Кога започнаха контракциите ви - през деня или нощта?

  • 7 109
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 324
Първия път - усетих лека болка към 23.00, но не бях сигурна дали е контракция.
След час започнаха сериозни контракции и в 6.45 бях родила!

Втория път - цяла седмица ми започваха и спираха контракциите  Crazy
Малко по-регулярни станаха нощта преди раждането - цяла нощ имах контракции през час и родих на следващия ден в 15.40

# 31
  • Мнения: 25
И при двете ми раждания, контракциите започнаха  сутринта. По време на 1-то раждане- някъде кьм
7.30ч. , а  при 2-то към 9 часа
Дъщеря ми се роди в 17.40 часа,
а сина ми в 16.40. Whistling

# 32
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
При първото раждане контракциите почнаха в 6ч сутринта,но бяха на големи интервали от 30-40 минути.Вечерта към 20ч започнаха да са по на често и родих в 23.45ч.А при второто раждане започнаха в 2ч през нощта,пак на големи интервали.Към 10ч зачестиха и родих в 14ч. Peace

# 33
  • Мнения: 150
Бях на лекар и още преди  да започнат да ми мерят тонове, доки само като ме видя, каза оу ти си с контракции и аз съответно така #Crazy  нищо ми нямаше, като ме прегледа 1,5 разкритие, но каза че най-вероятно няма да е скоро та да си ходя.  Нощеска в 4 вече се почнаха болките и в 11ч. родих.

# 34
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
С първото:късно вечерта.
С второто:рано сутрин.

# 35
  • Мнения: 196
а какво е усещането ? и колко са болезнени ?

# 36
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 548
а какво е усещането ? и колко са болезнени ?
В началото не много ,но послееее.

# 37
  • Мнения: 931
Щеше да е интересно  да има анкета, наистина...

Моите също започнаха към 4-5 през нощта, не особено силни и не особено чести, може би през повече от половин час. През следващия ден зачестяваха, докато към 11 вечерта вече бяха станали силни, болезнени и на 2 мин. Родих в 3,40.

Все пак не вярвам да има чак такава зависимост, в крайна сметка бебета се раждат по всяко време на денонощието. По-скоро бих си обяснила с това, че нощем човек не е активен и по-лесно и бързо усеща контракцията. Докато си на крак и в движение често можеш да пропуснеш няколко преди да осъзнаеш, че всъщност са се появили (е, говоря за началните де Simple Smile )

# 38
  • София
  • Мнения: 2 082
Моята лекарка каза преди да родя, че 90% от жените започват да раждат през нощта. Имаше и обяснение, но не го запомних...

Първият път контракциите започнаха в 3 ч. през нощта, бяха на около 10 мин. Родих в 10:35.
Вторият път започнаха в 15:30, в 15:55 родих  Wink Отидох в болницата с 6-7 см разкритие, което не бях усетила по никакъв начин.

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Към 18ч. Родих в 07:25ч на другия ден.

# 40
  • Мнения: 25
а какво е усещането ? и колко са болезнени ?

В началото се усещат като леко стомашно неразположение. При първото ми раждане - в началото не мислех ,че са контракции- въобразих си че някоя храна не ми е понесла.... Thinking
Болезнени станаха по- късно, когато разкритието ми стана  5 см .

# 41
  • Мнения: 471
Неболезнени започнаха към 23 ч,болезнените към 7 ч( сутринта и родих в 12/40 ч.

# 42
  • в две хубави очи; - музика - лъчи
  • Мнения: 355
Първия път - контракциите започнаха в 22,00 - в 01,00 часа беше родено /оперирано де/
Втория път - 01,00 часа контракциите - хиляда напъна за нормално раждане и 12,00 операция

# 43
  • София
  • Мнения: 39 771
Първото: 7:30 сутринта
Второто: 2 am

# 44
  • София
  • Мнения: 1 595
Вечерта започнаха, през нощта родих. Мен лично не ме болеше много, съвсем търпимо дори. Но и аз родих сравнително бързо, та не успяха да ме измъчат. Усещането е като менструалните болки, но по-силни.

Общи условия

Активация на акаунт