Попътен вятър на порасналите ни деца 12

  • 30 420
  • 733
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 410
Аааа Биби-ту, недей тъй ся да ми кършиш хатъра, трябва да го пробвам тоз патешки дроб, ама ние с Мимса ще намерим френска рецепта и ще стане един път Rolling Eyes
Момичетата дет питат за Варна, ей на показвам

# 16
  • София
  • Мнения: 3 707
Тини, подобни снимки виждах миналата година от Исландия! Явно е имало силен вятър и лют студ! Сега с новата камина нали сте на топло? Ха наздраве!

# 17
  • Мнения: 3 410
Марианче - много лют студ и много силен вятър. Днес беше съвсем друга зима - слънце, красота, жалко че го дават да застудява от утре драстично.

# 18
  • Мнения: 3 540
Привет и от нас! Hug
Да се разпиша и аз Simple Smile
Албенка, благодарско за трудът ти, мила!  bouquet

Хубави са ни децата, растът, без да се усетим, летят на своите криле, със корените, които ние сме им дали!  Hug Heart Eyes

Успех на всички, които им предстоят изпити! Flowers Four Leaf Clover

# 19
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452

Тини, аз патешки дроб ядох наскоро. Ми такава отврат не бях яла да ти кажа, не ми хареса хич  Sick И за мен парите му са неоправдано много, аз не давам и стотинка  Thinking

Биби, за претенциозните предлагам филе без мазнини  Peace
Е, не е съвсем диетично, но е по-малко вредно  Joy ама пък с червено винце е един път  Peace А бе, аз защо не взема да си направя едно мезенце  Thinking

# 20
  • Мнения: 3 410
Мария, бе тя според мен Биби-ту ни завижда че двечките ще си пием винцето и патешките вкусотийки Laughing

# 21
  • Мнения: 681
Аааааааааааааааааа може и аз да ви се натреса  smile3534
Пък ще ви оставя патешкия дроб, ама виж другите вкусотии на патицата ги искам. Печена патка ........ върха на вкусотията - вкусна, мазна, мноооооооооого месо  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 3 410
Леле Марияяяяяяяяяяяя, спукана ти е работата, ще взема да организирам племето и сичките да додем на гости, щом Биби-ту казва че патката имала мнооого месо Joy

# 23
  • София
  • Мнения: 7 673
Ирина, нека работи за джобни момчето.Няма как отначало да почнат с 1000 лв.
Сутрин при нас минава бусче на друго частно у-ще. Направо се плаша като ги гледам вътре.
Шофьора е сам с 3 -4 дечица. Той си гледа пътя, а те подскачат между седалките и не се спират.
Всъщност, от еврейското (то не е и частно, държавно си) именно заради това наемат млади момичета и момчета, за да наглеждат децата, а шофьорът да си върши неговата работа - именно да си гледа пътя. Това, което ти пишеш, е безумие. Като знам моите малките как ми вдигат кръвното, докато шофирам само с крясъците си, а са вързани, не мога да си представя и да се разхождат из някакъв бус. ooooh! Родителите си плащат за образование и транспорт, а децата им пътуват в истински опасни условия. Пак ли чакат нещо да се случи, за да вземат мерки? На младежите плащат само по 5 лв сутрин и 5- следобед. Едва ли ще обеднеят от транспортната фирма, ако ги поемат. Или поне да си ги включат в цената. Луда работа, ей.
За какви патки говорите?  Mr. Green
mama Tin, зловещичко малко.  Laughing
Марианче, и Дани хубавица, като останалите дечица тук. Да са ни живи и здрави!
  Hug
Браво на Виктор за преставянето. И хубави, и умни.  Hug

# 24
  • Мнения: 208
Като сте започнали да качвате снимки на чаветата, да ви покажа и аз моя синковец. Тази снимка е от годишника на випуска, правена месец преди бала / на тоя компютър нямам снимки от самия бал, но като ги прехвърля ще ги кача и тук/



А тази е правена преди два месеца в Холандия:
         
Открийте разликите! Laughing

# 25
  • Мнения: 208
Абе нещо не ми се получи качването на снимките!  newsm78 Ще опитам пак!

# 26
  • Мнения: 3 410
Роси, с теб сме, ще се справиш Hug

# 27
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
Тини, няма проблем, ще организираме сбирка  Peace Laughing
Рил, споко, в очакване сме.. ама аз утре ще ги видя, защото си лягам ... с книжката  Laughing

# 28
  • Мнения: 208

Тази е първата от преди бала

# 29
  • Мнения: 208

А тази е от сега в Холандия

Общи условия

Активация на акаунт