За бившите

  • 10 873
  • 136
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 23 137
Аз си признавам, че дори ми беше леко неприятно, когато мъжът ми се обаждаше веднъж в годината на бившата си, за да й честити рождения ден. Всъщност като се замисля, май ми беше неприятно само заради факта, че я наричаше не по име, а по начина, по който я е наричал, докато са били гаджета. Въпреки че въпросното обръщение не предразполага много към ревност, но все пак...  Mr. Green (Бившата вече е с друг номер и милото остана с пръст в уста.)

# 61
  • Мнения: 2 510
Иначе решение би било, той да я вземе със себе си на 2-3 срещи, на бившите надали ще им е интересно с него ако и тя е там.
Мисля, че така ще е по- добре, но стига и момичето да се съгласи.
Ако е вярно изложеното , не мисля, че е съгласна.

# 62
  • Мнения: 1 294
Аз си признавам, че дори ми беше леко неприятно, когато мъжът ми се обаждаше веднъж в годината на бившата си, за да й честити рождения ден. Всъщност като се замисля, май ми беше неприятно само заради факта, че я наричаше не по име, а по начина, по който я е наричал, докато са били гаджета. Въпреки че въпросното обръщение не предразполага много към ревност, но все пак...  Mr. Green (Бившата вече е с друг номер и милото остана с пръст в уста.)

С ръка на сърцето, надали на някого би му било приятно, обаче едно е да си го мислиш друго е да поставяш ултиматум при положение, че човекът не дава повод за ревност иначе. Не знам, вижда ми се ненужен натиск.

# 63
  • София
  • Мнения: 23 137
palachinka, така е. Не съм имала поводи за ревност, дори се дразнех на себе си, че съм голям темерут, че да ми е неприятно от една елементарна проява на уважение като поздрав за рожден ден. А въпросното обръщение към бившата беше "маймуно".  Joy

# 64
  • Мнения: 2 457
palachinka, така е. Не съм имала поводи за ревност, дори се дразнех на себе си, че съм голям темерут, че да ми е неприятно от една елементарна проява на уважение като поздрав за рожден ден. А въпросното обръщение към бившата беше "маймуно".  Joy
Ужас, колко романтично Joy

# 65
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Това е много опасен мъж щом не може да казва не. Ако в бъдеше се оженят и някоя мома му скочи в скута, а той не може да казва "не"? Какво ще прави сестра ти тогава? Няма такъв филм, че някой не можел да казва не. Може да не иска, но не и да не може. А че е дразнещо, дразнещо е, но чак пък ултиматуми и да си тръгва ми се вижда малко прекалено. Не може да очакваш другия винаги да бъде такъв какъвто на теб ти харесва на 100%. Това се казва лична свобода. Хората имат право да правят разни неща, дори и те да не се харесват на някого. Това си е проблем на този, който се дразни. Нямат право обаче да нараняват. Т.е. ако само се чува с тях по тел и се виждат 2 пъти годишно проблемът си е на сестра ти, че е болезнено ревнива. Но ако преспи с тях вече има право да протестира. Но повярвай - щом тя знае за тези срещи, значи няма какво да крие. Иначе никога нямаше да си признае.

# 66
  • Варна
  • Мнения: 2 271
Честно казано и на мен биха ми били неприятни такива чести контакти с бившите, но и през ум няма да ми мине да поставям ултиматуми. Ако той има някаква нужда да се среща с тях, коя съм аз та да го ограничавам. Някак невъзпитано ми се вижда. Представям си обратният вариант и отпора, който ще срещне.  Twisted Evil  Да не говорим, че те са заедно едва от 2-3 месеца. Все пак са възрастни хора, смятам за нормално всеки сам да определя контактите си.

# 67
  • Мнения: 1 129
Aми много ми се иска да съм над нещата, но ако на мен не ми е приятно мъжа ми да се вижда с бившата си, смятам, че е редно той да не го прави. Точно както аз бих прекратила взаимоотношения, които по един или друг начин го карат да се чувства дискомфортно. Защо е нужно изобщо да се стига до лъжа? Тук за мен въпросът опира до приоритети. Кой е по-важен човек в живота ти Пешо-бившия или мъжът ти? И когато отговора е ясен няма терзания, драми и лъжи. Просто Пешо си остава в графата бивши и толкова, защото една лъжа би довела до много по-сериозни последствия. Миналото, особено що се отнася до любовни взаимоотношения, за мен  просто не трябва да бъде част от настоящето. Ако е извънредно-например някой от бившите му има нужда от помощ за нещо, няма някакъв проблем. Но в случая не става дума за изключения. Пък и тези жени едва ли допират само и единствено до компанията на гаджето на сестрата.

# 68
  • Мнения: 45
Аз пък нещо не схващам как пък разбрахте на кого звъни мъжа ви? Shocked Той да не ви прави свидетели на разговорите си? И аз и мъжа ми имаме десетки, стотици контакти по работа и по огромно количество тел. разговори на ден. Би било интересно проследяването на кой и да е личен. #Crazy

С бившите съпрузи общуваме естествено без всякакви скруполи но също се стараем да е без свидетели.

# 69
  • Мнения: 22 541
И на мен ми стана много чудно това, как сестра ти е разбрала на кого точно звъни гаджето и?
А той не може ли да го прави във време, когато тя не му стои залепена за гъза и да слухти на слушалката?
Някак странно ми е човек да се отчита пред друг за телефонните си разговори...

# 70
  • Варна
  • Мнения: 2 271
....Тук за мен въпросът опира до приоритети. Кой е по-важен човек в живота ти Пешо-бившия или мъжът ти?
....И в един момент се усещаш, че живееш изцяло по правилата на "важният", а  другите, "по- малко важни", когато ги потърсиш вече не са наоколо. ...

# 71
  • София
  • Мнения: 17 414
И на мен ми стана много чудно това, как сестра ти е разбрала на кого точно звъни гаджето и?

Според мен той изобщо не е крил, човек без задни мисли няма да му хрумне да крие такъв разговор.

# 72
  • Мнения: 10 547
И на мен ми стана много чудно това, как сестра ти е разбрала на кого точно звъни гаджето и?

Според мен той изобщо не е крил, човек без задни мисли няма да му хрумне да крие такъв разговор.

Аз съм най-порочна в невинното си споделяне.  Wink

# 73
  • София
  • Мнения: 17 414
Това е тежка артилерия в междуполовите отношения, Касита  Laughing
Ти на друга писта тичаш, младежът от историята не може маратонките да ти види даже Grinning

# 74
  • Мнения: 22 541
И на мен ми стана много чудно това, как сестра ти е разбрала на кого точно звъни гаджето и?

Според мен той изобщо не е крил, човек без задни мисли няма да му хрумне да крие такъв разговор.

Е, значи е сглупил, че е споменал пред сегашното си гадже, че говори с бившите такива. )

Мен ако не ме питат, нищо не казвам. )

Общи условия

Активация на акаунт