Звездни компромати-128

  • 52 138
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Не виждам нищо скандално и аз в изказването му. Не ме изненадва нищо в поведението му. От години си е такъв и едва ли има намерение да се променя, заради Адел, руснаците или когото и да било.
Питали са го, отговорил е. Не е застанал сам, специално, за да се изкаже по повод килограмите на Адел. Никъде не пишеше какъв е бил въпроса към него, или поне аз не видях, може да е бил "Какво мислите за килограмите на Адел?" Какво да каже Лагерфелд, който както спомена някой има афинитет към "хърбавите" манекенки? Да, Адел е прекрасна, невероятна и искам да я обличам.  
Направил е достатъчно за модата, за да не му пука какво и за кого говори. Може да си позволи да си до изживее спокойно старините без да си мръдне пръста повече.
Не го оправдавам, но фактите са си факти.
Лагерфелд се извини на АДел


Peace

Da , понякога е нужно да се извиним ако някого сме засегнали с искреността си  Wink

И аз съм се засягала от истината  Sunglasses  тя не винаги ми е била приятна  Mr. Green но факт .....   Whistling

# 706
  • Мнения: 2
Нали се е извинил, какво има да го дъвчем още?
нали беше прав , защо се извинява ?

Защото обществото не харесва истината
Wink

# 707
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Я да се опитам да отклоня темата с любимото гардже: Джоузеф Гордън-Левит, пак , отново, и отново, обичам тези трапчинки, ммм Heart Eyes

# 708
  • София
  • Мнения: 10 330
 Joy Сега пък обществото му виновно, горкият стар директен и откровен Л-д!
Тоз момък на колко години стана?  Blush

# 709
# 710
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Joy Сега пък обществото му виновно, горкият стар директен и откровен Л-д!
Тоз момък на колко години стана?  Blush
Според  imdb го делят 8 дни от навъшването на 31 Wink.

# 711
  • София
  • Мнения: 1 481
Guess who Simple Smile

# 712
  • Мнения: 1 167
Тейлър(първото име ми бяга) от Аеросмит.

# 713
  • София
  • Мнения: 10 330
Я, вписвам се в категорията вървежна за Джоузефчо - по-малка съм от него с няколко месеца  Joy

# 714
  • Мнения: 3 826
Джоузеф изгледжа като гимназист ...

# 715
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Я, вписвам се в категорията вървежна за Джоузефчо - по-малка съм от него с няколко месеца  Joy
Ммм, а на мен той ми е много вървежен, падам си по батковци, които изглеждат като по-малкото ми братче Mr. Green

Джоузеф изгледжа като гимназист ...
И Лагерфелд дори не може да го обвини, че е дебел hahaha hahaha hahaha

# 716
  • София
  • Мнения: 10 330
Принципно си падам по по-мъжествени старчоци, ама този не може да му се отрече, че е сладур.




 Joy

# 717
# 718
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Не я знаех тази Лана Дел Рей, пропуск голям, страхотна е Heart Eyes

# 719

Общи условия

Активация на акаунт