Кюретаж и забременяване след това - 29

  • 22 742
  • 724
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 142
Светлееее,много се радвам за чудната вест,която сподели.Бях сигурна,че точно на св.Валентин ще ни зарадваш Hug
Аз като повечето от вас нямах особено настроение да празнувам каквото и да било,но изненадващо пристигнаха у нас едни приятели с дъщеричката си и ни завлякоха в един ресторант LaughingЕдва ли не ни изритаха от нас,защото никъде не ни се ходеше,особено с детето.
Но изненадващо си прекарахме супер весело,хапнахме,пийнахме,децата ни слушаха много(което е рядкост като излезем някъде Laughing).Даже преди да си тръгнем сервитьорките подариха на всички дами и дечица плюшени сърчица и балончета сърчица,на които малките се радваха повече от всичко.
И сега да ви се оплача-очаквам цикъл на 20-ти,но все още нямам никакви признаци за това.А обикновено седмица преди да ми дойде гърдите ще ми се пръснат от болки Rolling EyesНе знам какво да си мисля,не съм имала цикъл преди който да не ме болят гърдите....

# 706
  • Мнения: 7 118
Ади, няма нищо притеснително, дай време на побърканите хормони да се наредят  Mr. Green Аз също през целия си живот съм имала болезнени гърди преди М, а по време на О никога не са ме боляли така, както при бременност, но ето че сега тези неща се промениха.

# 707
  • Варна
  • Мнения: 2 455
Беисис, повечко си почивай и с бебчо всичко ще е ок. Praynig Praynig Praynig

Креми, радвам се, че си потърсила още едно мнение и се надявам от тук насетне само хубави новини да четем от теб. Praynig Praynig Praynig

vnd, чести първи цикъл! Hug Дано да  ни зарадваш с отлични резултати и със скорошно подновяване на опитите. Hug

# 708
  • Мнения: 736
vnd Честит лелка  Hug
Креми добре си постъпила, влиза поне веднъж седмично да ни казваш че сте добре.
Дони М надявам се да сте добре с мъничето и ти да пишеш как сте  Hug Hug Hug

# 709
  • София
  • Мнения: 1 250
Момичета, повечето от вас не ме познавате,но аз дълго време си поседях в тази темичка. Преживях 3 спонтанни аборта,но ето че и на моята улица изгря слънце. На 27.01.2012 се роди моята дъщеричка Пресиана. Ще помоля,който оформя новата тема,да ни напише и нас на първата страничка.
Късмет на всички и не се отказвайте от мечтата си до край! Hug

# 710
  • Мнения: 943
nimfi4ka, така се радвам! Честито! Да ви е здравичка Пресиана и много да ви радва!!!    Hug

# 711
  • София
  • Мнения: 1 250
Мерси,Дъгичке Hug
А твоата беба е много сладка на тази снимка-цунки от нас Heart Eyes

# 712
  • Мнения: 338
ЗДравейте. Първо да се оплача. Много работа имах днес. Не съм седнала цял следобед и като почна да ме боли кръстът, направо изумях. Сега съм си в къщи лежа и нямам намерение да си дигна д-то от дивана, докато стане време за лягане.
Бейсис, честито сърчице. И на мен ми стана странно изказването на доктора за плацентата, може би е имал предвид отлепване на сакчето. Пази се много и не ставай от леглото и всичко ще бъде наред
Креми, стискам палци терапията бързо да даде резултат. Добре, че си решила да идеш до Плевен
ВНД, честита лелка и дано по-бързо получиш зелена светлина
Нимфичка, честита рожба. Нека расте здраво, умно, красиво и щастливо момиченце

# 713
  • Мнения: 736
nimfi4ka  честита мома да ви е жива и здрава, мнго да ви радва, пожелавам ти поне още едно baloni baloni baloni

# 714
  • Мнения: 7 118
Нимфичка, честита ти рожбичка! Нека расте щастливо и безгрижно дете и много да ви радва!
С теб сме се срещали и по други теми май...по повод нашите бременни премеждия най вероятно. Радвам се, че вече имаш една сладка сбъдната мечта!  Hug

Сас, няма ли как да не ходиш на работа  Thinking

ВНД, честит ти първи цикъл! Дано всичко вече да е наред!

# 715
  • Мнения: 427
Нимфичка,честита ти рожбичка!Да е здрава,с късмет родена,да получава и да дава много любов!!!  bouquet Hug
Сас,дай  си малко почивка,болнични не можеш ли да вземеш?
ВНД,честита лелка!
adito87 ,добре ви се е получило снощи! Simple Smile
Креми,браво,че си потърсила още едно мнение HugВсичко ще е наред щом е открит проблема!

# 716
  • Мнения: 1 884
Нимфичка-да е жива и здрава малката принцеса Пресиана- да ви радва и вие да и се радвате!

# 717
  • София
  • Мнения: 1 966
Нимфичка, ЧЕСТИТО   bouquet Бебка да ви расте много здрава и щастлива  Grinning

vnd, честит първи цикъл и дано скоро да ти дадат зелена светлина!

Ади, супер, че сте разведрили малко обстановката  Grinning А за цикъла не го мисли, сега всякакви странности са възможни, ще се оправи.

Сас, мила, гледай сега да не се напрягаш много, ако трябва си вземи болнични, надали ще има лекар който да ти откаже, но не е хубаво сега да се преуморяваш. И аз се замислям по въпроса за болничните, не че ми е много уморителна работата, но много ме е страх да не хвана някой грип, доста народ сме в офиса, засега уж са здрави покрай мен, но чуя ли някой да подсмърча пускам болнични веднага  Mr. Green

Дони, Креми, всичко ще е наред, важното е всичко да е под контрол, скоро и вие ще се радвате на прекрасни бебчета и ще забравите всичките неволи  Hug

# 718
  • Мнения: 453
Нимфичка, честито!!! Страхотна новина  Hug
Мечкони, аз не знам и теб дали сколасах да те поздравя, както влизам във форума от дъжд на вятър - да ти е живо и здрав момчето!  Hug
Кремито, Дони, стискам палци всичко да е наред до края с кръвопоток, плацента, бебчета  Praynig
Бейсис, стискам палците - не разбрах много от прегледа ти, но да не би да става дума за синдром на изчезващия близнак? И заради това да си имала толкова обилно кървене? Абе дано бебчо се закрепи, само да лежиш!
Стиснати палци и за Дион и СветлетоHug  Praynig

# 719
  • Мнения: 453
Кандидат мама, сега се върнах по-назад да поизчета темата и видях за инфекцията - дано вече всичко да е овладяно, трябва и всичко ще бъде наред. Аз вярвам!  Hug  Praynig  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт