ОБЗОР 2013

  • 81 510
  • 551
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 2 724
desitka*, благодаря за информацията  Hug.
Надявам се да си изкараме добре .

# 541
  • Мнения: 18 014
Може ли сайта на Каза Мартинез, какви са цените?

# 542
  • Мнения: 2 724
http://pochivka.bg/o-14139-%D1%81%D0%B5%D0%BC%D0%B5%D0%B5%D0%BD_ … D0%BD%D0%B5%D0%B7
Цената на двойна стая е 50, а допълнителното легло - 10 лева.

# 543
  • Мнения: 3 281
Върналите се от Сол Луна Бей могат ли да кажат работи ли вече мини аква парка.

# 544
  • Мнения: 18 014
Какво ще кажете за хотел Блек Сий, като за 100 лв за семейство със закуска?
Как е самия хотел, храната, плажа близо до него  newsm78

# 545
  • София
  • Мнения: 595
Момичета, има тема за 2013

 

# 546
  • Berlin
  • Мнения: 11 303
То има, ама не се пише много там. Simple Smile Според мен по-лесно щеше да е тази да прекръсти на 2013, защото има доста мнения за по-обсъжданите хотели.

# 547
  • Мнения: 0
В Обзор се  храним  на няколко места- бистро Таня- много удобно  на връщане от плажа  по обед Wink,Рай, Хъшовете,Ореха...За жалост не помня имената на всички  места.Ако се сетя- ще допълвам
    PREDI MN GODINI BESHE MNOGO DOBRE V MEXANA OREXA.TOVA GO ZNAM ZASHTOTO GO DARJAXME POD NAE 12 GODINI I BESHE MNOGO DOBRE.SEGA E PALNA SKRAB

# 548
  • Мнения: 2
Направих резервация чрез сайта на Booking,звъннахме по телефона допълнително за по-сигурно,като ни казаха да не се притесняваме.След като пристигнахме на място ни казват,че резервациите не важат и че всеки може да се настани докато има места.Добре ни изиграха и накрая ни изпратиха до съседен лагер понеже искат да ни "помогнат" да не останем на пътя и ни обявиха цена която беше двойна за разлика от тази която бяхме резервирали.Вие си направете сметката дали да резервирате като рискувате да останете на пътя и да си развалите настроението или да потърсите нещо по сигурно.

# 549
  • Мнения: 2
Здравейте! Аз имам един въпрос- тази година едни познати ще ходят в Обзор в някаква почивна станция Елит или ваканционно селище Елит- не знам как точно се води, но името е Елит със сигурност. Та въпроса ми е имате ли някакви отзиви ,защото имам чувството, че всякаква информация е целенасочено изтрита от резултатите на гуглето и АБСОЛЮТНО никакви мнения информация и каквото и да било друго не се намира. Също така е подозрително евтино- 12лв нощувка и ако искаш 12лв още можеш да си платиш за закуска, обяд и вечеря. Благодаря ви предварително!


Направих резервация за ВАКАНЦИОННО СЕЛИЩЕ ЕЛИТ в ОБЗОР чрез сайта на Booking,звъннахме по телефона допълнително за по-сигурно,като ни казаха да не се притесняваме.След като пристигнахме на място ни казват,че резервациите не важат и че всеки може да се настани докато има места.Добре ни изиграха и накрая ни изпратиха до съседен лагер понеже искат да ни "помогнат" да не останем на пътя и ни обявиха цена която беше двойна за разлика от тази която бяхме резервирали.Вие си направете сметката дали да резервирате като рискувате да останете на пътя и да си развалите настроението или да потърсите нещо по сигурно.

# 550
  • Пловдив
  • Мнения: 1 428


Цитат
Направих резервация за ВАКАНЦИОННО СЕЛИЩЕ ЕЛИТ в ОБЗОР чрез сайта на Booking,звъннахме по телефона допълнително за по-сигурно,като ни казаха да не се притесняваме.След като пристигнахме на място ни казват,че резервациите не важат и че всеки може да се настани докато има места.Добре ни изиграха и накрая ни изпратиха до съседен лагер понеже искат да ни "помогнат" да не останем на пътя и ни обявиха цена която беше двойна за разлика от тази която бяхме резервирали.Вие си направете сметката дали да резервирате като рискувате да останете на пътя и да си развалите настроението или да потърсите нещо по сигурно.
Аз ако съм на ваше място, веднага ще ги изтипосам в Букинг - егати номерата.
ние тази година мръднахме мааалко по-на север от Обзор - в Бяла, не съжалявам.

# 551
  • Мнения: 101
Аз ако съм на ваше място, веднага ще ги изтипосам в Букинг - егати номерата.
ние тази година мръднахме мааалко по-на север от Обзор - в Бяла, не съжалявам.

Няма как да съжаляваш, защото противно на масовите представи, Бяла е по-доброто място от Обзор, що се отнася до тишина, спокойствие и чистота на плажа. Зависи кой какво търси, но определено в Бяла има много добри възможности за летуване, вкл. и бази с бунгала. Но пък и там, както в Обзор, цените на храната и всичко останало, са доста космически и не отговарят на природните дадености и статута на подобни места.

Общи условия

Активация на акаунт