ОБЗОР 2013

  • 81 492
  • 551
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 915

Я предложете нещо на първа линия  Embarassed, хубавичко да е, с ресторантче ако може  Mr. Green

Вила Дона Колева е на първа линия. Къща със студия. Но нямат климатик. Вие си чистите. Без ресторант и опции за закуска и готвене. Хладилник, телевизор, електрическа кана за вода и машина за шварц кафе. Кухненски шкафове и посуда.

Другото е апартамент в нова сграда точно зад Лука Хелиос, гледа към хотела и басейна. Спалня и дневна. С климатик в дневната, телевизор в дневната и в спалнята. Има един апартамент с печка и пералня, другите са само с хладилник.

И двата варианта бяха по 80 лв. нощувката преди няколко години.

# 16
  • Велико Търново
  • Мнения: 283
И аз попрочетох доста за Парайзо, но съм на път да се откажа. Не знам колко са претенциозни чужденците, но някои факти бяха направо стряскащи. Веоятно заради непосредствената близост до плажа вече има заети периоди.

# 17
  • Мнения: 299
Доколкото си спомням като ходехме едно време на квартири в Обзор,тоя хотел е доста стар.После по центъра построиха нови и много по-добре изглеждащи.И още се чудя на тоя че и инклузив има????

# 18
  • Мнения: 6 301
Доколкото си спомням като ходехме едно време на квартири в Обзор,тоя хотел е доста стар.После по центъра построиха нови и много по-добре изглеждащи.И още се чудя на тоя че и инклузив има????

Ами не се чуди толкова, има хора, които търсят за почивка по-евтини варианти. Повечето хотели в Албена  изглеждат по същия начин, но цените са по-високи, и хората пак си ги харесват и резервират .За всеки влак си има пътници, нали така  Confused А за любителите на скъпи и хубави хотели изобщо не е задължително да го заглеждат хотела  Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 100
Имам въпрос за Мирамар, пеша за колко време може да се стигне до Обзор? Или само с кола е възможно? Наоколо въобще става ли за разходка?

# 20
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Имам въпрос за Мирамар, пеша за колко време може да се стигне до Обзор? Или само с кола е възможно? Наоколо въобще става ли за разходка?
далечко е,особено ако сте с деца,да кажа 30 мин. пеша,но все пак е относително

# 21
  • Мнения: 299
Доколкото си спомням като ходехме едно време на квартири в Обзор,тоя хотел е доста стар.После по центъра построиха нови и много по-добре изглеждащи.И още се чудя на тоя че и инклузив има????

Ами не се чуди толкова, има хора, които търсят за почивка по-евтини варианти. Повечето хотели в Албена  изглеждат по същия начин, но цените са по-високи, и хората пак си ги харесват и резервират .За всеки влак си има пътници, нали така  Confused А за любителите на скъпи и хубави хотели изобщо не е задължително да го заглеждат хотела  Peace

Именно,защото не е хубав хотела , а цените му са неоправдано високи според мен.Това ми беше мисълта.Албенските хотели мисля че са по-добри,а за инклузива им няма какво да говорим въобще,доста е богат.

# 22
  • sofia
  • Мнения: 114
Да се запиша и да докладвам, че в Парайзо Бийч дори няма места за някой периоди  newsm78

Първо за там се бях запътила,доста изгодно ми излизаше,но се изплаших от това че е по на север Rolling Eyes

# 23
  • София
  • Мнения: 2 296
Доколкото си спомням като ходехме едно време на квартири в Обзор,тоя хотел е доста стар.После по центъра построиха нови и много по-добре изглеждащи.И още се чудя на тоя че и инклузив има????

Ами не се чуди толкова, има хора, които търсят за почивка по-евтини варианти. Повечето хотели в Албена  изглеждат по същия начин, но цените са по-високи, и хората пак си ги харесват и резервират .За всеки влак си има пътници, нали така  Confused А за любителите на скъпи и хубави хотели изобщо не е задължително да го заглеждат хотела  Peace

Именно,защото не е хубав хотела , а цените му са неоправдано високи според мен.Това ми беше мисълта.Албенските хотели мисля че са по-добри,а за инклузива им няма какво да говорим въобще,доста е богат.
Изобщо даже не е хубав... не може и да се сравнява с Албенските.  Mr. Green Лично мнение!  Peace

# 24
  • Мнения: 6 301
Доколкото си спомням като ходехме едно време на квартири в Обзор,тоя хотел е доста стар.После по центъра построиха нови и много по-добре изглеждащи.И още се чудя на тоя че и инклузив има????

Ами не се чуди толкова, има хора, които търсят за почивка по-евтини варианти. Повечето хотели в Албена  изглеждат по същия начин, но цените са по-високи, и хората пак си ги харесват и резервират .За всеки влак си има пътници, нали така  Confused А за любителите на скъпи и хубави хотели изобщо не е задължително да го заглеждат хотела  Peace

Именно,защото не е хубав хотела , а цените му са неоправдано високи според мен.Това ми беше мисълта.Албенските хотели мисля че са по-добри,а за инклузива им няма какво да говорим въобще,доста е богат.

В този хотел след като не сме ходили няма как да знаем какъв му е инклузива - беден или богат. Но наистина стига вече за него, на който му харесва - да ходи.

# 25
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
И аз за Мирамар да питам - нямаше ли някакво влакче от хотела до градчето newsm78?

# 26
  • Мнения: 2 255
Ние изобщо нямаме концепция тази година, но мъжа ми каза, че ако не намерим нещо интересно отиваме пак в The Cliff, така че оставам вратичка в обзорската тема  Grinning

# 27
  • София
  • Мнения: 1 324
И аз за Мирамар да питам - нямаше ли някакво влакче от хотела до градчето newsm78?
Не. Файтони обикалят. Аз за четири поредни години на Мирамар нито веднъж не отидох до Обзор. Усещам липсата само на аптека в хотела.

# 28
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Благодаря за отговора!
Била сьм в Обзор 2 пьти - няма кои знае какво за гледане...явно ще си стоим 10 дена в хотела....ако толкова ни се прииска разходка, ще се навием на 30 минути пеша Laughing

# 29
  • Мнения: 59
Някой да сподели за хотел Казаблака мнение или снимки?

Общи условия

Активация на акаунт