Детски торти - мнения и съвети, 2

  • 230 908
  • 1 021
  •   1
Отговори
# 975
  • София
  • Мнения: 16
Elvira89, благодаря за отговора. Мисля да поръчам и аз за рождения ден на детето. Изглеждат много красиви И предлагат интересни вкусове.

# 976
  • София
  • Мнения: 25
Мисля, че няма да сгрешите. За следващия рожден ден пак ще поръчаме от тях. Може би на някой ще му се сторят скъпи, но според нас цената си заслужаваше усмивките на децата като я видяха и наистина вкусът много ни доподна.

# 977
  • София
  • Мнения: 16
Тортата ни беше разкошна! Беше по-красива, отколкото в каталога. Вкусна и красива. Всички гости останаха очаровани. Препоръчвам горещо!

# 978
  • София
  • Мнения: 2 855
Къде се намират тези Met Cake? Сайтът им не работи в момента.

# 979
  • София
  • Мнения: 25
Здравейте, намират се на ул.Бигла 2. Имат и старница във фейсбук - MetCafe

# 980
  • Мнения: 1 110
Здравейте  Simple Smile
Миналият месец бяхме на едно парти и останах очарована от сладкишите и тортата. Не знам дали сте ги коментирали, не съм от София, но при всяка възможност бих си поръчала нещо от тях.

https://www.facebook.com/pg/CoCoSweetandMore/photos/?ref=page_internal

# 981
  • Мнения: 508
Моите деца не обичат купешки торти и не ги ядат. За рожденните им дни купуваме такава само за детския център. Да има картинка да се радват децата. И то я избираме директно от каталога на заведението. Защо да се тормозя да я мъкна, че и сервиз да плащам  Naughty 
Вкъщи се сервира домашна, мое производство chef

# 982
  • София
  • Мнения: 30 142
Е, нали в детския център се предполага, че тортата се яде от децата или се избира каквато и да е торта и не се предлага за ядене?

# 983
  • Мнения: 508
Имах предвид, че моите деца не обичат купена торта и не я ядат. Но в детския център поръчваме, за да се радват всички деца. Все пак тортите са шарени, с картинки. Предлагат се парчета за ядене. Който иска. Но тортата е повече с декоративна цел.

# 984
  • Мнения: 6 563
Е, те твоите не обичат, но гостенчетата може да обичат или то не е много важно те какво ще ядат  Laughing

# 985
  • Мнения: 508
  
Е, те твоите не обичат, но гостенчетата може да обичат или то не е много важно те какво ще ядат  Laughing
newsm78
Чети, преди да питаш, та да не се чудя как за трети път да обяснявам мнооогооо баааавнооо и внииимааатееелноооо

# 986
  • Мнения: 47 990
Мноого полезни мнения, елито  Laughing
Кажете скайлайн добри ли са, на вкус, вид, цена и т.н

# 987
  • Мнения: 508
Мноого полезни мнения, елито  Laughing
Кажете скайлайн добри ли са, на вкус, вид, цена и т.н
Ха- ха. Ето тук ме хвана. Явно и на мен трябва да се обясни мнооогооо бааавнооо, че е хубаво да се прочитат всички постове, преди да се пуска коментар, а не само заглавието на темата Laughing
Отивам да чета какво сте писали и веднага се връщам да ти отговоря на въптоса

# 988
  • Мнения: 6 563
Елито, моля, не така с рогата напред. Прочети първо ти какво си написала и ще си обясниш защо последваха подобни коментари от мен и мишенцето  Peace

# 989
  • София
  • Мнения: 30 142
Е, бавно, бавно, ама колко да е бавно?! Твоите деца не обичат купешка торта, поръчваш някаква (без значение каква), за да не се разправяш да я мъкнеш и да плащаш сервиз. Уж е с декоративна цел, ама който иска да яде.  Laughing

Моите деца не обичат купешки торти и не ги ядат. За рожденните им дни купуваме такава само за детския център. Да има картинка да се радват децата. И то я избираме директно от каталога на заведението. Защо да се тормозя да я мъкна, че и сервиз да плащам  Naughty 
Вкъщи се сервира домашна, мое производство chef

Имах предвид, че моите деца не обичат купена торта и не я ядат. Но в детския център поръчваме, за да се радват всички деца. Все пак тортите са шарени, с картинки. Предлагат се парчета за ядене. Който иска. Но тортата е повече с декоративна цел.

Общи условия

Активация на акаунт