"Не знаех, че съм бременна"

  • 53 804
  • 303
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 15 486
Добре де, давате някакви примери, но все пак тези жени са се усетили в един момент. В това предаване явно (не съм го гледала) твърдят, че има случаи (и то редовно, щом е серийно), че едва ли не разбират чак като тръгне да излиза.
То даже като тръгне да излиза не се усещат, даже не вярват,че това бебе е тяхно.

# 286
  • Мнения: X
Понеже не го гледам това предаване, ако някъде обяснят как точно хем забременяваш и отслабваш, моля кажете тук. Да сваля 10 кг и отново да стана 55 кг съм готова да забременея и за 3 път. Само кажете как става това с отслабването. Защото и при двете ми бременности нямах киселини, повръщане и др. подобни и в резултата си качвах кила от самото начало. така че моля дайте съвет, обещавам да си призная веднага, че съм бременна и няма да участвам в предаването. hahaha

забременях 68кг, до 6-я месец растях само на бюст, не се хранех, защото ми беше едно никакво  и до тогава бях свалила до 62кг
после започнах да качвам и бях 74 в края на 8-я месец, когато родих преждевременно 3кг юначе
изписаха ни след 10 дни престой заради наблюдение на бебето и терапии с УВ лампа заради силна жълтеница
бях си с панталон отпреди бременността
после обаче почнах да качвам заради кърменето
отделях много кърма и ми ставаше лошо и можех да припадна, ако не се хранех преди всяко кърмене

# 287
  • Мнения: 172
И аз го харесвам това предаване- истина или не, не задълбавам много , но в тази рръзка се сетих за еднин случай от преди 3 години. Имам си една приятелка - невероятен фитнес фен. Винаги е изгреждала прекрасно, лятото тича в морската градина, зимата е по залите. Та с нея се видяхме точно преди да родя и ме сюрпризира, че е бременна...в 7-ми месец  Shocked Преди да ми каже и грам съмнение не се беше появило, а след като ми каза дали от внушение или наистина си имаше мъничко изпъкнало тумбаче. Само като си спомних аз какъв кит бях в 7-ми месец и  Crazy Та тя една объъъркана и незнаеща какво се случва взе да разказва. Идвало и ...но не всеки месец и решила, че се преуморява и може да е от това. Сутрин си правела стандартните коремни преси, а корема й растял. Увеличила коремните преси, спряла газираните  напитки...корема пак- вместо да става по плосък, той се издува. Майка й не живее във варна, но й дошла на гости и като я видяла една сутрин да се преоблича и  #Crazy Майка й е акушерка  Crazy Отишли на преглед, детенце си било добре....и така. Началните повръщанки и гаденки ги мислела за грипчета, последния месец шутчетата на детенце мислела за газове и къркоренки на черва, а най- забавното беше, че имало моменти в които да й мине през главата че този издуващ се корм може да се дъължи на бременност, но си се смеела на идеята защото от 3-4 месеца не била правела секс... Има всякакви случаи...След месец и половина роди , но в 7-мия месец изглеждаше като любителка на бирата- с едно никакво коремче-издуто, ама не като бременно.

# 288
  • Мнения: 139
Аз също го харесвам това предаване и повечето по TLC
Но много си мисля какво ще стане ,ако се случи на някой ,който живее в малък град/село,където всички се познават.Какви ли клюки ще тръгнат?

# 289
  • Мнения: 2
poem а с таткото какво стана?

# 290
  • Мнения: 9 398
Понеже не го гледам това предаване, ако някъде обяснят как точно хем забременяваш и отслабваш, моля кажете тук. Да сваля 10 кг и отново да стана 55 кг съм готова да забременея и за 3 път. Само кажете как става това с отслабването. Защото и при двете ми бременности нямах киселини, повръщане и др. подобни и в резултата си качвах кила от самото начало. така че моля дайте съвет, обещавам да си призная веднага, че съм бременна и няма да участвам в предаването. hahaha

забременях 68кг, до 6-я месец растях само на бюст, не се хранех, защото ми беше едно никакво  и до тогава бях свалила до 62кг
после започнах да качвам и бях 74 в края на 8-я месец, когато родих преждевременно 3кг юначе
изписаха ни след 10 дни престой заради наблюдение на бебето и терапии с УВ лампа заради силна жълтеница
бях си с панталон отпреди бременността
после обаче почнах да качвам заради кърменето
отделях много кърма и ми ставаше лошо и можех да припадна, ако не се хранех преди всяко кърмене
Това с кърменето ми е ясно. Аз съм кърмила и 2 си деца, така че килограми не свалих. "Проблемът" е, че наистина не съм имала такива неразположения - гадене, повръщане и т.н., пък и бебешорите и двамата до последно си седяха в мама и като резултат - родени по 4 кг (2 бременности, не 1, някой да не си помисли нещо Mr. Green), мама кърми и си стои с 10 кг отгоре. Та затова питам, ако има начин без да ми е лошо и да повръщам и същевременно да имам апетит, защото подозирам, че и 5 бебета да родя, пак няма да ми става лошо и пак ще си ям и дебелея. Joy

# 291
  • Мнения: 1 446
Аз също го харесвам това предаване и повечето по TLC
Но много си мисля какво ще стане ,ако се случи на някой ,който живее в малък град/село,където всички се познават.Какви ли клюки ще тръгнат?

Че ти виж какви изказвания има тук--били дебели,нямали чувствителност, били тъпи,малоумни, не знам си какво......

# 292
  • Мнения: 139
Аз имах впредвид възрастните хора какво ще кажат?Нали те  са свикнали при брименост да имаш корем и др.симптоми

# 293
  • Мнения: 170
Аз имах впредвид възрастните хора какво ще кажат?Нали те  са свикнали при брименост да имаш корем и др.симптоми

А?!? newsm78 Свикнали, кой, какво, възрастните...ами младите...какво значи свикнали...нещо се е променило покрай бременността ли или аз нещо не схващам...или да питам възрастните, а после младите...може по различно време да има различни проявления на бременността ли, що ли... А, да, изключенията не променят правилото, потвърждават го... Naughty

# 294
  • Мнения: 172
poem а с таткото какво стана?
Стандартното- мамата е и мама и татко.

# 295
  • Мнения: 4 965
Аз имах впредвид възрастните хора какво ще кажат?Нали те  са свикнали при брименост да имаш корем и др.симптоми

А?!? newsm78 Свикнали, кой, какво, възрастните...ами младите...какво значи свикнали...нещо се е променило покрай бременността ли или аз нещо не схващам...или да питам възрастните, а после младите...може по различно време да има различни проявления на бременността ли, що ли... А, да, изключенията не променят правилото, потвърждават го... Naughty

Откакто свят светува - винаги е имало подобни случаи, а в миналото са се очудвали още по-малко, поради нивото на развитие на медицината.
Между другото, гледах снощната серия - жената е фелдшер, отслабнала е изключително много точно през бременността (провеждала курс за отслабване с медикаменти под лекарско наблюдение), майка на 2 деца след 2 абсолютно стандартни бременности (при третата симптомите са били умора и сънливост, но пък са й диагностицирали анемия от рязкото отслабване), с отрицателен кръвен тест за бременност при възникналите й такива съмнения (добре, че накрая мъжът й е бил вкъщи и е реагирал адекватно, защото е получила сериозен кръвоизлив и едвам са я спасили).

# 296
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 269
Снощи и аз го гледах. В тази история с жената фелдшер и друго ми направи впечатление-когато почнаха болките беше на работа в болницата. Много я болеше в продължение на часове. Единственото, което направиха беше да и бият инжекция с болкоуспокояващо. Хич и не си направиха труда да я прегледат, да видят откъде са тези болки.

# 297
  • Мнения: 0
Мисля си,че това са пълни глупости и не им вярвам,нито пък ги гледам.Гледала съм само 1 епизод и се отказах-жадни за внимание американки се чудят как да заблудят наивните си съграждани. Wink

И  аз съм ги гледала епизодите и не вярвах.Но вчера не знам какво ме накара да ида на гинеколог и се оказа че съм бременна в петият месец а аз не знае.Нямаше гадене и повръщане цикълът ми си идваше редовно никакви симптоми че ще имам бебе.Даже лекаря се шегува че е можело до родя без да се усетя че чакам бебе.Аз и килограми не съм качвала така че случва се.

# 298
  • София
  • Мнения: 15 486
  Ленито, на 15 ли си?И как така решаваш, без причина,без дори да знаеш защо, да отидеш на гинеколог и се оказваш и бременна в пети месец.

И моля  Praynig за превод на ника ти : ViPBuNnYyY14

# 299
  • Cyprus, Пловдив
  • Мнения: 770
Мисля си,че това са пълни глупости и не им вярвам,нито пък ги гледам.Гледала съм само 1 епизод и се отказах-жадни за внимание американки се чудят как да заблудят наивните си съграждани. Wink

И  аз съм ги гледала епизодите и не вярвах.Но вчера не знам какво ме накара да ида на гинеколог и се оказа че съм бременна в петият месец а аз не знае.Нямаше гадене и повръщане цикълът ми си идваше редовно никакви симптоми че ще имам бебе.Даже лекаря се шегува че е можело до родя без да се усетя че чакам бебе.Аз и килограми не съм качвала така че случва се.

 Tired Tired

Общи условия

Активация на акаунт