ЧЕТВЪРТИ ТОРТЕН СЕМИНАР НА ДАМИТЕ ОТ ТОРТЕНАТА ТЕМА

  • 36 514
  • 760
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: X
Лукс, заинтригува ме с тези плочки...задължително ги вземи на семинара. А иначе по другия въпрос - много обичам баклавички:))...то си ми и личи де:)))

# 721
  • Тракийка в Софийското равно поле....
  • Мнения: 439
Аууу, Луксчееее! Е тука изби рибата с тия плочици!  Crazy Flutter
А откъде се сдоби с тях я кажи  Whistling

# 722
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
някой ще иска ли за себе си да поръчва не че не може и после след семинара да стане това, но да имам предвид какво да мъкна.
2 кила за мен. Ти си знаеш разфасовката. Валерия спи още, но съм почти сигурна че ще си го делнем. Ако неще, си остава за мен.
Аз може да спя ама 2 кила са 2 отделни разфасовки, ние с теб делихме 1кг, ако мислиш, че няма да ти е малко 0,500кг съм готова на делба, ако пък ти се досвидя сега като чу голата истина си го дръж и си го стискай, аз си имам 4 кила силикон.  Mr. Green

# 723
  • Мнения: X
Игличе, аз също искам силикон - не знам какви са разфасовките обаче.

# 724
  • Мнения: 1 965
Аз може да спя ама 2 кила са 2 отделни разфасовки, ние с теб делихме 1кг, ако мислиш, че няма да ти е малко 0,500кг съм готова на делба, ако пък ти се досвидя сега като чу голата истина си го дръж и си го стискай, аз си имам 4 кила силикон.  Mr. Green
Бабо Гицке, или си ме врътнала предния път, или не помниш. Силикона се състои от 2 части - зелена и бяла. Всяка част е по 1 кило, тоест общо 2.  Аз получих от теб по една пълна бирена чаша от двете неща. Тоест, по половин кило от цвят. Тоест, получих ОБЩО 1 кг. Тогава уж делихме по равно. Ако е бил 4 кила ОБЩО, значи сме делили по братски, а не по равно. дали ме разбра или  пак да обясня.
И защо ти имаш 4 кила, а аз нямам нищо? Как така се получи тая работа??? То, затова ли няма във фирмата от сума ти време, щото ти си го изкупила???
Плочките на Лукс и аз ги искам.

# 725
  • Мнения: 0
van444eto как да е активна темата като ти като пишеш си толкова изчерпателна, че то въпроси не остават......
От мен също имате категорично ДА
иглика333 моля те за едно бебенце. На семинара ще ти го платя, а друго какво искам и аз не знам????? Колко беше кг. силикон?




# 726
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Бе не се броят двете части бе жена, брои се само единия компонент, комплекта включва 2 шишета с по 1л. но се води силикон 1л разфасовка, то по отделно нали се сещаш, че не ти върши работа.
А ти хвана ли му цаката, аз не съм го пипала повече от тогава, онзи с миризмата на зъби колкото беше останал си замина, че страшно ме дразнеше как се рони, но на този не съм му измислила още какво да поливам с него, само като си представя врътнята и се отказвам, но ще делим, аз си пазя шишетата в тях има още от предния, но може да доливам предполагам.

Юле, 115лв е този за който си приказваме с Ванчето.

# 727
  • Мнения: 1 965
Бе не се броят двете части бе жена, брои се само единия компонент, комплекта включва 2 шишета с по 1л. но се води силикон 1л разфасовка,
Идиооооооооооооооот. Едно и също говорим.
Офффффффффф, ще ти го обясня по-простичко. ТОВА КОЕТО ВЗЕХМЕ МИНАЛИЯ ПЪТ, И ТИ ГО РАЗДЕЛИ, ИСКАШ ЛИ ТОЯ ПЪТ АЗ ДА ГО РАЗДЕЛЯ ИЛИ ДА СИ ГО ЗАПАЗЯ ЦЯЛОТО ЗА МЕН? ХИЧ НЕ МИ ПУКА КАКВО ПИШЕ И КАКСЕ ВОДИ. КОЛИЧЕСТВОТО ГО ЗНАЕШ!!!!  Twisted Evil
Еййййй, ядосА ме!!!
За кутиите ще питам, но това твоето са кашони за контейнери. Най-вероятно хората си предлагат готови, но не ги наричат кутии за торти. Нека видя какво са ми приготвили, после ще се срещам с тях, щото се оказа че имат офис в София.

# 728
  • Тракийка в Софийското равно поле....
  • Мнения: 439
Вал, ама не ти ли трябват 50/70/50  Flutter Mr. Green

# 729
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Може и 50 да е, добре долу квадрат ако може 40 или 50см, и високо 50см, но да може да се отваря и затваря като кутия за торта все пак няма да я намазвам тортата вътре предполага се, че ще искам да я поставя там.

# 730
  • Мнения: 0
Вал благодаря.

# 731
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
И аз да не остана по-назад ... искам плочките на Лукс ... пък!

# 732
  • Мнения: 1 173
Ха здравейте и от Бг земя . Още не знам къде се намирам , в шок съм ...явно тези 6 години ми идват множко ....всичко е различно , снощи обикалях разбитите квартални улици на Железник да намеря отворен магазин  ooooh!
 Видях Валерия на два пъти много на бързо , взех една огромна кутия , не знае тази жена малки торти да прави , ей  Laughing Mr. Green , оплетох се из София , мъжа ми беше адски "happy"  Mr. Green Laughing ....

 Тел 18ка има , един пакет е защото е 50 бр , а по принцип са по 20 бр - така че ще стигне .
Вал гъм пейста е ок , сега го пипнах , става за работа . Това в мен е една доза нали , аз едва ли ще изразходвам и 1/3 от нея , останалия ще го донеса на ЦЧ .
 От 2 шишета Тайлоза излизат 3 дози , едното шишенце е около 18 ч.л . , така че можеш и 3 да забъркаш .
 
Дами аз най-вероятно съм без превоз , мъжа ми си заминава след една седмица , а в Бг не карам , ще хвана влака до Пазарджик , търся някой да дойде да ни вземе с Дида от там , аз разходите ще си ги покрия . Влака идва около 4 .30 ч , вие повечето ще сте на ЦЧ вече .

 

Последна редакция: сб, 12 май 2012, 18:26 от raya_рая

# 733
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Ха здравейте и от Бег земя . Още не знам къде се намирам , в шок съм ...явно тези 6 години ми идват множко ....всичко е различно , снощи обикалях разбитите квартални улици на Железник да намеря отворен магазин  ooooh!
 Видях Валерия на два пъти много на бързо , взех една огромна кутия , не знае тази жена малки торти да прави , ей  Laughing Mr. Green , оплетох се из София , мъжа ми беше адски "happy"  Mr. Green Laughing ....

 Тел 18ка има , един пакет е защото е 50 бр , а по принцип са по 20 бр - така че ще стигне .
Вал гъм пейста е ок , сега го пипнах , става за работа . Това в мен е една доза нали , аз едва ли ще изразходвам и 1/3 от нея , останалия ще го донеса на ЦЧ .
 От 2 шишета Тайлоза излизат 3 дози , едното шишенце е около 18 ч.л . , така че можеш и 3 да забъркаш .
 
Дами аз най-вероятно съм без превоз , мъжа ми си заминава след една седмица , а в Бг не карам , ще хвана влака до Пазарджик , търся някой да дойде да ни вземе с Дида от там , аз разходите ще си ги покрия . Влака идва около 4 .30 ч , вие повечето ще сте на ЦЧ вече .

 

Рая, освен да минем да ви вземем, щото ние от Варна едва ли ще се натуткаме по-рано. Ще ти дам телефонче на лични, че да се разберем. Даже от СЗ можем да минем да ви вземе, ако искаш, щото  ще минаваме през Бургас. Така ще ти отпадне и влака направо. Колата е голяма, така че катунът ще е пълен  Mr. Green

# 734
  • Мнения: 3
Ооооо Райче добре дошла!
Момичета, като лично заинтересована от силиконовите отливки се замислих в какви съдове аджеба ще заливаме? Айде моля, другарката Иглика да се изкаже, и ако има предложение от сорта на-пластмасовите еднократни кутийки-кръгли, правоъгълни, и ако Ванчето още не е ходила за пластматерии да се включат в списъка. Само предложение Thinking

Общи условия

Активация на акаунт