Свети Валентин.

  • 7 914
  • 71
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 569
В Кауфланд има плюшени сърца за 5 лв. Като го натиснеш и ти казва "обичам те! Обичам те толкова много!" с детски глас.

# 61
  • Мнения: 0
Според мен каквото и да изберете като подарък, без нещо сладко не може да мине Wink

# 62
  • София
  • Мнения: 574
Ние пък тогава имаме годишнина от сватбата. Няма да казвам колко, че са много, даже не беше популярен празника у нас. Сега като се замисля май само съм получава подаръци, без аз да правя Joy

# 63
  • Viena
  • Мнения: 3 596
За начало ще му подаря една престилка-http://prodavalnik.com/zabavni-prestilki-za-podarak-i3363061

# 64
  • Мнения: 218
Аз му направих собственоръчно кутийка ..и на малки листчета написах "Обичам те, защото.." за от Св. Валентин до годишнината ни ...да си отваря всеки ден по едно листче....лилави са и са на квадратчета....вързала съм ги като мини подаръчета ...много яко се получи...

# 65
  • Мнения: 0
И аз много се  чудя какво да подаря. Идеята с виното и шоколада ми допада много. И за шоколадовите пожелания също. Дали има нещо подходящо което да е готово? newsm78

# 66
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 652
Браво Роксана , много интересна идея .
Ние ще го празнуваме по - късно празника ,че така се налага и аз се чудя какво да му подаря , макар че като е след 14 някак му се губи чара на празника .

# 67
  • в здрача
  • Мнения: 2 208
Айде на отчет, кой какво подари и му подариха.
Аз и щерките получихме по една кутия шоколадови бонбони с формата на сърце.
Той след мача /когато вече бях заспала/ пропусна да забележи от бързане да го махне новото ми красиво бельо, но пък сутринта му се порадва когато го изрови изпод завивките, където го беше насмотал.

# 68
  • Мнения: 534
аз му завъртях една торта "цици".Че поради технически причини истински не му се полагат за момента Mr. Green

# 69
  • Мнения: 218
Аз му напълних колата с балони под формата на сърце, сложих му и картичка и след работа ми звънна да се  похвали че е видял подаръка Grinning Той пък ме излъга, че нямал време да вземе подарък...и аз си го намерих в моята кола на седалката Grinning Като се прибра от работа ...бях приготвила романтична вечеря. Аз обаче не си бях видяла подаръка, защото исках да го отворя пред него ....та подаръка ми беше една маймуна с много дълги ръце и крака....може би защото като се ядосам му викам маймуна Grinning
После и аз му дадох ръчно изработения си подарък -кутийка с Обичам те, защото ... 118 листчета...до годишнината ни да си отваря по едно. Малко неудобно ми беше, защото неговия подарък беше страхотен...а моя кутийка Grinning но....важен е жеста.

# 70
  • Мнения: 320
 Роксана Дарк това беше и моята идея..а съжаление не я реализирах Sad
А аз останах супер мега гига приятно изненадана  Heart Eyes ех обичам го тоя моя мъж:)

п.п.Обичам го целогодишно не само на 14 .02
 Grinning

Последна редакция: чт, 16 фев 2012, 16:31 от L.O.V.E.

# 71
  • Мнения: 218
Роксана Дарк това беше и моята идея..а съжаление не я реализирах Sad
А аз останах супер мега гига приятно изненадана  Heart Eyes ех обичам го тоя моя мъж:)

п.п.Обичам го целогодишно не само на 14 .02
 Grinning

Какво е направил, ако не е лично разбира се... Stop

Общи условия

Активация на акаунт