Ийит Озшенер в "КРАЙ" * Yiğit Özşener / SON - тема 103

  • 27 847
  • 725
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 3 547
 
Като нищо - огледало- Селим и култовото-   " Кой съм аз?" и надпис SON.  Joy


 Joy Joy Joy Joy Joy

# 646
  • Мнения: 0

Аз самата гледах много пъти записите от летището и това, което ми направи впечатление, беше, че когато Селим влиза и минава през скенера след него влизат момиче с дълга коса и мъж с опашка, на следващия кадър те са  от другата страна на скенера и пак са зад него, също посягат да си вземат вещите от кутиите, минали проверката, а на тръгване от пътеката зад Селим има съвсем други хора - възрастни мъж и жена  #Crazy

Колкото за това дали дали надценихме Байрактаров - да не се окаже после, че всъщност сме го подценили и пак ни е изиграл Joy Joy
надявам се това да му е план  - да ни приспи с тривиално обяснение, за да ни изиграе  Joy Joy

а за другото, може да си е скриптърска грешка,  newsm78 (и къщата на Лейла съвсем не си съвпада отвън и отвътре) newsm78 а може и да не е  Joy

# 647
  • СТАНДАРТНО.
  • Мнения: 30
Като нищо - огледало- Селим и култовото-   " Кой съм аз?" и надпис SON.  Joy

 А ние - "Хади бе!"  ooooh!  Mr. Green

# 648
  • Мнения: 0
Здравейте !  Hug Heart Eyes

Според мен  последния епизод си беше жива заблуда на врага т.е. зрителя  Peace

За близнака и аз си мисля , че има голяма вероятност да е жив Майката и бащата на Селим ги дадоха мъртви категорично , а с  Йомер  го оставиха не ясен момента.
На Лейля нещо не и повярвах . Много е неубедително всичко около нея , като се има предвид как живеят жените в Иран . Живее сама , видя Селим два пъти и на третия в леглото . Посещават я мъже непрекъснато  newsm78 Не съм изобщо убедена , че детето е на Селим , или ако е негово Селим беше като чели избран  Rolling Eyes
Ако търсим лесна логика , може да предположим , че Селим е пратил Кудред да вземе кичура коса , след като е  разбрал ,че Лейля има дете  и  то на тази възраст.

Аз виждам и още една връзка Селим е лекар хирург , брадатко е генетик  Whistling и Джевдет  неговия човек го нарече докторе . Възможно е да има конкретна причина или човек , който иска да ги събере .
Младият Али също е попадение  Peace

Последна редакция: ср, 15 фев 2012, 11:14 от dajoan

# 649
  • Мнения: 31
 Hug Hug

изгледах серията  Shocked, изчетох, Бланка   bouquet

Не мисля, че Байрактаров и компания ще ни разочароват, поне не в смисъл на предсказуемост   Grinning
Вярно, изневярата е налице, но тя е само част от картинката.
Разочарована съм само от саундтрака - липсваше ми Абас М.  Mr. Green
Исках да ни покажат 80-те, и ето  Grinning на снимката пише, че е правена в Одрин  Thinking
Бащата на Кудрет  Shocked няма такъв ДЗвер  Imp

Останах с впечатлението, че Алев ще се радва да се върне при Музо, че е с Халил заради някаква мисия?

Лейла ми изглежда искрена  Peace особено след разговора и с Маджит. Друг е въпроса как може да си позволи подобни 'волности'...
А и не знаем всъщност колко пъти са се срещали, показват ни само парченца от картинката  Thinking

Тази Айлин, която каза за бременността си нямаше нищо общо с онази Айлин при предния разговор - като поведение, като визия  newsm78. И пак за халките  Crazy - 'сега' беше без халка, при 'предния' разговор - с тясната  Thinking И времето беше много различно...

Защо в норвежкия лагер жената караше децата да повтарят, че баща им е Брам? Просто урок, или нещо друго?
като търсих, попаднах на това , нещо за приемни родители, ама май много се вързах  Crazy Laughing

Споходи ме и една безумна мисъл (сякаш имам други  Crazy Laughing) - дали ботаникът не е пациента, когото Селим и Лейла спасиха  ooooh!
Не знам защо, но въпреки очеваАдното, не мисля, че той преследва Селим.
По-скоро лутането в гората и хладилника ми изглеждат като нечий кошмар  newsm78 част от кошмара на Айлин. В съня и той наистина беше с шубата и червен като измръзнал, но без раната  newsm78
Чак сега видях, че кучо присъства и в началните надписи  Shocked

И да питам, губят ми се 21 и 22  newsm78 пропуснала съм ги, а уж гледам  search

# 650
  • Мнения: 3 547
Hug Hug


Разочарована съм само от саундтрака - липсваше ми Абас М.  Mr. Green



 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy


Някой успя ли да разбере каква точно схема има на дъската зад градинаря - налепил там той разни снимки и изрезки от вестници, някакви стрелки и цифри....

И какво воайорства на блога на Кристина Фергани не разбрах...

Ако тая Кристина е мацката в лабораторията, то тя много младичка ми се стори... при положение, че настоящето в сериала е зимата на 2012-та/ 2013-та, а тя изглежда на около 30, през 1999-та, когато Али и Кудрет си говореха за нея на колко ли ще е била - на 16-17 ?

Младият Али наистина са го улучили като визия, ама не и като възраст - значи през 1982-ра, когато са на онова барбекю в Одрин е на около 15. /айде - да речем 17, не повече/ а през 1995-та . т.е след 13 години, когато се вижда с Асъм ...ами изглежда на поне 40 годишен, което е по-логично, при положение, че 2012-та мисли за пенсиониране вече....

Айлин пък с тези ясновидски сънища - кошмари ме убива #Crazy

Мисля си и за Селен...окей, тя изглежда най-чиста до момента, обаче знаем ли дали не си е подновила познанството с Маджит и сега да го играе шпионин около Айлин #Crazy

Мисля си, че в края на 24-та серия все още ще се питаме - Има ли Омер или няма ? Laughing Laughing
По-лошото ще е, ако в края на 25-та пак си задаваме същия въпрос ....

Joy Joy Joy

# 651
  • Мнения: 417
Момичета,големи размисли и страсти Laughing
И аз не съм забеляза ла цифри в последния епизод.
Коя е Кристина Фергани?Нещо съм го изпуснала това...Ей много герои бе... Whistling
Все повече си мисля,че Лейла е в основата на "играта"Струва ми се,че е внедрена.

# 652
  • Мнения: 31
Еми, в последния имаше 20  Peace на една от касетките, дето мъкнеше Селим
но в предните 2 серии не видях 21 и 22
за Кристина Фергани говореха Али и Кудрет през 99-та, това не е истинското и име
а решихме, че е жената от лабораторията, защото в синематурк видяхме снимката и  Grinning

# 653
  • Мнения: 417
Еми, в последния имаше 20  Peace на една от касетките, дето мъкнеше Селим
но в предните 2 серии не видях 21 и 22
за Кристина Фергани говореха Али и Кудрет през 99-та, това не е истинското и име
а решихме, че е жената от лабораторията, защото в синематурк видяхме снимката и  Grinning

Пенде,вярно.Сега се сетих за касетката. ooooh!Май трябва да си повторя епизода Mr. Green

# 654
  • Мнения: 3 547
Еми, в последния имаше 20  Peace на една от касетките, дето мъкнеше Селим
но в предните 2 серии не видях 21 и 22
за Кристина Фергани говореха Али и Кудрет през 99-та, това не е истинското и име
а решихме, че е жената от лабораторията, защото в синематурк видяхме снимката и  Grinning

Градинарят нали висеше в някаква интернет зала и там коментираха служителите, че гледал нещо за пчели и цветя, но всъщност, ако дадете близък план на страницата, която беше отворил на компа, се вижда че е блог на някаква мацка / има снимка/ - Кристина Фергани .
 И това е жената, която после беше в лабораторията, струва ми се

А за катастрофата на Омер и родителите - изобщо не е ясно дали бяха мъртви или само ранени и в безсъзнание...аз докато не пипна лично, не вярвам, че някой е умрял Wink
Не разбрах също и как се обърна и падна колата - дали за да избегнат удара в колата на Йорго са отклонили в дясно и се преобърнаха или по друга причина ...не можем да сме сигурни, когато кашите ги забърква този режисьор  Mr. Green

Последна редакция: ср, 15 фев 2012, 15:37 от lor

# 655
  • Мнения: 417
Според мен бащата на Селим се отклони за да не се блъснат,защото Йорго беше задрямал докато шофираше,пък и си пийваше...Според мен близнака е оцелял.
Може би Йорго е размислил и се е върнал да прибере детето. Tired

# 656
  • Мнения: 234
A Роса  аз ли не я видях в този епизод, имам предвид в миналото, или не са я давали, защото не съм го повтаряла, чакам феите? newsm78

Последна редакция: ср, 15 фев 2012, 21:13 от nikita1

# 657
  • Мнения: 417
Ники,Роса я имаше само на снимка.Йорго възишаше по нея точно преди катастрофата

# 658
  • Мнения: 234
Емка,  Heart Eyes  мерси, дерт ми беше Joy. Йорго живее с този грях, може би и Али и другите не знаят ,че той е причина за катастрофата, може би се е представил, като случаен  свидетел, който се е опитал да помогне  newsm78

# 659
  • Мнения: 417
Ники,абсолютно възможно. PeaceНа практика по неговата кола няма следи за да го свържат с катастрофата.

Общи условия

Активация на акаунт