ЧЕТВЪРТИ ТОРТЕН СЕМИНАР НА ДАМИТЕ ОТ ТОРТЕНАТА ТЕМА

  • 36 502
  • 760
  •   1
Отговори
# 750
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Аз едно искам да помоля. Не почвайте веднага с най-важното, имам предвид на 24-ти. Миналата година често казано най-много държах на айсинга и докато дойдем от Варна до там, вече го бяхте минали  Sad Дет се вика от Варна до там са си хич да не е 5-6 часа път, като си с две деца и има спирки тук таме и по-рано от следобяд няма как да литнем. Мола ве да проявите разбиране дет се вика  Wink

# 751
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Аз едно искам да помоля. Не почвайте веднага с най-важното, имам предвид на 24-ти. Миналата година често казано най-много държах на айсинга и докато дойдем от Варна до там, вече го бяхте минали  Sad Дет се вика от Варна до там са си хич да не е 5-6 часа път, като си с две деца и има спирки тук таме и по-рано от следобяд няма как да литнем. Мола ве да проявите разбиране дет се вика  Wink

Ами аз го виждам така - 24-ти правим зеленинки, тичинки, центрове и от сорта екстри, че да свикнем с работата с тел и гъмпейст, а и там по-малко личат гафовете и на 25 и 26 правим същинските цветя. Ще гледам да наснимам с фотоапарата и книгите, които имам, че да сверяваме и с литературата  Mr. Green Blush

# 752
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Аз имам две книги на Дън, ако мислите, че ще са от полза мога да ги взема.

# 753
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
marulka_s кажи кои са да знам кое да не снимам Simple Smile ако ги имам същите де.

Между другото аз като правя китки ползвам шортенинг за размачкване на гъмпейста - искате ли да взема една опаковка за да работим с нея ама решавайте бързо до към сряда да знам  Mr. Green

# 754
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
marulka_s кажи кои са да знам кое да не снимам Simple Smile ако ги имам същите де.

Между другото аз като правя китки ползвам шортенинг за размачкване на гъмпейста - искате ли да взема една опаковка за да работим с нея ама решавайте бързо до към сряда да знам  Mr. Green

Вземи, вземи да видим тая мас каква е  Mr. Green

Иначе имам книгата с розите и най-доброто от китките му на Culpid.

тази http://www.acakeforyouuk.co.uk/uploads/images/big/71304205.jpg
и тази http://ia700804.us.archive.org/zipview.php?zip=/27/items/olcover … file=903879-L.jpg

# 755
  • Мнения: 57

Здравейте, момичета!
Аз не успях да се запиша по-рано при вас, но ако ме искате ще имам възможност да съм там на 24-ти. Какво ще кажете, искате ли ме?

# 756
  • Мнения: 3
Момичета, бъхтя си мозъка, да не пропуснем нещо! И се сещам за осветлението! Които са ходили знаят, че е оскъдно и се съсредоточаваме на 2 събрани маси до прозореца. Тази година, гледам се събираме повече кифли и дали да не се помисли за подвижни лампи? newsm78
Игличе, прецени колко тиксо ще трябва за отливките, и прибави към сметката.

# 757
  • Мнения: 1 173
Ванче Вал ще го забърка в София , няма да помъкне Китчънейда на Цигов Чарк а  Laughing
 
Ани да мъкне всички налични вейнъри , аз взех някои но нека има .

Естествено трябва и комплект за цветя да донесете , поне 2 ....от новите .

Някой да има на Jem комплектите ?

# 758
  • Мнения: 1 965
Момичета, бъхтя си мозъка, да не пропуснем нещо! И се сещам за осветлението!
2 години поред нося прожектора, ама не ми се стърчи пак да ви светя. Довечера ще питам любимия за подвижна лампа. Питайте си мъжете кой има такова нещо в наличност.

# 759
  • Мнения: 1 329
Идвааааааааааааааааааааааааааааааааааам! newsm44

На 26-ти ще можете да ми се радвате Simple Smile барабар с Дарилчо! Ванче четеш ли Simple Smile))

Благодарение на добрата фея Вал, тя ми запаси хотела. Правилно сте прочели, ФЕЯ е, а не извънземно и т.н.

Сега - въпроси ми изникнаха...вечерите предполагам ще се яде, аз какво да нося? Предния път някакви пържолаци пекохме...
Ванче, на теб ще дам 10 кинта кат( те видя на място Simple Smile))


# 760
  • Мнения: 1 965
Идвааааааааааааааааааааааааааааааааааам! newsm44
На 26-ти ще можете да ми се радвате Simple Smile барабар с Дарилчо! Ванче четеш ли Simple Smile))
Чета, чета!!! Хип, хип уррррраааааааааа!!!  Много се радвам че ще ви видя.
Обаче така докато си чета и изведнъж видях че сме стигнали 51 страница, та затова:
МОЛЯ, ДА СЕ ПРЕХВЪРЛИМ В НОВА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт