ОБЗОР 2013

  • 81 523
  • 551
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 49
Аз ходих края на август мин година със същото предубеждение за тоя вятър и вълни..... е няма такова нещо. Явно някой е попаднал на такъв период и сега само се спряга Обзор с вятър и вълни   Peace

# 526
  • Мнения: 213
Накарахте ме да ходя да чета прогнози, поне за следващите 10 дни...Simple Smile
Вятърът за Обзор го описват като лек полъх, в някои от дните слаб...горе долу така го дават и по другите курорти...пък ще видим!

# 527
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
И аз не съм виждала в Обзор кой знае какви вълни. 2001 год. прекарах цялото лято там, имаше само една силна буря и 2-3 дни вълнение, през останалото време си беше супер. От 2004 г. почти всяко лято сме там, ходили сме и през юни, и през юли, и през август и септември, винаги морето е било спокойно, с малки изключения, когато е било лошо времето, но тогава се отразява на цялото Черноморие мисля Peace
Ако успея да изкопая снимки от предишните почивки ще пусна тук да погледнеш Peace

# 528
  • София
  • Мнения: 595
В Обзор почивам последните 2 години, и двата пъти през първата половина на август. Тази година ще бъдем там в края на агуст, и се надявам времето да не ме изненада неприятно  Praynig
Най-големи вълни съм виждала през 2011, когато имаше буря един ден, а в следващите 2 ставаше за плаж, но морето беше бурно. И все пак, и с такива вълни морето е прекрасно  Heart Eyes

# 529
  • Мнения: 164
Сега и аз да се изкажа , като човек който от 10 год е там от юни до септември. Обожавам си Обзор, но е истина че август се вдига страшна вълна. Не знам за вас , но е имало доста моменти в които се е налагало детето да влезе с мъжко тяло защото едвам го одържам. Както повечето знаете Обзор е плажът с една от най-дългите (да не кажа най) ивици. Т.е морето е открито и това допълнително създава предпоставки за бурно море и много подводни течения. Разбира се който веднъж е стъпил там , това не би го отказало - защото има чудесен ветрец, прохладни нощи и дълга плажна ивица , която и в двата края е почти безлюдна и можете да се почувствате като на самотен остров , с една хладилна чанта  Laughing и чадър. Божествено е .

# 530
  • В уютен дом!
  • Мнения: 76
До момичето от по горните постове, което продължаваше да търси семейно хотелче, с 2 ръце гласувам и препоръчвам Каза Мартинез...

Много стилно, много уютно, хигиената е на отлично ниво, на 5 метра буквлно от плажа.
Домакините са отзивчиви и мили хора, единствения недостатък, ако може въобще да се нарече такъв е, че няма собствено заведение или кафене поне, но пък на рецепцията има кафе машина автомати си пускаш стотинки.
До хотелчето е кръчмето на самия плаж, в който готвят много вкусни ястия, с обедно меню дори е.
За шумно мястото не бих го определила, може би малко, но пък ти е едно весело, райско...
Там сме пак тази година, желая Ви на всички приятна лятна почивка, където и да сте  Hug

# 531
  • В уютен дом!
  • Мнения: 76
До момичето от по горните постове, което продължаваше да търси семейно хотелче, с 2 ръце гласувам и препоръчвам Каза Мартинез...

Много стилно, много уютно, хигиената е на отлично ниво, на 5 метра буквлно от плажа.
Домакините са отзивчиви и мили хора, единствения недостатък, ако може въобще да се нарече такъв е, че няма собствено заведение или кафене поне, но пък на рецепцията има кафе машина автомати си пускаш стотинки.
До хотелчето е кръчмето на самия плаж, в който готвят много вкусни ястия, с обедно меню дори е.
За шумно мястото не бих го определила, може би малко, но пък ти е едно весело, райско...
Там сме пак тази година, желая Ви на всички приятна лятна почивка, където и да сте  Hug

# 532
  • София
  • Мнения: 595
...с 2 ръце гласувам и препоръчвам Каза Мартинез...
Там сме пак тази година, желая Ви на всички приятна лятна почивка, където и да сте  Hug

И ние тази година за 3-та поредна ще сме там, последната седмица на август. А вие? Simple Smile

# 533
  • софия
  • Мнения: 9 590
Привет!
От всичко на Обзор най-много ми харесват големите вълни  Laughing
Тази година пак ще се насочваме натам, Не съм чела цялата тема и искам да питам някой бил ли е в Клиф бийч резорт да каже отзиви. Май е доста извън града.

# 534
  • Мнения: 6 368
  bouquet  Все още търся нещо сносно за Обзор...като сем хотел.
На основния плаж на Бяла не е толкова тясно. Но да наистина от хотелите от горе в централната част след 16.00 часа пада сянка. В посока юг обаче е доста широко и отгоре няма хотели. Имайте предвид, че този Вемара е от другата страна от към малкия рибарски пристан, високо на скали и нямат плаж. В Бяла харесвам Бяла Бийч Резорт, но е скъпичък. Беше с добри оферти на ранно записване. Точно под него е този по-тесен плаж със сянка от хотела в следобедните часове. Но комплекса е супер. Миналага година бях през юли и всичко беше на 6+. Има и собствени чадъри и шезлонги на плажа.

# 535
  • Мнения: 817
Цените на семейните хотели в ЮЖНАТА част на Обзор са доста ПО-НИСКИ
от тези в Северната /над стадиона/
В северната част мин.година цена под 20 лв не успяхме да пазарим,
а в южната без проблеми си стиснахме ръцете на 2 стаи по 2 легла за по 10лв/легло.

# 536
  • Мнения: 164
Цените на семейните хотели в ЮЖНАТА част на Обзор са доста ПО-НИСКИ
от тези в Северната /над стадиона/
В северната част мин.година цена под 20 лв не успяхме да пазарим,
а в южната без проблеми си стиснахме ръцете на 2 стаи по 2 легла за по 10лв/легло.
За 20 лв. стаята  Rolling Eyes какви бяха условията?

# 537
  • Мнения: 2 724
Здравейте  Hug.
Много години почивахме на юг ,тази година решихме да променим посоката .
Харесахме си х-л Каза Мартинез .
Въпросът ми е към тези, които вече са почивали там- има ли място за паркиране?
 my_dream,  ти наклони везните към този хотел  Laughing, ще благодаря като се върнем  Wink.
На всички желая прекрасна ваканция!

# 538
  • София
  • Мнения: 595
Здравейте  Hug.
Много години почивахме на юг ,тази година решихме да променим посоката .
Харесахме си х-л Каза Мартинез .
Въпросът ми е към тези, които вече са почивали там- има ли място за паркиране?
 my_dream,  ти наклони везните към този хотел  Laughing, ще благодаря като се върнем  Wink.
На всички желая прекрасна ваканция!
Има си паркинг с 6 места, отделно са си платили абонамент за места пред хотела. Не сме имали  проблем предните две години Peace

# 539
  • Мнения: 817
Цените на семейните хотели в ЮЖНАТА част на Обзор са доста ПО-НИСКИ
от тези в Северната /над стадиона/
В северната част мин.година цена под 20 лв не успяхме да пазарим,
а в южната без проблеми си стиснахме ръцете на 2 стаи по 2 легла за по 10лв/легло.
За 20 лв. стаята  Rolling Eyes какви бяха условията?
Ами стаите са си хубави където сме били- на ул.3-ти март
Телевизор и хладилник,баня-тоалетна- стандартни екстри.Климатик не , но не сме и имали нужда

Общи условия

Активация на акаунт