Нашите second hand находки- част 5!

  • 84 808
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • някъде
  • Мнения: 979
В Търговище има само мания.И като има в петък зареждане виж кво става-богаташките на града ще се изчупят да пълнят панерите.
Знам,че във Варна има доста такива магазини,но то е разбираемо,складовете за ВУ са там.Кои магазини бихте препоръчали варненки,имам път към варна и ще имам свободни около 2часа.Да са около гарата.

# 31
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
 :Не бих дала повече от 10лв. - все пак е ву !
За темата   bouquet
Какво толкова харесвате на полата с калинките ?
Ами може би момичетата я харесват, защото е различна! И аз не съм виждала да се разхождат по улиците момичета с поли на калинки, което те прави уникален единствен! То това е целта-да не срещаш други с твоите дрехи! Напълно ги разбирам! Peace

# 32
  • Карлово
  • Мнения: 4 666
blackisback,
Чудесно оформена темичка.   bouquet
Мно-о-ого рядко са ми се откъсвали от сърцето повече от 8-10 лв. Ама, ако пък нещо много ми хареса след големи душевни борби купувам и над 16 лв., 2-3 пъти досега. Кажи, ако не съм за последна група да се местя. Mr. Green
За популяризиране на пазаруването ВУ с изкусително оформени теми предлагам blackisback да получи карта за поне 20% намаление за всички магазини ВУ в стараната. Peace

Последна редакция: пн, 30 яну 2012, 10:14 от chatNoir

# 33
  • Мнения: 3 154
Кои магазини бихте препоръчали варненки,имам път към варна и ще имам свободни около 2часа.Да са около гарата.

Като тръгнеш от гарата към бившата Валентина са ВУ след ВУ  Laughing Повечето са на бройка, не на кг, но само 1 беше скъп. В другите цените са дооста приемливи. Това лятото. Не вярвам сега нещата да са се променили Peace

# 34
  • Мнения: 3 977
За анкетата давала съм мах.15лв

# 35
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 459
Какво толкова харесвате на полата с калинките ?

Аз щях да попитам колко пъти е излязла с нея  Laughing Вида на полата е ок, но десенът е потресаващ, сори  Blush

# 36
  • Мнения: 5 790
Стига бе, мацки.
Хората имат различен стил на обличане, различни вкусове. Полата е много сладка, нетрадиционна, различна. Аз също не бих я облякла, но имам колеги, които биха й се зарадвали страшно много. Просто си зависи от човека.

# 37
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 459
Стига бе, мацки.
Хората имат различен стил на обличане, различни вкусове. Полата е много сладка, нетрадиционна, различна. Аз също не бих я облякла, но имам колеги, които биха й се зарадвали страшно много. Просто си зависи от човека.

разбира се, че е така  Peace

# 38
  • Мнения: 21
Полата за лятото е страхотнааа, с бял потник и сладурски сандалки ще е трепач. Аз много харесвам веселото облекло, особено през летния топъл сезон Peace

# 39
  • София
  • Мнения: 167
И аз най- накрая да се запиша в новата тема:) blackisback благодаря  bouquet
Купувала съм неща и над 16лв, но предимно връхни дрехи или по- официални рокли.
Любимата ми покупка са страхотни дънки Miss Sixty и не мога да открия други, в които толкова много да се харесвам Simple Smile

# 40
  • Мнения: 22 467
Днес минах набързо през единия магазин, който ми е също наблизо, че в понеделник зареждат нова стока. Имаше отново ууууниииикаааални шалове. Но...нещо не бях настроена за покупки.
Ризи също харесах няколко, ако утре още стоят сигурно ще отнеса нещо.)

А по въпроса, тъй като буквално от 2седмици съм се запалила по този тип пазаруване, най-скъпото нещо което взех е пухенката - излезе ми 14лв.
Иначе за шаловете давам по 3лв, за ризи ако не съм сигурна че ще останат след няколко дни - максимума е 6лв (но те си вървят на бройка).

# 41
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 459
От миналата седмица-
http://media.snimka.bg/9991/026237541.jpg?r=0- сако Дисни за каката

http://media.snimka.bg/9991/026237542.jpg?r=0- отзад

http://media.snimka.bg/9991/026237546.jpg?r=0- яке за каката

http://media.snimka.bg/9991/026237544.jpg?r=0- шал за мен

http://media.snimka.bg/9991/026237548.jpg?r=0- блуза за каката

Ще снимам летните си находки посред зима тази вечер  Simple Smile

# 42
  • Мнения: 76
Тарталета, якенцето е страхотно  Peace
Много хубави неща показвате, момичета.
За анкетата- давала съм около 28 лв. за скиорско яке, което по принцип струва ново около 300 лв. и нагоре  така, че си заслужава всеки даден лев за него.

# 43
  • Мнения: X
 Поздравления за чудесно оформената нова тема!
Страхотни находки сте показали отново всички, особено чантите (влюбих се в третата на Киса).
 Относно анкетата, при мен нещата се промениха, откакто открих магазините с цена на килограм (което се скучи сравнително наскоро). Преди това бях склонна да дам значителна сума за дреха втора употреба заради качеството и уникалността на дрешката (давала съм 32 лв за (страхотна) плетена туника в един магазин тип "бутик"). Най-скъпата находка  ми е била може би едно палто, дълго до петите, кашмир и вълна, за 35 лв от "Фрея"-Пловдив. Но абсолютно си струваше парите! Не беше с етикет, но е класическо, много качествено и до ден днешен ми е една от любимите връхни дрехи.
 Но откакто открих  гореспоменатите магазини, по-конкретно "Зиг-Заг", мнението ми доста се промени. Към днешна дата станах доста по-голяма скръндза по отношение на големината на сумата за една бройка.  Гласувах за 5-8 лв. Но, разбира се, ако дрехата е по-обемна, например палто, или си струва да дам по-голяма сума, бих го направила с удоволсвтвие, стига да имам възможност.
Аз  по принцип не съм от Пловдив, в моя град магазините са все с фиксирани цени и всеки път, когато се добера до "Зиг-Заг", гледам да си купя повече от 1 дреха. Така че ниските цени са добре дошли за мен и за хобито ми!

Последна редакция: пн, 30 яну 2012, 16:02 от Анонимен

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 40 841
Тарталета,супер е всичко!Честито! Peace

Общи условия

Активация на акаунт