Няма к'во да си дърдорим, като вехти гащи пак от смях ш'са разпорим-16

  • 20 306
  • 692
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 001
'ноУ си страшна бре.......УплашиФ сЪ....

# 31
  • Мнения: 7 118
оф, прибраф съ фризирана и замръзнала... ма поне прическата ми не е като на Боба днешната Joy

Бобо, де си мари? Ила тука!


Фейта и тя ник'ва я няма...пак по ухажори  Joy Joy Joy



Поздрав!
Скрит текст:

# 32
  • Мнения: 5 001

Бобо, де си мари? Ила тука!

Бобата дУкат нИ сЪ пУяви да мЪ успокои няма мира за менИ.......тАКА Мъ УПЛАШИ С ТОЗ НОС ЗАВРЯН В ЕКРАНА......

# 33
  • София
  • Мнения: 6 955

Аз да покажа Еликсата как става нервна, като забрави да купи бира hahaha hahaha hahaha





За по-сигурно пред нас си насадих дръвче, ако забравя да купя да си откъсна зор- заман  Mr. Green



Вие виждам, че вечеряте, наздраве!..а кой е тоз нахалник с червената фанела Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 34
  • Мнения: 11 834

Бобо, де си мари? Ила тука!

Бобата дУкат нИ сЪ пУяви да мЪ успокои няма мира за менИ.......тАКА Мъ УПЛАШИ С ТОЗ НОС ЗАВРЯН В ЕКРАНА......

Оооо Ила да тъ цункам

Ай да тъ развеселя  виж мъ как съ издокарах hahaha
Скрит текст:

Ето я Фейт изяде го тоз мъж  hahaha hahaha
Еликс  newsm78

П.П.НямашИ мъ щот ми прахУсмУчиха компютъра, щот от как е станал такъв нИ беше чистен и са опитваше нещо да ми са прай на интересен  последно време Crossing Arms.
Зузулин честита фризура, може само да те е яд, че не е като мойта  Mr. Green

# 35
  • Мнения: 7 118
От таз цИлувка сА Улигавих  Joy Joy Joy Joy Joy Joy


Отивам да папкам  eat eat eat

# 36
  • Мнения: 11 834
Ади да ти е сладко, аз вече прИядох  Crazy

Тази торта ша си я поръчам за рождения ден  hahaha

След малко ей тъй ще се изпльокам  hahaha

# 37
  • загубено
  • Мнения: 6 487
 Hug Hug Hug
 

Аре завиждайте,аз съм на плаж Mr. Green



Да не сте посмели да ми коментирате банският Crossing Arms Joy Joy Joy Joy

Бобо мила,ти кажи кога ти е рожденият ден аз шТИ направя торта,катастрофа hahaha hahaha hahaha hahaha
За теб ще се постарая многооооооо hahaha hahaha hahaha

# 38
  • София
  • Мнения: 6 955
Честити прически момичета със здраве да си ги ползвате  Hug!

Зузе, оригинално и нетрадиционно решение, туй гнездо в ремонт заслужава първа награда за коафьорско изобретение  #Silly #Silly #Silly rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao #Silly #Silly #Silly #Silly rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao





Бобо, невероятно атрактивно-ексцентрична прическа с привкус на Африка и джунглата...Ако се появиш в джунглата в този вид ще стресираш трайно местните обитатели  rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao #Silly #Silly #Silly #Silly rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao  

Яя, Нерка съ появи  Hug

# 39
  • загубено
  • Мнения: 6 487
Мене шЪ мЪ водите ли да ставам красива? Flutter
Или само вие  Joy Joy Joy

Еликсче,появих се за малко Hug



Ето я Зуза,как рови за ядене hahaha hahaha hahaha hahaha
Зуз шЪ настинеш  Joy Joy Joy Joy

# 40
  • Мнения: 7 118
Нериндааааааааааааааааааааааа, радост за очото си! Hug Hug Hug Оздравяхте ли?  Praynig

Пък за замръзването - аз съм си турнала маска, ама тя нИ сА вижда, щот мусарата ми е ззровена на дълбоко  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Еликсо, с таз причуга няма да мЪ пуснат у нас, душа  hahaha

Туй го снимах във входа на математицитИ...докат' сметниш и то съмнало... Crazy

# 41
  • Мнения: 7 118
У наштъ горъ няква нова са е пръкнала...докладваха ми. У пУндрелник ще я видя к'ва е таз мома newsm78


Бобек, виждам как си сА катурнала..и то преяла  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy


П.П. СЯ кат' се замислих,....с тез голите крака ще си докараш някоя настинка...ша ти оплета терлици  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 42
  • Мнения: 218
Акция "ЧИСТОТА"



 Stop Joy

# 43
  • Мнения: 7 118

Ау, това за мен се отнася ooooh! Добре, че поне простирането не са забранили, че ми е хоби  Joy Joy Joy

# 44
  • София
  • Мнения: 6 955
У наштъ горъ няква нова са е пръкнала...докладваха ми. У пУндрелник ще я видя к'ва е таз мома newsm78


Зузо, тва да не е Пена Горската...? Страшна бръмчалка, емигрира си обратно у Варненскътъ гуръ от Булонския лес, щот работата намалЕла драстично Joy Joy Joy Joy Joy Ей с тва возило съ движи

Общи условия

Активация на акаунт