ОБЗОР 2013

  • 81 530
  • 551
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 286
Егаси ужаса!
...Под вода осъмнаха крайбрежните хотели на първа линия в Обзор, където огромните вълни удариха най-напред по брега. Най-сериозно е пострадал луксозният комплекс "Мирамар", където първите етажи са изцяло залети с вода. Наводнени са още два хотела, опасност грози и 4-звездният "Хелиос бей". Морската стихия се завихрила около полунощ срещу сряда. С мощна сила 5-метрови вълни са скъсали предпазните диги и морето е заляло крайбрежието на Обзор. Аварийни групи с фадроми и багери се бореха да възстановят скъсаните диги в морския град...
Който е решил като мен май месец да посети Мирамар да му мисли.Но дотогава има много време със сигурност ще оправят нещата няма да си позволят да загубят клиенти.Поне според мен Praynig

# 61
  • Мнения: 3 423
Някой питаше за вътрешния басейн на Сол Луна. През август водата беше хладна . Басейнът е малък и дълбок- според мен за нищо не става... не разчитайте на него.

# 62
  • Мнения: 299
Някой правил ли е резервации през Хермес Холидейс ?
Гледъм за Мирамар в периода 04.09 - 11.09 - 77 лв. - цената е по-ниска от другите агенции.Дали имат някаква грешка,или действително така са ги договорили.Имат други периоди в сравнение със сайта на Мирамар и другите туроператори. Ето :
http://www.hermesholidays.net/pochivki_v_bulgaria_severno_cherno … %E0%EC%E0%F0+4%2A

а на Мирамар :
http://www.miramar-bg.com/bg/special-offers/ceni-i-informaciya-za-lyato-2012/

и други:
http://www.visit.bg/sommer/photel.php?hotid=654

Не знам дали мога да се доверя на Хермес.Някой да има впечатления от тях?

# 63
  • Мнения: 0
mandy2, мисля, че можеш да им се довериш.....2010г. майка ми беше на море в Турция, с пакетна почивка от Хермес Холидейс и остана много доволна.... Simple Smile

# 64
  • Мнения: 299
mandy2, мисля, че можеш да им се довериш.....2010г. майка ми беше на море в Турция, с пакетна почивка от Хермес Холидейс и остана много доволна.... Simple Smile

Благодаря! Нещо ме усъмни тази цена от 77 лв. за началото на м.септември,само те дават такава.

# 65
  • Мнения: 3 286
Да и разликата си е доста.Защо ли newsm78

# 66
  • Мнения: 1 194
mandy2, мисля, че можеш да им се довериш.....2010г. майка ми беше на море в Турция, с пакетна почивка от Хермес Холидейс и остана много доволна.... Simple Smile

Благодаря! Нещо ме усъмни тази цена от 77 лв. за началото на м.септември,само те дават такава.

Изпрати ли запитване?
Така както е написано - Цените включват ( EUR ):
басейн, чадър, шезлонг при басейна и на плажа, фитнес, комунална такса. 

Никъде не пише, че включва изхранването  Rolling Eyes

# 67
  • София
  • Мнения: 1 324
Втората колонка в таблицата е Изхранване Ultra AI.

# 68
  • Мнения: 1 194
Втората колонка в таблицата е Изхранване Ultra AI.

Видях, но реших, че може би има уловка.
Затова и попитах дали е направила запитване, за да е сигурна, че това са окончателните цени.

# 69
  • Мнения: 209
Момичета,моля стига вече за този Мирамор,дайте да обменяме информация и за други хотели и къщи за гости,мисля че за този Мирамор си има отделна тема.

# 70
  • Мнения: 4
Обичам Обзор:)
Всяка година сме там на почивка.Най-доволни останахме от Лука Хелиус бийч  през 2010г и Хелиус бей 2011г.И тази година ще сме  в един от двата хотела ,но изчакваме офертите ,които излизат април-май.
Не мислите ли,че ще пуснат и по-изгодни оферти заради наводнението?

# 71
  • Мнения: 18 057
Момичета, какво ще кажете за Казабланка? Сега видях, че и двете деца са безплатни, това е голям плюс, не съм виждала много мнения за него, ако сте били там- пишете моля ви, че 90 % сме пак в Серенити, имаме малко време да размислим  Sad

# 72
  • София
  • Мнения: 339
Имам въпрос към почивалите в Риу Хелиос Бей - Обзор. Ще почиваме там през лятото, аз съм с малко дете на 2 години. Направих резервация , но не ми казаха дали стаята ще бъде с изглед море или парк, нямам идея как е разположен хотела. Моля кажете какви претенции да имам , когато се обадя да си уточня резервацията. Дали да искам по висок етаж, в предвид че съм с малко дете?

# 73
  • Мнения: 30
barabenka: Риу Хелиос е супер хотел. Напълно Ок за 4*, дори повече. храната е супер, стаите са мн широки. тези, които се водят супериор са 100% изглед море. тези, които са стандарт - може да са 10%, 20% странична морска гледка... за това са и по-евтини. След Мирамар това е следващия най-добър хотел в Обзор. пълен е с немски туристи всяка година - дано това не те притеснява. ако резервацията е през агенция - не може да имаш претенции за етаж, но и мисля че няма значение.


Mama_Teddy: цените и за Риу Хелиос и за Лука Хелиос Бийч излязоха в началото на януари  - 15% отстъпки (те са от една верига). ранните записвания наистина продължават, но НЕ чакай. фамилни стаи 2+2 за периода 1.07-15.07 в Лука Хелиос, ти гарантирам че вече няма. хотелите си имат мн договори с чижди туроператори, а специално тези 2та - при тях грешка няма Simple Smile

Последна редакция: сб, 18 фев 2012, 00:11 от poporopo

# 74
  • Мнения: 18 057
Луката е този тип соц хотел, нали  newsm78 Толкова ли е вървежен, чак ми е странно

Общи условия

Активация на акаунт