Проверка за разкритие и кръв

  • 2 901
  • 13
  •   2
Отговори
  • Мнения: 46
Здравейте като са ви проверявали за разкритие текло ли ви е малко кръв док днес ме бръкна в болницата и имаше малко кръв като ходих до тоалетната,чак ме хвана страх дали е възможно да родя или си е съвсем нормално да има малко кръв.Извинете ме за невежеството Embarassed

# 1
  • Мнения: 11 783
Здравей Simple Smile, ами може и да родиш което смятам е очаквано предвид седмицата която си. В смисъл незнам дали е нормално, нека и други мами да кажат. При мен точно на такъв преглед ми протече кръв и акушерката ми беше позната и ми каза, че най-вероятно шийката е била слепена и доктора като е проверявал я е отворил. И ми каза да чакам в близките часове да ме насвият контракции и да родя Simple Smile. Но тъй като това беше вечерта към 19ч и аз реших, че точно сега не ми се ще да раждам Crazy и като се прибрах и веднага легнах и ставах само до тоалетната. Е то ако си беше писано да стане тогава щеше да си стане, но аз реших на принципа на задържането да лежа за да изчакам следващия ден (нали ги карат мамите да лежат за да не се получи разкритие). И на следващия ден късно вечерта отидох с 4см разкритие и за два часа родих.
Желая ти леко раждане  Hug.

# 2
  • Мнения: 1 350
да не е паднала "тапата"? проверявал е за разкритие защо? имала ли сте контракции?
моят съвет е утре да идете пак на преглед, не се притеснявайте и късмет, ако линийката е вярна може да имате разкритие скоро.
та, контракциии усещате ли?

# 3
  • Мнения: 27 524
При теб, заради напредналите седмици, може и да е съвпадение с предстоящо раждане.
Но по принцип може да се получи такова кафеникаво, кратко кървене от груб и невнимателен преглед  Twisted Evil  Тази муцуна е към такива лекари. С Криско бях при такава грубиянка и си изкарах акъла  Close

# 4
  • Мнения: 513
На мен ми се случи в 39-та седмица след преглед за разкритие. Имах кървене, след това ми падна тапата. Родих 10 дена по-късно.

# 5
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 056
Изтекоха ми водите и ме провериха за разкритие. На ръкавицата на док имаше малко кръв. Но пък практически раждането беше започнало.
Може да е бил по-груб, може това да е тапата, може да започва раждането ...
Във всички случаи Успех!

# 6
  • Мнения: 3 241
Случва се при преглед за разкритие.

Мен всеки път ме предупреждаваха.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 217
Случва се при преглед за разкритие.

Мен всеки път ме предупреждаваха.

Така е. Дори да не е груб лекарят пак може да се случи.

# 8
  • Мнения: 309
Случва се при преглед за разкритие.
Дори да не е груб лекарят пак може да се случи.
И при мен беше така .Няма страшно.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 406

Случва се при преглед за разкритие.

Мен всеки път ме предупреждаваха.
Така е, също може да е от йода смесен със секрет и изглежда като кръв  Peace

# 10
  • Мнения: 3 241
Не ми е правило впечатление да слагат йод.
По ръкавиците ли имаш предвид? То това ще ти пари според мен  newsm78

# 11
  • София
  • Мнения: 1 406
То не е чисt йод, така ксе изразих, сори, иначе е някакъв дезинфектант с тава основа, не пари изобщо.

Последна редакция: ср, 28 мар 2012, 09:34 от Жоржи

# 12
  • Мнения: 3 241
Ок Simple Smile
Аз не съм виждала да се слага нещо с такъв цвят, но не гарантирам, че няма наистина.

# 13
  • Мнения: 11 783
И аз незнам да се слага нещо, освен ръкавицата  Thinking... както и да е, но ми се струва че авторката може и да е родила защото повече не писа Simple Smile.

Общи условия

Активация на акаунт