ЧЕТВЪРТИ ТОРТЕН СЕМИНАР НА ДАМИТЕ ОТ ТОРТЕНАТА ТЕМА

  • 36 521
  • 760
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 965
Ванче тичинките мисля че ще свършат работа аз за всеки случай ще взема и една връзка от моите.
Чакам да пуснете някакво инфо за 18-ти размер тел - не знам какво стана с нея последно така че кажете пък ако няма ще измислим нещо.
Тичинките са доста малко да ви кажа, но мисля че ще стигнат ако ползваме 2те вида.
Телта казах днес, но пак казвам. Тъй като си поръчвах и неща за мен към шпрея и тичинките, са ми сложили фактурка. На нея ръчно ми е написано че ще ме уведомятт щом дойде телта. Поръчана е, чакат я всеки момент. По телефона се разбрахме, ако дойде да я донесат направо там. Държим връзка и по телефона, така че като пристигат хората ще се чуем да ги упътя към нас ако не намерят пътя. Казах им, и това се отнася за всички желаещи, че си стана традиция в деня на пристигането да обядваме всички на центъра. Миналата година се събрахме без да го планираме над 20 човека в кръчмето и си хапнахме и пийнахме за добре дошли. Та, да знаете, че около 12 часа вече ще сме там. Който иска, да дойде направо на центъра за обяд и студена биричка.
А, Валерия се намеси. Моташе ми се нещо за та тел, ама не помня какво. ЕТо, какво било. Телта била вече в БГ.  Mr. Green

# 706
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Оки и аз имах някакви смътни спомени че Рая ще взима тел ама напоследък спомените ми са малко нетрайни та затова и питам.
Тичинките ги знам какви са - видях ги наживо вчера - ще стигнат. Пиши че аз ще донеса лента (цветарско тиксо или лепенка или както там го пише щото го срещам всякак). Ако се присетите за нещо друго от тук аз летя средата на другата седмица та има още малко време.

# 707
  • Мнения: 1 965
Колко пари ти е тиксото?
Видях. Аз съм го написала и в документа, ама съм забравила.
Така! Редактирам се, не че има голям интерес към тази тема и към семинара изобщо, но аз ще кажа накратко. Подробности няма да пиша, тъй като знам че ни четат много "външни". Който иска подробности, ще ги разяснявам на ЛС.
Знаете че се заформи една група, която ще участва в едно състезание, което на този етап е още доста мъгляво във времето и мястото. По този въпрос толкова.
Вчера, ходихме в ИЕЦ с Вал и Лили на среща с организаторите. Предложиха ни нещо като "пробен старт", тоест участие в едно изложение което ще се проведе на 15 и 16 Юни в Интерекспо центъра. Идеята е хората да видят нас, тоест групата участници в бъдещото състезание и да им остане нещо в главите,  като му дойде времето. Засега не се знае много, но ще се участва с дребни сладки и мъфини, които ще се украсяват на място от нас и от зрителите по желание. Все още нямаме линка към профила на изложението, ще ви го дам като ми го пратят. Звучи интересно. Защо пиша това тук????
Защото това участие няма спонсори. Тоест, всичко което правим там е на наша самоиздръжка. На първо четене ми хрумна следното. Дъмитата, които ще направим на семинара и които и без това се чудим какво да правим после, може да ни послужат за фон. И после пак ще се чудим какво да ги правим. От 2та комплекта ще ни остане по 1 етаж, може да се направи някаква 3та торта от тях. Ако вие вкъщи имате неща които са хубави и пазите, също може да ни послужат. При всички случаи ще остане гъмпейст и ММ на Ксеркс. Ако нямате нищо против, ние ще ги използваме за изложението. Ще ни трябва цветна ММ за украсата на курабийките. Ако имате бои които са на привършване или им изтича скоро трайността, може да ги донесете на семинара и да оцветим тестото още там и да е готова за средата на Юни. Пудра също ще остане, нея ще ползваме за курабийките и сладките. Остават ни да купим едни яйца и брашно, които не са кой знай какъв разход.
Грубо казано, идеята на изложението е: копирам от ФБ.
"Цялата работа се организира покрай събитие наречено „W-O-W”. В превод означава Women of world . не съм сигурна дали го пиша правилно. Във ФБ би трябвало да са W-O-W, но аз не успях да ги открия засега.
Идеята е следната. Това е представяне на ЖЕНАТА като цяло. Абревиатурата не е случайна. Идеята е да се постигне ефекта: „WОW”. Искат да покажат жената във всичките и възможни превъплъщения. От Еко-пазителка, през здравословния живот и хранене, през невероятните и кулинарни способности и възможности, през всичките и капризи на визията вкючая модата, козметиката, фитнес и се стигне до нейните хобита, защото да, тя има свободно време дори и за хобита.
Идеята е залата да бъде декорирана като гора, символизираща природата. В нея ще бъдат обособени кътчета за всичко изброено по-горе. Няма да има клетки, килийки и никакви прегради. Трябва да бъде широко на душата, без никакви ограничения, рамки и граници. Всички действия са свързани и символизират възможностите на жените. Как се справят със всичко, без нищо да им пречи.
Стигаме и до нашето участие. Сектор „Хоби”. Идеята е да ни се предостави някаква площ /все още незнайно каква/ и там да се разположатнашите неща и ние съответно. "............. "Ще се занесат максимално повече дъмита и готови фигури, които ще ни служат като визитка и фон. Ето къде могат да отидат дъмитата от семинара. На място ще се декорират курабийки и мъфинки. Ще си носим инструментариум и необходими материали. Идеята е, ако има желаещи и интересуващи се от декорация, да им се покаже на място „Как се прави ето това” и да им се даде възможност да пипнат, опитат и декорират нещо. Съответно да си го изядат после. "

Сега ще изникнат милион въпроси от ваша страна, но не искам да ги коментирам тук поради ред причини.  ще говорим на семинара и на срещите.
Пиша ви това, защото "групата" иска вашето съгласие да вземе останалите материали от семинара, а не както други години да ги делим на по 50-100 грама и да си ги носим вкъщи. Ако все пак, някой е против, няма да му се сърдим. Лично ще му върна 10те лв, които е дал за материали.
Това е засега.

Последна редакция: чт, 10 май 2012, 10:32 от van444eto

# 708
  • Мнения: 3
"Групата " има моето "Да". Действайте и да ги сложите в малкия си джоб професионалистите! Peace

# 709
  • варненка от София
  • Мнения: 4 883
Запозната съм с това, което пише Ванчето и съм изцяло ЗА!

# 710
  • у дома
  • Мнения: 1 581
Запозната съм с това, което пише Ванчето и съм изцяло ЗА!

и аз така  Peace

# 711
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Колко пари ти е тиксото?
Видях. Аз съм го написала и в документа, ама съм забравила.

Въпроса беше да не тръгнеш и ти да купуваш  hahaha

А по другия въпрос нямам нищо против - само съжалявам, че няма да мога да дойда да ви видя, но програмата за тогава вече е надиплена.

# 712
  • Мнения: 529
А по другия въпрос нямам нищо против - само съжалявам, че няма да мога да дойда да ви видя, но програмата за тогава вече е надиплена.
И аз така!
http://www.w-o-w.bg/  - 16-17юни 2012
https://www.facebook.com/WOWEXPO#!/WOWEXPO

Последна редакция: пт, 11 май 2012, 01:15 от Amaretka

# 713
  • Мнения: 634
Имате и моето да ,разбира се Peace

# 714
# 715
  • Мнения: 264
Категорично имате и моето ДА! Знам че ще сте страхотни!!!
Аз тук изпуснах всичко съществено но както и да е... ще догонвам.
По въпроса със силикона имам намерение да донеса всичките гипсови заготовки да заливаме а място. Аз показвам пробвате и вие, каквото си вземете го калкулираме според грамажа и някакъв процент фира и си е за вас. Но ми се ще да донесете различни предмети или текстури които бихте искали да дублирате за да има демонстрация и на работа в реална среда не върху гипс. Ванюш ти за някакви бебета беше споменала, някой ако има някакви  други неща от пеперудките на Теди от магазин за 1 лв се получи страхотен молд.
Кажете и колко силикон да взема някой ще иска ли за себе си да поръчва не че не може и после след семинара да стане това, но да имам предвид какво да мъкна.

# 716
  • Мнения: 1 965
някой ще иска ли за себе си да поръчва не че не може и после след семинара да стане това, но да имам предвид какво да мъкна.
2 кила за мен. Ти си знаеш разфасовката. Валерия спи още, но съм почти сигурна че ще си го делнем. Ако неще, си остава за мен.
Бебета ще правя довечера за подготовка на една торта. Утре ще ви донеса и бебетата и молдовете които си отлях и някое готово бебе да го видите.

# 717
  • Мнения: 234
Категорично имате и моето ДА! Знам че ще сте страхотни!!!
Аз тук изпуснах всичко съществено но както и да е... ще догонвам.
По въпроса със силикона имам намерение да донеса всичките гипсови заготовки да заливаме а място. Аз показвам пробвате и вие, каквото си вземете го калкулираме според грамажа и някакъв процент фира и си е за вас. Но ми се ще да донесете различни предмети или текстури които бихте искали да дублирате за да има демонстрация и на работа в реална среда не върху гипс. Ванюш ти за някакви бебета беше споменала, някой ако има някакви  други неща от пеперудките на Теди от магазин за 1 лв се получи страхотен молд.
Кажете и колко силикон да взема някой ще иска ли за себе си да поръчва не че не може и после след семинара да стане това, но да имам предвид какво да мъкна.

бях поръчала от китай едни много хубави цветя от глина, но не дойдоха да им се ...., ще видя какво има у дома и ще мъкна, исках да им направим отливка, но ще поръчам пак наново- като се върнем -
за семинара ще донеса тези - повечето са малки vintage плочки,
още снимки тук

показвам ги за да ги имаш предвиг Инглика  Hug

# 718
  • София
  • Мнения: 1 078
Луксче, бъди човек и ги донеси на срещата в неделя.  Praynig Аз не съм сигурна, че ще успея да дойда тогава, но ще накарм Валеринката да ги вземе, че да си направя отливки дома.  Rolling Eyes

# 719
  • Мнения: 234
Луксче, бъди човек и ги донеси на срещата в неделя.  Praynig Аз не съм сигурна, че ще успея да дойда тогава, но ще накарм Валеринката да ги вземе, че да си направя отливки дома.  Rolling Eyes

утре заминавам за кърджали, и няма да мога да дойда на срещата - но ако искаш ми пиши на лични да се разберем , да ги вземеш после някой да ги донесе на семинара- на мен не ми трябват  Hug

Общи условия

Активация на акаунт