КЛУБ НА АНОНИМНИТЕ АРТХОЛИЦИ - ТЕМА 13

  • 19 957
  • 539
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 862
 wavey Успех, борбени дружки   bouquet

# 16
  • Мнения: 284
Ех момичета, как ми се иска тази година да е моята. Писна ми да съм нещастна, искам и на нашата улица да изгрее слънце. Обичам ви и ще се моля да успеем Praynig

# 17
  • София
  • Мнения: 6 232
Илитка, Hugмного са порастнали мишоците  Heart Eyes И какви бузаци са направили вече   Grinning
Nadejda_za_dete  ,аз пък съм решила,че тази е МОЯТА и вярвам,че няма да има повече спънки за нищо  Wink

# 18
  • Мнения: 284
hristina21 и аз не се давам вече. Миналата година я изгубих ей така. Правих само една биопсия(с добър резултат слава Богу). Сега като отидох при Стаменов да правим план за действие му казах, че съм страдала много и неискам вече. Така че и него го предупредих. Simple Smile

# 19
  • Варна
  • Мнения: 801
И аз да се запиша че смятам да забременавам този път тази година ще е нашата да знаете време е да се опразни форума

# 20
  • Мнения: 1 494
Илитка, ама много са пораснали бебоците  Hug Като си спомня какви мишленца бяха. пу-пу, още по-хубави ще стават. Браво  Peace Hug

# 21
  • София
  • Мнения: 6 232
Аз пък съм много щастлива,защото доки ми се обади,че ми е готова епикризата за Истанбул,когато минавам към клиниката-да си я взема. Супер са...не съм чакала повече от 10 дни  Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 670
 Heart Eyes дано тази тема се изпразни най скоро време  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 23
  • Мнения: 1 089
Момичета, честита нова тема, нека се напълни с много хубави новини и много и големи сбъднати мечти  Hug Hug Hug

Много сте изписали тази сутрин в старата тема, едва ви изчетох  ooooh!

desdemona, кой ти убива надеждите така spoko  Hug? Понякога не разбирам какво им има на лекарите в БГ, но е нещо генерално сбъркано в поведението на болшинството от тях.
Гуги, не се натъжавай  Hug. Вярно е, че понякога е нужно просто много време, но по-често това не е достатъчно, за съжаление. Няма нищо сбъркано в това да искаш рожба толкова силно, че да търсиш отговори, да се подлагаш на процедури и т.н Твоите приятели са извадили късмет, дано в тази тема има повече такива късметлии.  Praynig Praynig Praynig
Зазаза, честита сбъдната мечта Hug Hug Hug Благодаря ти, че сподели, тук имаме нужда от много такива новини Hug Hug Hug
Пинко, честити ти двойна порция панделки, ех, че готино  Party. Лека бременност до края  Hug
Виви, продължавай да държиш фронта. С теб сме Praynig Praynig Praynig

Момичета малко прашец от мен, успех  Praynig Praynig Praynig
 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7



# 24
  • Мнения: 39 316
Илитка, тия бубулечки колко са порастнали  Heart Eyes

# 25
  • София
  • Мнения: 16 691
hristina много се радвам, че са се задвижили нещата, ти наистина много си преживяла и аз вярвам, че Истанбул е твоето място и съм сигурна, че ще имаш успех там!! Пинко лека бременност!

# 26
# 27
  • Мнения: 1 732
Минавам и аз да пожелая много късмет и успех на всички борбени момичета и нека тази година е вашата Praynig Praynig Praynig

# 28
  • София
  • Мнения: 6 302
Шоко, забравих да кажа, че си отличничка и се надявам такава да си и при теста, а и след 9 месеца!  Peace

# 29
  • Мнения: 544
Хайде и аз поне за малко в моята любима тема,нека да ни е на късмет новата 13 тема, брей кога станаха толкова от повтарячки на артхолици..... накрая марш от тук....

Общи условия

Активация на акаунт