ОБЗОР 2013

  • 81 524
  • 551
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 765
Привет и от мен в темата.
Досега винаги запазвам рано, но тази година не осколасах, та за желания от нас период има има места в Сол Луна, в Мирамар няма. Били сме и в двата хотела по принцип, но ми се искаше повече Мирамар.
Та да попитам, дали паркинга на Сол Луна е платен,както беше и дали целия плаж пред хотела вече е на хотела-тоест всички чадъри, защото преди имаше и на концесионер и ставаше сутрин чудо за запазването на чадъри, това ме притеснява.

# 166
  • Мнения: 724
Здравейте! Аз имам един въпрос- тази година едни познати ще ходят в Обзор в някаква почивна станция Елит или ваканционно селище Елит- не знам как точно се води, но името е Елит със сигурност. Та въпроса ми е имате ли някакви отзиви ,защото имам чувството, че всякаква информация е целенасочено изтрита от резултатите на гуглето и АБСОЛЮТНО никакви мнения информация и каквото и да било друго не се намира. Също така е подозрително евтино- 12лв нощувка и ако искаш 12лв още можеш да си платиш за закуска, обяд и вечеря. Благодаря ви предварително!

# 167
  • Мнения: 1 817
Та да попитам, дали паркинга на Сол Луна е платен,както беше и дали целия плаж пред хотела вече е на хотела-тоест всички чадъри, защото преди имаше и на концесионер и ставаше сутрин чудо за запазването на чадъри, това ме притеснява.

Миналата година паркинга беше платен. Плажа си е към хотела и не се плащат чадъри и шезлонги, но тъй като миналата година недостигаха, тази година видях че са написали "до изчерпване на наличностите", което ме навежда на мисълта, че отново няма да има за всички.

# 168
  • out of space
  • Мнения: 8 576
И аз се върнах от Обзор- хотел Риу Хелиос Бей, разкош!  Heart Eyes

# 169
  • Мнения: 765
Пред Риу има ли чадъри и влизат ли в цената на пакета по принцип? Има ли анимация тази година на български? Ще съм Ви благодарна,ако ми дадете малко повече информация!

# 170
  • София
  • Мнения: 339
И аз чакам коментари за Руй, предишните които прочетох в отделната тема за Руй- хич не бяха добри. Ако може повече инфо.

# 171
  • Мнения: 6 305
Кой е този Руй ?

# 172
  • Мнения: 3 286
И аз чакам коментари за Руй, предишните които прочетох в отделната тема за Руй- хич не бяха добри. Ако може повече инфо.
Да не да имаш предвид Риу Хелиос Бей Laughing

# 173
  • София
  • Мнения: 339
Точно него имам предвид Риу Хелиос Бей, ако може повече инфо, за храната, чадърите на плажа, анимацията за деца?

# 174
  • Мнения: 765
Чадърите и шезлонгите около басейна са безплатни, на плажа се заплащат. Анимацията е много добра и е  предимно на немски език.
Това ми е написано за Риу от агенцията. Сега съм в голяма дилема за Риу и Сол Луната. Пред Сол няма да има места и става чудо с тези чадъри направо,патихме го вече и затова се замислям много.

# 175
  • София
  • Мнения: 13
РИУ ХЕЛИОС  е страхотен.Храната е разнообразна и хубава има различни вечери, напр.мексиканска, италианска, сръбска и др., но е добра
За чадърите и шезлонгите на плажа се плащат, не влизат в пакета АЛ.Има паркинг, който е малък, и е безплатен.

# 176
  • София
  • Мнения: 802
 Здравейте. За Обзор чухме добри думи и обмисляме да почиваме там, но свекърите ни настояват, че е много ветровито на плажа, до колко е вярно това?

# 177
  • Мнения: 513
 Thinking  В тази тема няма ли да се включи някой, който е ходил в Обзор на квартира в къщите  в района от центъра до плажа - стая със собствен санитарен възел, климатик и собствена тераса?  newsm78 Да каже къде има хубави оферти и какви са цените. Ако има друга отделна тема моля дайте линк. Предварително благодаря  bouquet 

# 178
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Thinking  В тази тема няма ли да се включи някой, който е ходил в Обзор на квартира в къщите  в района от центъра до плажа - стая със собствен санитарен възел, климатик и собствена тераса?  newsm78 Да каже къде има хубави оферти и какви са цените. Ако има друга отделна тема моля дайте линк. Предварително благодаря  bouquet 
http://www.kvartiri.ltd.bg/18-obzor.htm

# 179
  • Мнения: 513
Thinking  В тази тема няма ли да се включи някой, който е ходил в Обзор на квартира в къщите  в района от центъра до плажа - стая със собствен санитарен възел, климатик и собствена тераса?  newsm78 Да каже къде има хубави оферти и какви са цените. Ако има друга отделна тема моля дайте линк. Предварително благодаря  bouquet 
http://www.kvartiri.ltd.bg/18-obzor.htm

Благодаря, този сайт го знам, newsm78 но нямам впредвид това, а някой да сподели ако е бил в някоя от тези квартири.

Общи условия

Активация на акаунт