали нещо. Той ми отговори няма имам работа. Аз му отговорих знаеш къде да ме намериш. След няколко дни ми звъни ми каза, че има проблем и си поговорихме по телефона. На другия месец той се отдръпна повече, казано изчезна. Аз също се дръпнах, след като той не вдигаше и не ми пишеше.
След около месец ми харесва клип във фейса и ми звъни по телефона. И така почнахме да си говорим всеки ден. Всичко почна на ново. На моменти пак се държеше отдръпнаха. ако се видим1_2 в седмицата. Си казвах това е заради работата му,защото пътува много, но   всеки ден с часове си говорихме докато кара. Искам ми е съвет, мнение, молил ме да направя някой дребни неща, като ще звъннеш ли на тоз или ще вземаш ли това или нещо подобно. Говорим ми е за мечтите си и т.н. ВЗехме да не се виждаме. Питала съм го да се видим, той ми отговарял сега не мога знаеш защо,а се вижда с приятелите си. Един ден ми дойде в повече и го попитах направо. Какво става, има ли нещо. Той ми каза - ако не ти обръщам внимание и ти няма да ми обръщаш.
След 4 дена ми звъни и ми се извинява. Не искам да те загубя , моля те и т.н. Взе да се държи по мило. Вземаше ме от работа, всеки ден си говорихме по телефона. Все едно нищо не беше казал. И така до преди 10дни когато получих по фейса покана за приятелство от жена. Тя почна да ми праща какво са си писала, че му звъняла и са си говорили. Помислих, че някой си прави сега, но не беше. Тя ми прати снимки на него,кога са си писали и говорили. Била с него от 3 месеца .Почна да пиша обиди- малка курва за игра и т.н. Не издържах и я блокират. Два часа не можех да вляза в кожата си. Звъннах му и го попитах коя е тя плачейки.  Аз каква съм и му повторих обидите. Той ми отговори мрази ме, изтрий всичко виновен съм. Аз му казах искам истината очи в очи днес до 00 часа. Към 21 часа ми звъни и ми казва няма да мога питай ме ще ти кажа. Аз му казах че до 00 часа да намери време. Той ми отговори твърда.Към 23 часа пак почна тая жена да ми праща в момента какво си пишат. Аз му звъннах той не вдига. Така и не дойде.
На другата сутрин се видяхме. Показах му всичко което тя ми е пратила. Той ми отговори ти не си такава, просто думи които писал на нея. Преди не съм правил така. Това което сме правили двамата( аз и той) нищо не било.Аз го попитах - какво. Той ми каза - разбери тръгваш спираш. Това правил с мен. Бил прокълнат. Казах му да не ме търси повече.
На другия ден ми звъни. Иска ми номера на приятел.Каза ми  също че някой влизал във фейса му и пращал разни неща на приятелите му. Аз му отговорих оправи го, смени паролата. Отговора му беше че нея помнил. Ако съм имала нужда от помощ винаги щял да ми помогне , тъй като аз съм му помагала. Аз му казах че не искам да ми е длъжен, което съм го направила дълго направила.
Просто не мога да го разбера. Нали за това се нарича връзка. Да разчитаме един на друг, да си помага ме, да говори за мечти и т.н.
Обичам те , ти си уникален човек, слънце.
Накрая да ти каже това нищо не било.
Мина една седмица не е звънял.
Знам че трябва да продължа напред и да го забравя. Просто не мога да си обясня това поведение.

# 654
  • Мнения: 7
Извинявам се за грешките.

# 655
  • Мнения: 5 060
Не ви разбирам защо се опитвате, изобщо, да си обяснявате поведението на другите. Също не ви разбирам как може да сте толкова настоятелни към мъже с такова поведението. Не последният акаунт, а жените като цяло.

# 656
  • Мнения: 7
Прав си няма смисъл да си обяснявам поведението му. Той просто ме нарани.
Разказах моята история как мъж от тази зодия може да се държи.

# 657
  • Мнения: 90
Прав си няма смисъл да си обяснявам поведението му. Той просто ме нарани.
Разказах моята история как мъж от тази зодия може да се държи.

Не можах да разбера,тя ли те е обиждала или той?
Съжалявам много за това което ти се е случило,най доброто решение да не говориш повече с него, постъпил е с теб отвратително,като един долен комплексар и изобщо не вярвай на думите му ,че те обича сори ама това са празни приказки на които близнаци са много способни.И не е баш до зодия, света е пълен с такива мъже от всички зодии..Зарежи го,дори и не общуване с него като приятел, знам че ще ти е трудно ама такива хора заслужават да им обърнеш гръб завинаги

# 658
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 778
Някои неща не могат да бъдат обяснени или не си струва да чуеш несъстоятелни обяснения. Тегли една майна, сложи си усмивката и си живей живота.

# 659
  • Мнения: 7
Тя ме обиждаше

Общи условия

Активация на акаунт