ОБЗОР 2013

  • 81 526
  • 551
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 4 660
Сега се връщаме от Сол Луна Бей оценката ни е 6+  grinning039

# 511
  • Мнения: 6 368
Здравейте, записвам се да следя темата.  Живот и здраве на 27.06. заминаваме за Обзор, резервирахме в  "Клиф" - да благодаря и тук на *2К*, която много ми помогна с отзиви и снимки за хотела.
Ми, пожелавам хубаво време и приятна почивка на всички!
Моля, да имате предвид че хотела е много високо и далече от южния плаж. Без кола не можеш да отидеш и до центъра на Обзор, тъй като е извън града. Иначе поне на пръв поглед изглежда доста луксозно. Не съм била в него но миналата година минах от там и го разгледах поне от вън и фоайето.

# 512
  • Мнения: 213
Здравейте, записвам се да следя темата.  Живот и здраве на 27.06. заминаваме за Обзор, резервирахме в  "Клиф" - да благодаря и тук на *2К*, която много ми помогна с отзиви и снимки за хотела.
Ми, пожелавам хубаво време и приятна почивка на всички!
Моля, да имате предвид че хотела е много високо и далече от южния плаж. Без кола не можеш да отидеш и до центъра на Обзор, тъй като е извън града. Иначе поне на пръв поглед изглежда доста луксозно. Не съм била в него но миналата година минах от там и го разгледах поне от вън и фоайето.

Да, зная, но благодаря за включването. Заради скалното му местоположение се колебаех при първото му откриване в нет-а, но в крайна сметка натам ни отвя. Доколкото разбрах има плаж, до който се стига по стълби, много стълби!  smile3535 Но и втори малко по-полегат път...Честно казано не съм била в района и не познавам нито плажовете, нито градчето. С кола сме, но мисля, че имат и шатъл бус с някакво разписание.Просто доста ми хареса видяното, включително от снимки от *2К* и те така, ще бъхтим стълби... Mr. Green Сега тръпна и следя прогнозата за времето!

# 513
  • Пловдив
  • Мнения: 41 011
Момичета,мнение/препоръка за някое семейно хотелче  Rolling Eyes И вярно ли е че е много ветровито там?Съответно има вълни...

# 514
  • Мнения: 51
Ние бяхме края на май и нямаше вятър, като изключим първия ден с бурята, която премина през цяла Бг, останалите дни беше много тихо, дори вечер.

# 515
  • Мнения: 242
И на мен всеки ми казваше, че било "ужасно" ветровито там, но с ръка на сърцето мога да кажа, че миналогодишната ни почивка в Обзор беше с най-хубавото време, което някога сме "хващали". Перфектно просто! Бяхме там между 4 и 11 август и вятъра си беше съвсем умерен и приятен.

# 516
  • Мнения: 164
Не разбирам ако се плашите от вятъра. За мен дори е предимство това. Предпочитам на 38 градуса да подухва ветрец от колкото да е усойно и задушно като на юг. И да - ветрец от август винаги има.

# 517
  • Пловдив
  • Мнения: 41 011
Не разбирам ако се плашите от вятъра. За мен дори е предимство това. Предпочитам на 38 градуса да подухва ветрец от колкото да е усойно и задушно като на юг. И да - ветрец от август винаги има.
А вълните къде ги забравяш... Wink

# 518
  • Мнения: 164
Не разбирам ако се плашите от вятъра. За мен дори е предимство това. Предпочитам на 38 градуса да подухва ветрец от колкото да е усойно и задушно като на юг. И да - ветрец от август винаги има.
А вълните къде ги забравяш... Wink
А, да. Те са факт. За малки дечица наистина не е много ок.

# 519
  • Пловдив
  • Мнения: 41 011
Да питам за Бяла...http://www.visit.bg/sommer/photel.php?hotid=2083

# 520
  • Мнения: 164
Хoтелчето е много симпатично. Но имай в предвид ,че плажа в Бяла е пълна скъб. Много малък , доста тясна ивица , а и от горе има новопостроен комплекс, който след 13.00 закрива със сянка почти цялата ивица. Ако имате възможност да пътувате до Обзорският плаж и то в частта която е в самото начало (от към Бяла) там е супер. Почти няма хора и е много приятно.

# 521
  • Пловдив
  • Мнения: 41 011
  bouquet  Все още търся нещо сносно за Обзор...като сем хотел.

# 522
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Колкото пъти съм резервирала квартира или малко хотелче в Обзор, все съм се прекарала. По мое мнение, ако не си в някой от големите хотели, там се търси на място. Буквално всяка къща предлага квартири има доста малки хотелчета и като пообиколите малко ще намерите подходящото за вас Peace.

# 523
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 367
Подкрепям мнението на Няма ме Simple Smile. Наистина, ако не сте в инклузивните хотели - търсете на място.
Преди 5 години така запазихме стая в къща за гости - прилична беше, но се намираше почти в полите на планината ooooh!...какво катерене падаше при прибиране от плаж Whistling...а след два дена в Обзор видяхме стаи за почти същите пари на улицата, успоредно или близо до плажа Mr. Green.
П.П. Или поне проверете преди резервация къде точно се намира къщата в Мап-са Laughing.
Ние си бяхме виновни в нашия случай Blush.

# 524
  • Пловдив
  • Мнения: 41 011
Благодаря ви! Peace
И аз така си мисля да направим...но ще си запиша от мап-са основните улици край морето и ще търсим Grinning

Притесняват ме единствено вълните...да не са чести от вятъра,че детето да не може хич да поплува.

Общи условия

Активация на акаунт