Кюретаж и забременяване след това - 29

  • 22 732
  • 724
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 263
nimfi4ka, честито ти съкровище!  Two Hearts Да ти е жива и здрава!
kremmito, и аз стискам палци всичко да е наред! Heart Eyes Flowers Four Leaf Clover
luni4ka_77, klqsh, zuzi_79, Svetlanica, Tota, Doni M, svetla81, danip, kremmito, toni_St, sas3, edna ot nas, благодаря за подкрепата.  Heart Eyes Да, най-вероятно ще е отлепено сакче...но  вероятно толкова съм се шокирала, че не съм разбрала какво точно ми обясняват. Вчера цял ден ме избиваше на рев, нямах желание за нищо- явно доста съм се стресирала без да разбера. Мислех си, че точно сега имам нужда от един валериан, но не посмях взема. Днес съм по-спокойна.
Прегръдки  на всички! Kissing Heart

# 721
  • Мнения: 338
Бейсис, повече да не съм чула да изпадаш в такива състояния. Те се отразяват и на бебчо. Всичко ще се нареди. Само леж и ако можеш се занимавай с нещо в леглото да се разсейваш. Ти правеше нещо, което щеше да покажеш като можеш, ама не разбрах дали докато лежиш. Детето ти на колко години е? Кой ти помага сега?
Аз мога да си взема болнични, ама така ще трябва да кажем на всички роднини, че ще почната да питат какво ми е. А ние даже на майките ни не сме казали. Ако всичко е наред до четвъртия месец тогава
Аз ви пожелавам лек ден. Така както гледам довечера ще ме посрещате с чисто нова темичка

# 722
  • Мнения: 1 263
sas3, синчето е на 5. Няма кой да ми помага, но гледам повече време да съм в леглото, само го взимам от детската. Нещата, , които правя са цветя, дръвчета и яйца от мъниста, приятно хоби e, но вчера щом нямах желание, дори за него, осъзнах че стреса е бил повече от обикновено. Tired
За твоята бременност не е важно кой какво ще каже, а да завърши максимално спокойно за бебчето...така че като усетиш момента, когато е необходимо незабавно си вземи почивка.  Hug

# 723
  • Мнения: 736
basis радвам се че си по спокойна, почвай си и всичко ще се нареди  Hug

# 724
  • Варна
  • Мнения: 2 455
Момичета, заповядайте в новата тема:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=641478.new#new

Общи условия

Активация на акаунт