ОБЗОР 2013

  • 81 510
  • 551
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 255
Здравейте,
Въпроса ми е как стоят нещата с вътрешните басейни на големите хотели (Мирамар, Риу, и Клиф, евентуално Сол Луна). Температурата на водата прилична ли е?
Много ми хареса Клиф, ако може дайде още подробности. На снимките не ми изглежда много подходящ за деца, като че ли няма много развлечения.
Аз мога да кажа само за Клиф - вътрешния басейн не е много голям   Thinking лятото беше с нормална Т, предполагаме, че в по-студено време го подгряват, но не знам newsm78
Колкото до забавленията за деца, наистина за съжаление няма и това е основното, което ме спира засега за там това лято, тъй като малкия ще скучае, ако не уцелим някое друго бг детенце, както стана миналата година  Rolling Eyes

# 46
# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 1 216
И аз тук.

# 48
  • Мнения: 1 119
Гледам, гледам и все към Клиф ме влече. Да ви разпитам още - стъпалата до плажа много ли са? А самия плаж, до който се стига по тези стъпала голям ли е, или закътан? Дълбоко ли е морето? Чадъри, шезлонги - как стои въпроса?
Имат вариант и за инклузив лайт, което ме устройва идеално. Как е храната като качество?
Много ли е отдалечен хотела от място за разходка?
И последно - лятото става ли много населено?
От Албена точно затова искам да избягам - многото народ в силния сезон.

# 49
  • Мнения: 2 255
Гледам, гледам и все към Клиф ме влече. Да ви разпитам още - стъпалата до плажа много ли са? А самия плаж, до който се стига по тези стъпала голям ли е, или закътан? Дълбоко ли е морето? Чадъри, шезлонги - как стои въпроса?
Имат вариант и за инклузив лайт, което ме устройва идеално. Как е храната като качество?
Много ли е отдалечен хотела от място за разходка?
И последно - лятото става ли много населено?
От Албена точно затова искам да избягам - многото народ в силния сезон.
За да не се повтарям пак тук в миналата тема в няколко поредни поста съм писала подробно ...Ако нещо освен споменатото се сетиш, питай  Peace
Иначе с 2-3 думи на конкретните въпроси  Wink
Стъпалата по спомен са 210-215  Rolling Eyes
Плажа беше не охраняем, съответно без чадър, шезлонг, WC и бар /в съседство имаше чадъри към руския лагер, които можеше да се ползват с уговорка/ Иначе е страхотен - чист, спокоен, плитко в морето, което за нас поне, беше по-важно  Laughing
Храната - ОК, доволни сме
Разстояние от Обзор около 2км - или през въпросния руски лагер и по крайбрежната алея или с такси - 5лв за българи  Laughing
Бяхме втората половина на юли и беше повече от спокойно, дори леко празно, преди да тръгнем видимо се пораздвижиха хора, но не знам как е било в август  newsm78
За мен основния минус, който сме спира тази година за там както вече споменах е, че сина ми извън водата - плаж/басейн  Wink определено нямаше компания и занимания и скучаеше, а това се отразява и на моята почивка в крайна сметка  hahaha

# 50
  • Мнения: 1 119
Благодаря ти много  bouquet
Ще разгледам:)

# 51
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 773
В момента държа резервирани 2 стаи в Мирамар от 25 август за 7 нощувки - някой ако иска ще му ги прехвърля. Аз ще ги анулирам след няколко дни и прекратявам взаимоотношенията си с този хотел.

# 52
  • В.Търново
  • Мнения: 6 707
В момента държа резервирани 2 стаи в Мирамар от 25 август за 7 нощувки - някой ако иска ще му ги прехвърля. Аз ще ги анулирам след няколко дни и прекратявам взаимоотношенията си с този хотел.
За съжаление няма да съм отпуска тогава.... Sad

# 53
  • Мнения: 3 281
В момента държа резервирани 2 стаи в Мирамар от 25 август за 7 нощувки - някой ако иска ще му ги прехвърля. Аз ще ги анулирам след няколко дни и прекратявам взаимоотношенията си с този хотел.
Защо се отказваш ако не е тайна

# 54
  • София
  • Мнения: 2 296
В момента държа резервирани 2 стаи в Мирамар от 25 август за 7 нощувки - някой ако иска ще му ги прехвърля. Аз ще ги анулирам след няколко дни и прекратявам взаимоотношенията си с този хотел.
Удобно ли е да питам колко е цената и за каква стая е резервацията?

# 55
  • Мнения: 3 993
В момента държа резервирани 2 стаи в Мирамар от 25 август за 7 нощувки - някой ако иска ще му ги прехвърля. Аз ще ги анулирам след няколко дни и прекратявам взаимоотношенията си с този хотел.

Защо прекратяваш взаимоотношения с Мирамар, да не си разочарован клиент?

# 56
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 773
Стаите са двойни странични море, 907 лв на човек за 7 нощувки - децата са безплатно.

В момента държа резервирани 2 стаи в Мирамар от 25 август за 7 нощувки - някой ако иска ще му ги прехвърля. Аз ще ги анулирам след няколко дни и прекратявам взаимоотношенията си с този хотел.

Защо прекратяваш взаимоотношения с Мирамар, да не си разочарован клиент?

Разочарован партньор по-скоро. Peace

# 57
  • Мнения: 3 993
Ясно. Разочарован.  Simple Smile Peace

# 58
  • Мнения: 46
И аз да се включа тук,ние сме пред резервация за хотел Казабланка но не видях никакви отзиви за него.Моля ви ако някой е ходил да сподели впечатленията си.

# 59
  • София
  • Мнения: 1 324
Егаси ужаса!
...Под вода осъмнаха крайбрежните хотели на първа линия в Обзор, където огромните вълни удариха най-напред по брега. Най-сериозно е пострадал луксозният комплекс "Мирамар", където първите етажи са изцяло залети с вода. Наводнени са още два хотела, опасност грози и 4-звездният "Хелиос бей". Морската стихия се завихрила около полунощ срещу сряда. С мощна сила 5-метрови вълни са скъсали предпазните диги и морето е заляло крайбрежието на Обзор. Аварийни групи с фадроми и багери се бореха да възстановят скъсаните диги в морския град...

Общи условия

Активация на акаунт