Лидл ::12::

  • 96 006
  • 727
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 1 054
http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/lidl_bg/hs.xsl/4182_14567.htm Вкусни ли са? Солени? Кисели? Въобще, който има впечатления за вкуса, моля да сподели. Peace

Иначе аз да си кажа - от скоро пазарувам почти всичко от ЛИДЛ и дотук оплаквания нямам. Последно съм много доволна от един обезмаслител. Горд собственик съм и на кухненска система! Heart Eyes

# 601
  • 1st floor
  • Мнения: 9 111
Непокорна, свърши, но сигурно го има още.Или си го поръчай на управител.Аз преди му се радвах, пък сега като го ползвам съвсем.В Технополис подобни са от 40лв нагоре.В Кауфланд има с малко по-добри параметри за 20лв.Ще е в промоция другата седмица.
Благодаря за отговора!!! Ще чакам да се появят пак в Лидл. Искам нещо изпробвано и да се знае , че върши работа... Не ми е супер спешно, но отдавна заглеждам тези машинки. А каква им беше цената на промоция /щото по спомени от ТВ реклама към 25 лв. ми се върти в главата  newsm78/. И последен въпрос - пускат ли ги на ненамалена цена и каква е тя?

# 602
  • Мнения: 1 700
Промоцията свърши преди 3-4 дни, не може да ги няма.25лв са.Отиди в някой магазин и провери.Пишеше. че са до изчерпване на количествата.

# 603
  • 1st floor
  • Мнения: 9 111
Промоцията свърши преди 3-4 дни, не може да ги няма.25лв са.Отиди в някой магазин и провери.Пишеше. че са до изчерпване на количествата.
ОК! Мерси, ще проверя!!!  Hug

# 604
  • Мнения: 96
Здравейте и извинете, че така нахлувам   bouquet
zvanche, кой е френският пастет, за който говориш?
Купи ли си някой от чаршафите от микрофибър? Аз купих миналата година и съм много доволна. Същите ли са като преди, че скоро не съм наминавала?

# 605
  • софия
  • Мнения: 25 461

zvanche, кой е френският пастет, за който говориш?

Ето този. Не мога да кажа кой от трите най-ми харесва.

# 606
  • Мнения: 96
Влезе в списъка  Grinning Благодаря!  bouquet

# 607
  • Мнения: 43
http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/lidl_bg/hs.xsl/4182_14567.htm Вкусни ли са? Солени? Кисели? Въобще, който има впечатления за вкуса, моля да сподели. Peace


Опитвала съм само черните - изобщо не ми харесаха. Нормално солени като за маслини, но имаха някакъв дъх (на подправки може би-риган ли, какво..), твърди ми се сториха, не можах да се прежаля да ги изям. Аз харесвам зелените в пакетчета - въпрос на вкус.

# 608
  • София
  • Мнения: 44 115
http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/lidl_bg/hs.xsl/4182_14567.htm Вкусни ли са? Солени? Кисели? Въобще, който има впечатления за вкуса, моля да сподели. Peace


Опитвала съм само черните - изобщо не ми харесаха, имаха някакъв дъх (на подправки може би), твърди ми се сториха, не можах да се прежаля да ги изям. Аз харесвам зелените в пакетчета - въпрос на вкус.
черните са с подправки да, т.е. ако не харесваш така увкусени, няма как да ти допаднат, зелените са си маслинки с чушле, не са кисели, не са мн солени, аз лично ги хапвам като семки и мн ми допадат.

# 609
  • София
  • Мнения: 2 020
http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/lidl_bg/hs.xsl/4182_14567.htm Вкусни ли са? Солени? Кисели? Въобще, който има впечатления за вкуса, моля да сподели. Peace


Опитвала съм само черните - изобщо не ми харесаха. Нормално солени като за маслини, но имаха някакъв дъх (на подправки може би-риган ли, какво..)

Подправката е босилек и на мен ми бяха много
неприятни, защото ми напомняха на сироп за кашлица.

# 610
  • Мнения: 111

zvanche, кой е френският пастет, за който говориш?

Ето този. Не мога да кажа кой от трите най-ми харесва.

Страхотни са тези пастети, жалко че ги няма постоянно

# 611
  • Стара Загора
  • Мнения: 29
Ето това са нещата ,които купувам най-редовно и много харесвам.В тази група трябваше да бъде и шоколада с цели лешници на FIN CARRE , но той не успя да участва във фотосесията (бързо биде излапан)  Laughing.


Мерак ми е да опитам ликьорчето , за което споменахте в началото на темата както и сиренето SOFRA в кутията (колегите се спукват да го хвалят).

# 612
  • София
  • Мнения: 9 860
Аз в последно време се разочаровах от млякото Пилос- и киселото, и прясното. Киселото ми е някакси прекалено изкуственно на вкус, не мога да го определя. Прясното- на втория ден след отварянето придобива дъх на развалено. Мислех, че си внушавам, но седемгодишната ми дъщеря също отказва да пие сутрешното си какао с него, след като цяла година го ползвахме.
Масло Пилос- само такова има вкъщи .
Кашкавал Мизия милк продължава да ми е фаворит. Simple Smile
Маслини взехме днес. Аз така  или иначе не обичам, но на съпруга ми много му харесаха зелените.

# 613
  • Ст.Загора
  • Мнения: 678
Ето това са нещата ,които купувам най-редовно и много харесвам.В тази група трябваше да бъде и шоколада с цели лешници на FIN CARRE , но той не успя да участва във фотосесията (бързо биде излапан)  Laughing.


Мерак ми е да опитам ликьорчето , за което споменахте в началото на темата както и сиренето SOFRA в кутията (колегите се спукват да го хвалят).

Тони73 , забеляза ли да има в Старозагорския Лидъл от масажиращите възглавници.
  bouquet

# 614
  • Стара Загора
  • Мнения: 29

Цитат
Тони73 , забеляза ли да има в Старозагорския Лидъл от масажиращите възглавници.
  bouquet
Не! Тези продукти ги купих в четвъртък-когато им стартираше офертата за възглавницата ,но такава нямаше.И на мен ми беше интересно да я разгледам и евентуално да се навия да си я купя.

Общи условия

Активация на акаунт