Свети Валентин.

  • 7 910
  • 71
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 44 126
хахаха и ние сме антиромантици... за мен това не е празник, т.е. не е наш и никога не съм го чувствала като празник, както и  вси светии...
Ако чак толкова се подведем - ресторант, кино, вино, шоколад.... а да вярно, преди  почти 7 години си направихме бебето на св. Валентин.... стига толкова с романтиката Simple Smile

Та ако ще е празник на влюбените - тях подаръци не им трябват, изкарайте една приятна, тиха, интимна вечер Wink това ми идва най- подходящо за случая.

# 16
  • Мнения: 3
а забравих да допълня,че вечерта имаше продължение-на спалнята бях поставила една голяма кошница,която беше пълна с всевъзможни щуротии-презервативи,свещи,вино,лубриканти няколко вида,бонбони,шоколади,белезници с пухчета....абе весело да става  Grinning

# 17
  • Мнения: 653
Ако наистина ти е празнично настроението намери начин да го отбележиш.
Красива музика, вечеря, вино, приказки, погледи, ала-бала... Любов.
Без гащи, чорапи и парфюми. Много по-скъпа е емоцията.
Аз не откривам нищо лошо в празника. Но истерията около него ми е смешничка.
Смятам, че по-добре от чуждите хора знам как да зарадвам момчето си... И себе си.

# 18
  • Мнения: 218
Мисля си за торта..ама само това ли.... Thinking

# 19
  • Мнения: 202
Мисля си за торта..ама само това ли.... Thinking
незнам от кой град си, една приятелка купи на приятеля си кутийка във формата на сърце и вътре има "късметчета"(нещо подобно). Идеята е всяка сутрин 2мата си теглят от тях и правят на другия през деня  каквото се падне .Има например "Направи днес масаж на любимия" , "Изненадай половинката си с цвете", "Твой ред е днес да направиш закуска и ароматно кафе" и т.н неща, които те подсещат да си  разнообразиш  ежедневието. Идеята е интересна, може да си измайсториш сама нещо подобно, защото адски трудно би намерила такова. Идеята е като се почне да няма  "оо, не ми се прави масаж днес".. "оф, айде направи ти нещо за ядене".. трябва и двамата да харесате идеята. Моите приятели, адски много се забавляват и се изненадват покрай тази идея.

Дано ти хареса, ако не .. Дано някой даде по-добра идея  Grinning

Аз не съм се  решила засега за подаръци ,  по-често празнуваме Трифон Зарезан на женско парти- традиция ни е отдавна  Grinning

# 20
  • Мнения: 1 656
моята половинка не зачита този празник, аз пък напук искам да му направя изненада  Mr. Green ако ще да ме набие после  Laughing
Когато човек обича може хиляди поводи да намери за да покаже това. Но въпреки всичко нямам идеи. Мисля си за еротично бельо  Thinking

# 21
  • Мнения: 218
моята половинка не зачита този празник, аз пък напук искам да му направя изненада  Mr. Green ако ще да ме набие после  Laughing
Когато човек обича може хиляди поводи да намери за да покаже това. Но въпреки всичко нямам идеи. Мисля си за еротично бельо  Thinking

И аз...но съм манячка на бельо...и няма да забележи освен ако бельото не е за ядене...хм.... Thinking

# 22
  • Мнения: 653
Мисля си за еротично бельо  Thinking
Нали ще е за теб? Laughing

# 23
  • Мнения: 1 656
Мисля си за еротично бельо  Thinking
Нали ще е за теб? Laughing


ами точно-- хем ще има изненада, хем няма да ми се кара, че съм му правила безсмислени подаръци, хем и аз ще си имам подарък- с един куршум- 3 заека  Laughing  #2gunfire

# 24
  • Мнения: 653
Е, тогава идеята е готина. На мен ми харесва.
А и какво по-хубаво от това да подариш на другия нещо за себе си Laughing.

# 25
  • Gone with the wind
  • Мнения: 772
Ееее, убихте ми празника... Crossing Arms
Айде малко по-романтично де...


Преди 2-3 години получих за Св. Валентин .... накладки  Mr. Green
Че какво по-романтично от това  newsm78

# 26
  • Мнения: 330


Преди 2-3 години получих за Св. Валентин .... накладки  Mr. Green



 Laughing Еее, било е изненада Mr. Green
Аз отдавна не правя подаръци от типа на някакви символики и неща за спомен (за толкова време вече се изчерпвам на идеи Crazy), карам го по-практично и му купувам нещо, което зная, че би искал.
П.П. Ако му подариш нищо, ще се изненада  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 4 569
Подари му пържола и червено вино, а после и секс. Доволен шЪ останИ!  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 218
Реших вече. Имам резервни ключове от колата му. Ще отида с моята кола и ще напълня неговата с балони под формата на сърце....че да няма къде да седне. После като се прибере...стаята ще бъде окрасена...ама не с рози...щото имам лоши спомени с тях...той ми говореше за много свещи...
И ще му подаря стъклено сърце с наша снимка вътре ....
Е, как звучи?

# 29
  • София
  • Мнения: 44 126
хъм...аи мен лично кола пълна с балони не би ме зарадвала...по точно обратното, бих се подразнила и бих се чудила как да ги извадя, че да не ги изсипа и оставя на улицата...много вероятно бих се наела да ги пукам, за да мога да ги хвърля, някъде и т.н....

другото си е стардат едишън.

Общи условия

Активация на акаунт