ОБЗОР 2013

  • 81 529
  • 551
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 231
Миналата година тръгваше някакво автобусче без прозорци от Мирамар до центъра на Обзор (наблюденията ми са вечерни (към 7-8 вечерта ходехме, и то даже не от Мирамар а от входа където е охраната на Обзор Бийч Резорт). Доколкото бяхме чули струваше по 1 лв. Освен това отпред стояха файтони, а при тях е на пазарлък, но гледам чужденците масово се возеха в каручките, така че ако е цяло семейство от 4 човека, може би има някаква сметка човек да се повози атрактивно  Mr. Green.
Ние взимахме разстянието с кола, но така като гледам едва ли е повече от 15 мин пеша  Peace

# 31
  • Мнения: 299
кльомба,
какво стана с Мирамар,намери ли в някоя агенция  места ?
А сега гледах агенциите които даваха 15 % отстъпка до 31.01 ,вече няма....Надявах се да увеличат до 29.02. Миналата година беше до 28.02 - 15 % , до 31.03 - 10 %
А сега без отстъпка....

# 32
  • София
  • Мнения: 1 324
За този период (02-08.07) няма. Има от 10-ти. Специални благодарности ти поднасям за помощта! Много съм депресирана. Не им искам отстъпката, искам стая в началото на юли.

# 33
  • Мнения: 3 993
Провери ли при Китт? Надписът в зелено "в наличие" стои за двойна стая изглед басейн и за двойна стая изглед море: http://www.kitt.bg/bg/bookingsearch/sea-holidays/obzor-byala-hot … part=1&res=14
Не пречи да провериш, може да имат места от тяхната квота, ако имат договор с Мирамар.

# 34
  • Мнения: 299
А и БГ Турс щом така дава :
http://www.bgtours.de/index.php?ADLTS=2&KID1=&DUR=&K … nbg&onlktl=77|2|10|1&str=0&locID=0&hotID=206&dCNTR=&dRGN=&LOC=10&ofval=BGT|||2012-07-02||2012-07-08|DS|D|2|371&sortprm=8#offers

това означава че можеш в момента да резервираш.

А за тази агенция сега се сетих -Хотелина.бг
Провери и там за Мирамар,отстъпката е до 29.02
http://www.hotelina.bg/hotel/club-hotel-miramar-obzor-bulgaria-m … rti-promocii.html

Последна редакция: ср, 01 фев 2012, 13:23 от mandy2

# 35
  • София
  • Мнения: 1 324
Аз я захледах Хотелина, но не знам защо нещо не ми вдъхна доверие. Имате ли впечатления от нея?

Току що ми се обадиха от ТУИ, нема за този период и това си е.

А тези по-долу vs-travels, въобще не ме отразяват.

От няколко дни пощата ми е претъпкана от съжаления, че резервацията не може да бъде направена и телефона ми звъни непрекъснато - "Ако можем да предложим друг период".

Последна редакция: ср, 01 фев 2012, 15:12 от кльомба

# 36
# 37
  • Мнения: 34
Запис!
Миналата година бяхме в Обзор и смятаме да повторим. Някой ходил ли е на южния плаж, там имаше някакви хотели, но не сме запомнили нито едно име Mr. Green Ако помогнете ще съм много   bouquet

# 38
  • София
  • Мнения: 1 324
Благодаря на всички, които бяха съпричастни с Радините ми вълнения. Няма да стане - факт. От друга страна, четири години стигат, време е за промяна.
Отправям следващия си въпрос в тази тема, защото повече от пишещите тук имат представа за условията в Мирамар - С КОЙ ХОТЕЛ ДА ГО ЗАМЕНЯ (може и да не е в Обзор) - инклузив, плаж, обслужване, забавление за децата, качеството на алкохола  Embarassed...

Последна редакция: чт, 02 фев 2012, 09:14 от кльомба

# 39
  • Мнения: 290
Риу Хелиус Бей или Сол Луна Бей за мен са 2та варианта, които максимално се приближават до Мирамар Peace Нямат ултра олл инклузив, няма водни пързалки и т.н., анимацията надали е на същото ниво, но откъм обслужване, плаж, материална база мисля че няма да имате забележки в сравнение с Мирамар.

Последна редакция: ср, 01 фев 2012, 22:41 от eli_mama

# 40
  • Мнения: 299
кльомба,
В Риу Хелиос не съм била,но в Сол Луна Бей - да.Храната определено не може да се сравни,в Мирамар е къде къде по-богата и разнообразна.Стаите са добри,все пак е нов хотел,аз ходих 2010г. м.май,той беше пуснат предния сезон.Анимациите не ме впечатлиха,но се стараеха.Залата за анимации има сцена и отпред наредени столове.Докато в Мирамар е голяма зала,има бар, масички и столове..Плажа пред Сол Луна не е хубав,по-малка е ивицата,пред Мирамар е по-обширна.Абе не случайно цените му са по-високи от другите.А и паркинга е безплатен.На Сол Луна цените са по-ниски,но пък си плащаш паркинг,, горе-долу се компенсират.

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 1 428
Цамбур при вас, добре заварили в новата тема.  Peace

# 42
  • София
  • Мнения: 2 296
Благодаря на всички, които бяха съпричастни с Радините ми вълнения. Няма да стане - факт. От друга страна, четири години стигат, време е за промяна.
Отправям следващия си въпрос в тази тема, защото повече от пишещите тук имат представа за условията в Мирамар - С КОЙ ХОТЕЛ ДА ГО ЗАМЕНЯ (може и да не е в Обзор) - инклузив, плаж, обслужване, забавление за децата, качеството на алкохола  Embarassed...
Калиакра в Албена.  Peace
Или Дюни.

# 43
  • Мнения: 1 126
Здравейте,
В Обзор не съм ходила от дете, и едва ли ще го позная, но темата ви ми стана любопитна и се поразрових малко из хотелите и офертите.
Имам намерения да си направим едно ранно море в края на Май около 24ти. Миналата година ходихме на Албена във Фламинго и беше разкошно. Ставаше за плаж, и дори се пазихме от слънцето, но водата беше студена.
Единственото, което не ми хареса, е че вътрешния басейн не ставаше за плуване. Беше си малък и леееко ми мътнееше.
Въпроса ми е как стоят нещата с вътрешните басейни на големите хотели (Мирамар, Риу, и Клиф, евентуално Сол Луна). Температурата на водата прилична ли е?
Много ми хареса Клиф, ако може дайде още подробности. На снимките не ми изглежда много подходящ за деца, като че ли няма много развлечения.
И още един въпрос за Мирамар - на снимките в сайта стаите изглеждат потресаващо големи. Такива ли са в действителност или са се попрестарали?


# 44
  • Мнения: 1 194
танита , за Мирамар мога да кажа - водата в басейна е приятно топла, чиста (поне това, което видях) и... да речем басейна е средно голям  Embarassed
Ако не хванете някакви празници, мисля, че ще ви е спокойно.
Стаите са прилично големи - ние бяхме в 2+1 и се разминавахме без проблем при разпънатото допълнително легло. Има стаи и 2+2, които са по-големи.
В Сол Луна ще ходя тепърва това лято и нямам отзиви за него и другите хотели.

Общи условия

Активация на акаунт