Лидл ::12::

  • 96 083
  • 727
  •   1
Отговори
# 570
  • Балчи-Варна
  • Мнения: 419
Купих си масажната възглавница за 55лв.Пробвах за около 5 мин. добре се справя.Довечера ще се пробва по-обстойно и ще пиша пак.

# 571
  • Мнения: 202
zvanche няма нужда да се дразниш, можеше просто да кажеш впечатлениата си  Peace все пак благодаря.
Няма за какво да ми благодариш. Кафемашината беше обсъждана точно в предишната тема. Търсачката на форума работи перфектно.
Скрит текст:
Естествено, всеки има право да пита всичко, но е супер досадно да се пита за нещо 15478963 в кратък период от време. За мен е елементарно уважение към труда на другите, които са писали по няколко пъти, преди да попиташ нещо, да си направиш труда да потърсиш.

Нещо като наставник ли се явяваш не разбрах?Няма да отговарям в твоя стил, дано някой мод не мине след теб, че да остане като назидание за питащите.
И търсачката я ползвах, но чак голямо обсъждане и коментиране не видях, поне в предната тема.Освен това мненията се менят, точно затова исках и подчертах актуално, но на теб не ти стигна-трябваше да продължиш.
Ти какво правиш още в темата то всичко се е изкоментирало, сега се преговаря, а ти само ще си хабиш нервите  Grinning

# 572
  • London, baby
  • Мнения: 800
Няма нужда да се джафкате, хубаво е да се ползва търсачката преди да се зададе въпрос. Аз също си спомням, че се коментираше кафемашината.

# 573
  • Мнения: 53
+1 някой да даде мнение за чадърите? Имах един на Арт-93 с такива пръчки и издържа 4год. блъскане. Ако са същите, ще са супер.  Peace


Едит: И таз кайма смес "Стара планина" от Понеделник дали ще е хубава?

Последна редакция: чт, 16 фев 2012, 21:08 от ColdF

# 574
  • Мнения: 11 420
Някой обърна ли внимание на телескопичната ножица за клони? Здрава ли изглежда? Погледнах в нета и сякаш цената от 19,99лв си заслужава  newsm78

# 575
  • Балчи-Варна
  • Мнения: 419
Сега да дам отчет за Възглавничка за шиатсу масаж -много е добро.Масажира добре проблемните места и затопля.Гаранцията е 3 год.На принципа на масажиращите кресла е.Това можеш да си го сложиш да масажира там където имаш нужда.
Според мен е много добро.

Последна редакция: пт, 17 фев 2012, 07:23 от gul4i

# 576
  • София
  • Мнения: 747
Ако знаеш как ти завиждам,днес я видях в брошурата,но просто ми е непосилно да си я купя в момента.
Купих си от крема за мазане - чили.Много ми хареса.

# 577
  • у нас
  • Мнения: 5 731
Херингата в доматения сос от 1,49лв(ако не се лъжа) е страхотна.  Peace

# 578
  • Мнения: 1 492
И аз се нареждам сред издирващите кафемашината,освен в Младост ако я видите някъде другаде свиркайте  Whistling
Преди 2-3 дни имаше в Хаджи Димитър! Дано намериш!

# 579
  • София
  • Мнения: 404
Писах им на лидълци дали я имат кафемашината някъде изостанала и търсейки да я погледна в нета как изглеждаше взех че попаднах в сайта на немския лидъл и свят ми се изви  #Crazy Не е честноооооооооооооо,имат си и онлайн пазаруване  #Cussing out и около 1000 артикула в повече  Crossing Arms

# 580
  • Мнения: 4 916
Бутре тестото точи ли се? Аз знам, че се реже с много остър и тънък нож, за да не се сплесква... ама до сега не съм правила нищо с такова тесто, може и в заблуда да живея  Rolling Eyes

Да, точи се.
Това на Лидл май е единственото в пазарната мрежа, което се точи - това го знам от тази тема. Не съм купувала, но знам.

# 581
  • Мнения: 202
Често купувам от бутер тестото.Точи се и не е нужно да се слага нито мазнина,нито брашно.Разточвам до половин см.

# 582
  • Мнения: 226
Здравейте  Grinning
Искам да похваля каймата на Chira, много ми хареса, преди няколко дни я пробвах и ще продължа да я взимам, гледам че ще бъде и на промоция от понеделник.
Ето я http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/SID-199C276A-1DD3F027/lidl_bg/hs … sl/4182_14577.htm

# 583
  • Мнения: 0
Преди малко закупих възглавничката. Изпробвах  за кратко и мисля, че е много добра. Взех я за дъщеря ми, която има дискова протрузия/ на 16г./ и често ходи на масажи, за да и се отпусне гърбът. Надявам се ,че това ще и е от полза.

# 584
  • Мнения: 3 895
Картата на Европа е хубава, но само място да й намеря, че е много голяма.
http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/lidl_bg/hs.xsl/index_14520.htm

Общи условия

Активация на акаунт