За бившите

  • 10 891
  • 136
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 10 547
И какъв е изводът- за да няма драми, не се връщай да лижеш там, където вече си плюл.
Не те разбрах.

Четеш буквално, може би?
Бившите за това са бивши, за да си останат в миналото.

Именно, Тони.

# 46
  • Мнения: 289
Добре де..те и двете бивши, в смисъл на бивши гаджета ли са   Shocked
аз останах с впечатление, че са просто приятелки от миналото.. явно не съм прочела достатъчно задълбочено дългото обяснение в началото.
Е, ако са бивши гаджета..и то две.. вече съвсем не я одобрявам тази работа  ooooh!

# 47
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Бившите може да са бивши, защото не са го радвали в леглото, примерно. Но като личности да са напълно на ниво.
Тоест - трябва ли да изхвърляме някого от живота си, само защото сексуално не си пасваме?

# 48
  • Мнения: 10 547
Не, вероятно не трябва, но трябва ли да го държим в живота си, когато онзи, с когото си пасваме и сексуално и духовно, не желае въпросния да бъде там?

# 49
  • София
  • Мнения: 17 414
Не мога да си представя бивш, който да е чак толкова качествен човек, че виждането с него да ми е по-важно от спокойствието и комфорта на половинката ми.

# 50
  • Мнения: 2 510
И какъв е изводът- за да няма драми, не се връщай да лижеш там, където вече си плюл.
Защо да лиже? Явно не е и плюл, защото няма да има такива срещи.
Просто продължава да подържа контакти без интимни взаимоотношения.
Няма жена или мъж който 1 път месечно да се сеща за бившия си за секс и след това се разделят до следващия месец- година.

# 51
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Да разширим малко въпроса. А ако не е бивш? Ако е просто приятел, когото "онзи, с когото си пасваме и сексуално и духовно, не желае въпросния да бъде там?"
Нищо, че е от противоположния пол.

# 52
  • Бургас
  • Мнения: 381
Не, вероятно не трябва, но трябва ли да го държим в живота си, когато онзи, с когото си пасваме и сексуално и духовно, не желае въпросния да бъде там?
ама то въпросният подходящ човек може да реши така и за приятелите, и за колегите, и за съседката...мисля, че сам трябва да си реши човекът, без да го притискат. а и незнам, мъж на 35 да излиза с някой, само защото му е неудобно..странна работа. според мен не е до не можене, а до неискане.

# 53
  • Мнения: 10 547
Понеже високоинтелектуалният разговор тече в другия форум, тук ще го кажа направо- един е "Пешо, онзи, с когото се учехме да караме колело", друг е "Пешо, с когото си бъркахме по дупките".
Повечето хора са обикновени, просто устроени, рядко особено много духовно издигнати, за да приемат с лекота и без излишни драми бившите гаджета на настоящите си партньори.

# 54
  • Мнения: 2 510
Не, вероятно не трябва, но трябва ли да го държим в живота си, когато онзи, с когото си пасваме и сексуално и духовно, не желае въпросния да бъде там?
Ако уважава въпросния - да.

# 55
  • Мнения: 2 510
Не мога да си представя бивш, който да е чак толкова качествен човек, че виждането с него да ми е по-важно от спокойствието и комфорта на половинката ми.

Някои не трябва да казват и здравей по улицата.

# 56
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Касита, не съм съгласна, но няма значение.

# 57
  • Мнения: 2 510
Да разширим малко въпроса. А ако не е бивш? Ако е просто приятел, когото "онзи, с когото си пасваме и сексуално и духовно, не желае въпросния да бъде там?"
Нищо, че е от противоположния пол.
След това и настоящите ти приятели, съседи, пък и майка ти и баща ти...

# 58
  • Мнения: 10 547
Богиня, разбира се, че няма значение.  Simple Smile

# 59
  • Мнения: 1 294
Аз понеже получих дежаву от темата, съм сигурно предубедена. Но мисля, че ако сега взема толкова на вътре много редките срещи с 2 бивши, по-натам проблема ще ескалира с повече ограничения.
Иначе решение би било, той да я вземе със себе си на 2-3 срещи, на бившите надали ще им е интересно с него ако и тя е там.

Общи условия

Активация на акаунт