Лидл ::12::

  • 96 051
  • 727
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: X
Картата на Европа е хубава, но само място да й намеря, че е много голяма.
http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/lidl_bg/hs.xsl/index_14520.htm
Е,тъкмо щях да питам за картите-колко е голяма/приблизително,де,ако не пише.....,да не вземеш да я мериш с рулетката Wink/и на какъв език е,че искам да взема за детската стая,ама да видя дали ще успея и аз да и намеря масто....пък и дали малчовците ще могат да я ползват.

# 586
  • Мнения: 3 861
99*112 e, не съм я отваряла още, за да преценя дали е на немски или англ., на това издателство е
http://www.naumann-goebel.de/

# 587
  • Мнения: X
Благодаря!.....Явно ще помисля още малко/че още ни е сложно четенето на чужди езици/.......

# 588
  • София
  • Мнения: 83
Писах им на лидълци дали я имат кафемашината някъде изостанала и търсейки да я погледна в нета как изглеждаше взех че попаднах в сайта на немския лидъл и свят ми се изви  #Crazy Не е честноооооооооооооо,имат си и онлайн пазаруване  #Cussing out и около 1000 артикула в повече  Crossing Arms

Вчера в Лидл "Хаджи Димитър" имаше една кафемашина

# 589
  • Мнения: 1 891
Моля, ако някой е купил и пробвал бебешкия лосион за тяло и бебешкия шампоан, да сподели.

# 590
  • София
  • Мнения: 13 175
Как е големината на салатите айсберг? Ако са едри да се разходя да купя, но ако са от онези по 300 гр, да не се хабя  Grinning.

# 591
  • Мнения: 1 883
Моля, ако някой е купил и пробвал бебешкия лосион за тяло и бебешкия шампоан, да сподели.
Аз купих измивен гел и лосион.Много ми приличат и си мисля, че това е тази козметика но с друго име:
http://papa-bebe.com/kozmetika/kozmetika_bebe_sanosan.html
Нещата се понасят добре от децата ,но ме притеснява това ,че има парабени.И са много по евтини от Саносана.
Не ми се занимава да ги връщам, ще си ги използваме ,но повече няма да купя.Ако имах време и бях прочела в магазина ,за парабените, нямаше да ги купя.

# 592
  • София
  • Мнения: 985
Как е големината на салатите айсберг? Ако са едри да се разходя да купя, но ако са от онези по 300 гр, да не се хабя  Grinning.

Много са малки. Вчера и аз се бях засилила да купувам, но като ги видях се отказах. Салати е много силно казано, по-скоро, думата салатчици подхожда на вида им. Twisted Evil

# 593
  • Мнения: 11 377
Как е големината на салатите айсберг? Ако са едри да се разходя да купя, но ако са от онези по 300 гр, да не се хабя  Grinning.
Много са малки. Вчера и аз се бях засилила да купувам, но като ги видях се отказах. Салати е много силно казано, по-скоро, думата салатчици подхожда на вида им. Twisted Evil

Днес и аз това установих  Mr. Green

# 594
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
момичета здравейте
може ли линк към чопъра
взехме днес ама то толкова ситно става
ако някой знае тази пласмасовата приставка слага ли се винаги и има ли размери на рязане
4е направихме една салата от моркови ,ряпа,цвекло ама стана мн ситно
мерси

аа да кажа камембера е супер ,малката само него яде от всичко млечно и мюслито на промоция го взимаме често мн е вкусно

# 595
  • Мнения: 1 704
Адреналинке, бялата приставка е само за разбиване.За едрото-колкото по-кратко натискаш, толкова по-едро става..Не натискай бутона в средата, защото става на пюре.


http://www.lidl.com.mt/static_content/lidl_mt/images/MT/MT_69293_01_b.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=8mLWmD5dxAA Клипче как работи.

# 596
  • София
  • Мнения: 13 175
Как е големината на салатите айсберг? Ако са едри да се разходя да купя, но ако са от онези по 300 гр, да не се хабя  Grinning.
Много са малки. Вчера и аз се бях засилила да купувам, но като ги видях се отказах. Салати е много силно казано, по-скоро, думата салатчици подхожда на вида им. Twisted Evil

Днес и аз това установих  Mr. Green

Благодаря! Поне няма да се разкарвам излишно  Grinning. В Промаркет дребните са по 1,49 без да са на промоция.

# 597
  • 1st floor
  • Мнения: 9 119
Свърши ли промоцията му? Много си точа зъбките за такова нещо, но искам някое, което наистина работи добре...и на добра цена  Mr. Green.

# 598
  • софия
  • Мнения: 25 554
Как е големината на салатите айсберг? Ако са едри да се разходя да купя, но ако са от онези по 300 гр, да не се хабя  Grinning.

Много са малки. Вчера и аз се бях засилила да купувам, но като ги видях се отказах. Салати е много силно казано, по-скоро, думата салатчици подхожда на вида им. Twisted Evil
Не знам колко е като грамаж, но за една салата на нас ни е точно. Днес си правихме.

В Лидл на Сливница най-накрая открих и Бейлис "репликата". Моите впечатления: по-остър вкус на алкохол; оригиналът е с по-плътен вкус, но като цяло е добре. Цената не коментирам и със сигурност ми влиза в списъка на харесвани неща от Лидл. Peace
Както обикновено отидох за пълнозърнест хляб. Нямаше и съм много разочарована, но наваксах с други неща. Попълних и "запаса" с хубавия френски пастет.
Въпреки, че избягвам да купувам несезонни плодове, взех и ягоди. Много са ароматни и хубави.

Последна редакция: сб, 18 фев 2012, 05:24 от zvanche

# 599
  • Мнения: 1 704
Непокорна, свърши, но сигурно го има още.Или си го поръчай на управител.Аз преди му се радвах, пък сега като го ползвам съвсем.В Технополис подобни са от 40лв нагоре.В Кауфланд има с малко по-добри параметри за 20лв.Ще е в промоция другата седмица.

Общи условия

Активация на акаунт