"Не знаех, че съм бременна"

  • 53 899
  • 303
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 14 478
А аз не схващам нещо-един два случая да не могат да разберат, че са бременни е ок. Природата е необятна наистина, но чак пък сериал? А и американския вкус към сензацията граничи с извращението.  Има конкурси за красота на малки момичета и на какво са ги направили  тия деца не е истина. Да не говорим за постоянната филмова продукция с насилие, трилърите, филмите на ужасите и прочие дивотии. Тази култура просто вече е преминала всякакви граници на благоприличието, а вие се притеснявате от добрия едновремешен цирк. Там знаете ли колко хора с недъзи са били показвани -от съвременна гледна точка това не е морално, но за онези времена, това е бил единствения начин за тези хора да изкарат пари и да живеят що-годе нормално.

# 271
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 121
Снощните два случая бяха с англичанки, първите два епизода от най-новата серия.

# 272
  • Мнения: 0
Не разбирам каква е връзката между тези случаи и разследването на самолетни катастрофи - там се представят случаи известни в историята, има черни кутии, доказателства по които те разследват и предполагат какво е станало, а не само думите на мъж и жена (които пък толкова "развълнувано" разказват, все едно са си купили печка).
Във всичките примери които давате, че бременни жени отслабват или не наддават, бременностите са проблемни - посточнно повръщане, гадене, постоянно на легло или в болница, а на тези от предаването им прилошава чак като раждат.

# 273
  • Мнения: 7 006
както жена родила 11 бебета наведнъж или теле с две глави и други подобни.
Я пак повтори,че нищо не съпоставяш? Twisted Evil

# 274
  • в здрача
  • Мнения: 2 208
Във всичките примери които давате, че бременни жени отслабват или не наддават, бременностите са проблемни - посточнно повръщане, гадене, постоянно на легло или в болница, а на тези от предаването им прилошава чак като раждат.
Преди 10-на години имах колежка, която има 3 деца. При третата си бременност имала някакво мижаво коремче, изобщо не и личало. Изобщо както казва тя - бременност мечта, при това на цели 50 кг /170 см височина/. Крила от всички, че е бременна, за да не я одумват, че разбираш ли трето дете като циганките. Нямала е повръщане, гадене, била с нормален апетит и никакво наддаване на килограми. Колегите не и повярвали дори като представила болничния - тя не била бременна, то щяло да проличи, преди как и било личало от километър  ooooh! . Когато довела бебето да го видят веднага плъзнал слух, че го била осиновила  ooooh!. А младежа е вече пълнолетен.

# 275
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Гледах една серия и повече няма да повторя. Това е абсурд някакъв. Това бебе като мумия ли стои, че до 9тия месец да не ги ритне поне веднъж. Като се сетя моите как се въртяха и местеха в корема ми, та чак болеше.

# 276
  • Мнения: 14 478
Eskipnos-това вече е заяждане. Аз не съпоставям, а изброявам.  Темата за цирка мисля, че вече я обясних. То така или иначе всеки разбира и си тълкува както му изнася. А и какво му е на телето с две глави? Нали и то е живо същество. Да знаеш има такива хора, които струват много по-малко от едно теле с две глави-то на никого нищо лошо не е направило. Просто е природен феномен.
Природен феномен е да родиш 11 наведнъж-ето това е съпоставяне. Не съпоставям децата на телето, а необичайното в случая. Разбра ли най-сетне2

# 277
  • Мнения: 7 006
Не бе..не се заяждам. Stop
Само не разбирам как можа да кажеш,че раждането на човешки същества,па било и 20 накуп,е еквивалент на раждането двуглаво теле?Единият казус се отнася са хора,а другият се отнася за животински изрод..Айде да е"грешка на природата"..Но съпоставката на двете неща,ме изуми..Бебета и двуглаво теле... Shocked

 Ма к'во ли се учудвам..Една дама,в темата за близнаците,сподели,че дори,е чула коментари за децата си,че са"изкуственяци"..па аз за няк'ви си двуглави телета съм седнал да се терзая..

п.п.Не те разбирам,ма мир да е..  bouquet

Последна редакция: пт, 24 фев 2012, 15:50 от eksipnos

# 278
  • Мнения: 14 478
Пак повтарям-не съпоставям дете на теле, нито раждане на дете на раждане на теле-Това което съпоставям е необичайното в двата случая. Не се случва всеки ден да се родят 20 деца на една майка, не се случва всеки ден да се излюпи пиле с четири крака. Тук децата и кокошката нямат нищо общо. Общото е че това се случва много рядко. Аз съпоставям вероятности. Повече наистина не ми се обяснява-струва ми се ясно.

# 279
  • Мнения: 14 478
Ааа- за "изкуственяците" не ми го приписвай Eskipnos. Naughty Инвитрото е откритието на столетието и не случайно доктора, който пръв го е направил има нобелова награда-несравнима е неговата заслуга към човечеството. Но не разбирам какво общо има това с двуглавото теле и защо се терзаеш. Истина е, че думите не винаги са еднозначни и сори, просто не си ме разбрал.

# 280
  • София
  • Мнения: 15 503
   Бременна ли е или не  Joy? Това е дъщерята, ден преди секциото,който не знае, може да каже,че не е, но тя си знаеше, че е бременна. А и иначе си и личеше, въпреки,че е висока 180 и слаба.Пак си имаше коремче.Затова се съмнявам,че някой не би разбрал такова нещо.




# 281
  • Мнения: 4 965
Тайна, знаеш, че съм раждала с дъщеря ти. И преди, и след секциото, все една и съща си беше. В деня след секциото я гледах и се чудех къде го е крила тоз юнак. Hug

# 282
  • София
  • Мнения: 15 503
Тайна, знаеш, че съм раждала с дъщеря ти. И преди, и след секциото, все една и съща си беше. В деня след секциото я гледах и се чудех къде го е крила тоз юнак. Hug
   Ти трай сега Joy , въпроса не е към тези,които знаят!Мислиш ли,че мога да забравя,че сте били заедно?Това си остава спомен за цял живот.

# 283
  • В Космоса
  • Мнения: 9 886
Добре де, давате някакви примери, но все пак тези жени са се усетили в един момент. В това предаване явно (не съм го гледала) твърдят, че има случаи (и то редовно, щом е серийно), че едва ли не разбират чак като тръгне да излиза.

# 284
  • Мнения: 4 965
Хммм, не е много коректно сигурно, но надявам се да не се сърди - моя приятелка няколко години /според опериралия я лекар поне 5-6 г./ се оказа с калциран плод в себе си /евентуално, няколкомесечен дори/, а междувременно редовно е посещавала гинеколог, докато "хванат" проблема. Съгласно всички природни закони, вероятността да й се натрови кръвта или да го изхвърли е в пъти по-голяма от подобно калциране.

Общи условия

Активация на акаунт