Детски торти - мнения и съвети, 2

  • 230 908
  • 1 021
  •   1
Отговори
# 990
  • Мнения: 127
Привет, някой може ли да сподели за торти Романтика - Перник, ако и поръчвал/опитвал. 

# 991
  • Мнения: 29 390
Привет, някой може ли да сподели за торти Романтика - Перник, ако и поръчвал/опитвал. 

Хубави са според мен. Дори сега ще поръчваме пак от тях за РД на детето.  Peace

# 992
  • Мнения: 1 153
За Романтика Перкин - пробвала съм две  (френската и руската) и много ми харесват, качестовото е устойчиво, често поръчваме, винаги сме доволни.

# 993
  • Мнения: 127
Благодаря за отзивите, ще поръчам и после ще споделя и аз.

# 994
  • Мнения: 35 968
Моля някой да пусне нова тема.

# 995
  • Мнения: 3 397
Здравейте,

Виждам че нова тема няма за сега, така че ще питам тук.

Не живея в Сф и не купувам бутикови торти често. Сега ми се налага да поръчам една за кръщене и да я взема в същия ден, т.е. Нямам време за грешки...

Обадих се в една много препоръчана сладкарница, но торта за 30 човека ми излиза 230-250лв. Това нормална цена ли е? Струва ми се доста...

Казаха ми и за сладкарница "cake box".  Някой да знае как са цените им?

Благодаря!!!

# 996
  • София
  • Мнения: 8 131
Препоръчвам Бутикови Торти Сюрприз. Имам над 10 торти, поръчани от тях и винаги съм супер доволна.

# 997
  • София
  • Мнения: 30 142
Аз последно поръчах от Didy's cake и останах доволна. Препоръчаха ми Нина Ог- магазин и Mladman cake, но още не съм поръчвала от тях.

# 998
  • Мнения: 6 563
Didy's cake са много ефектни на външен вид, но на ме не ми допадат на вкус, малко сухи и недостатъчно сладки. но то си е до вкус, де.  Peace

# 999
  • София
  • Мнения: 30 142
Didy's cake са много ефектни на външен вид, но на ме не ми допадат на вкус, малко сухи и недостатъчно сладки. но то си е до вкус, де.  Peace
Бисквитената с нутела и торта орео бяха напълно ОК, но наистина е до вкус. Аз лично оцених това, че не са прекалено сладки. По-късно разбрах, че предлагали някаква с домашен крем и била много вкусна, но вече бях поръчала.

# 1 000
  • Мнения: 35 968
Моля някой да пусне нова тема.

# 1 001
  • Мнения: 2
Здравейте, момичета! Аз отдавна ви чета, но чак днес се регистрирах тук. Все още не съм мама, но се надявам да стана Simple Smile , затова въпросът ми към вас не е за детски торти, а по - скоро торти - уникати, но все пак ще се радвам да ми отговорите. Става въпрос за следното : искам да поръчам фигурални торти - театрална сцена с актьори и торта - къща, но искам да съм сигурна че ще станат максимално реалистични на външен вид! Прочетох цялата тема и видях кои сладкарници препоръчвате, от някои от тях съм поръчвала, но се чудя в коя ще ми ги направят със сигурност съвсем като истински, затова моля да ми дадете съвети към коя сладкарница да се обърна. В Двете фукли видях торта театър такава каквато искам, но беше доста посредствена и грозничка, сякаш някой се е учил на нея... а аз искам да е перфектна на външен вид, а читава къща никъде не видях... Благодаря предварително за помощта!

# 1 002
  • Мнения: 3 397
Mimi, Didy's работят с много детайли и фигурките са много добре нвправени.

Намери в нета каквото искаш и им го дай да ти направят  същото.

# 1 003
  • Мнения: 29 390
Виж тортите на Мери Шик. Не знам дали още работи, но тортите й са уникални. Потърси с Гугъл, че през телефона не знам как да пусна линк.

# 1 004
  • Мнения: 2
Благодаря много за отговорите. Ще ги погледна тези сладкарници. Ако някой се сети за още сладкарници,  ще се радвам да ме посъветва. Simple Smile Аз много обичам торта, но когато е за някой друг, за мен е много важен външния вид на тортата. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт