Отговори
# 15
  • Добрич
  • Мнения: 958
Изтървала съм темата, но поне не и срока  Crazy
Нека предизвикателството да завладее повече участници. Успех на всички!  Peace

Крис, благодаря ти, че продължаваш да се грижиш за конкурсните теми   bouquet

# 16
  • Мнения: 0
kRISTCHE, MNOGO BLAGODARIA ZA VSICHKO.ZELUVKI OT MEN. M







+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

# 17
  • Мнения: 139
Имаме вече един участник  Party

# 18
  • Мнения: 7 387
            Честито!Само да не си остане един! Laughing

# 19
  • Мнения: 139
Ами не си останахме с един, ами станаха трима Mr. Green
Ако до утре не се появят още участници, ще обявим и този конкурс за невалиден и мисля, че трябва да обявим и край на конкурсите поне за известно време. Очевидно са се поизчерпали. Mr. Green

# 20
  • Мнения: 7 387
           Явно става дума не за кратки срокове,а за друго нещо! Mr. Green Като гледам и темета зацикля и рядко се вижда нещо показано в нея!Минахме на питане и отговори без видими резултати от обменения опит!И липсата на време  изобщо не е оправдание,защото в блоговете се виждат доста много нови творби!

# 21
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Аз предлагам ако останат трима участника, конкурса да си се проведе, макар и символично, защото творците са си направили труда да изработят и участват  Peace
Didia  наистина зацикли и темата  Sad моето обяснение е по скоро в преминаването от хоби в бизнес.... Докато темичката беше за развлечение и в нея си творяхме и спокойно показвахме и споделяхме опит си беше добре, но все повече навлезоха продажбите и с тях дойде и недотам коректното и крадене на идеите и съответното криене на хрумвания....  тъжно....
Момичета, наградите за този конкурс са в готовност, какъвто и да е крайния резултат от брой участници този път ще ги пращам  Hug Hug

# 22
  • Мнения: 7 387
          Антомче, никой няма нищо против превръщането на хобито в бизнес!Дано пък нещо все пак се направи в тази държава.Лично,аз,съм скептична по отношение на реализацията на пазара.Беден народ и....закъсаха всякакви продажби на всичко без изключение!Много от познатите ми харесват това,което се прави в декупажа,но...като знам какво е положението най-често подарявам и то с удоволствие.Моите неща са хит в кръга ,в който се движи малката дъщеря  Laughing от година /най-малко/ нейните подаръци са мои произведения. Mr. GreenДо тук с продажбите - дай боже да ги има повече на всеки решил да прави бизнес от хобито си!За мен си е хоби и терапия за разбитите ми нерви и безкрайните проблеми,които непрекъснато ме налитат.

            Всичко ,казано по-горе,изобщо не пречи на коректно и приятелско отношение в темата за декупажа.Що се касае до конкурсната - че къде ще получиш най-много идеи и то наведнъж! Mr. GreenАз съм най-често в диалог с рускините и нито една / а всички продават и то доста/ не ми е отказала помощ или отговор и с удоволствие обясняват на дълго и широко всичко и.......продажбите им си вървят без проблеми.Няма начин да си съвършен копист - може да се пробваш,но дали ще се получи? Mr. Green Художествените възможности на всички са различни и не винаги обучението и копирането дават очаквания резултат!Мое мнение! Laughing
             Аз май попрекалих с разсъжденията си ,за което се  Winkизвинявам,но....според мен си е точно така! А би трябвало да е така :

   
 ноооооооооо въпрос на гледна точка!

# 23
# 24
  • Мнения: 139
Очевидно дойде края на конкурсите. Участниците си останаха трима. Има време до 12, но моля да ме извините, понеже съм малко болна и не се чувствам добре, ще си лягам. Ако все пак получа писмо преди 12 часа, както и тримата участници, ще ги публикувам утре след 10 ч в албума и ще ги пусна за гласуването ви. Съгласна съм с Антомче, момичетата са се потрудили.
Когато пожелаете конкурс отново можем да го подновим. Аз даже и не очаквах да се задържим толкова дълго. Когато го направихме за първи път, бях готова да се обзаложа, ч ще е и за последно... а то повече от година мина .

# 25
  • Мнения: 1
Диде , браво миличка.Много хубаво го каза.Ми аз да ви кажа честно , влизам всеки ден и като видя че никой не е писал нищо и нищо не е показал , излизам от темата и ми става едно такова тъжно че така замря тази интересна темичка.Все си мисля че най -вече от нас зависи дали темата ще се развива или ще е в застой.Гледам , почти всички са във ФБ.Показват , пишат коментари и пр.Значи причината не е нито бизнеса , нито липсата на време, нито пък краденето на идеи.Просто темата стана нещо като въпросник- влизат , задават въпрос , получават отговор и изчезват.Последната година имаше толкова нови попълнения, че ми беше трудно да ги запомня и колко от тях се задържаха .... Rolling Eyes

# 26
  • в сърцата на любимите ми хора
  • Мнения: 912
Мили приятелки, отдавна не съм влизала и много съжалявам, че изпуснах и този срок за участие в конкурса. А така се бях настроила за този конкурс, почти бях готова, но ... при мен отново лоши моменти - след съпруга ми изпратих и татко Sad Това не е оправдание, но имам нужда от малко време и се заемам с декупажа, надявам се, темичката наистина да живне и да не останем само с въпроси и отговори. Имам някои недовършени нещица и ще показвам.

# 27
  • Мнения: 139
Ето и линк към албума на участничките
http://dekupazh.multiply.com/photos/album/24

# 28
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
 smile3501 на героите, намерили  и сили и време да сътворят прекрасните си комплекти за този конкурс! Лично аз поставям и трите творби на първо място и очаквам имената им за да им пусна наградите!



# 29
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
         Антомче, никой няма нищо против превръщането на хобито в бизнес!Дано пък нещо все пак се направи в тази държава....
О, не само, че нямам против, дори и аз да разполагах с време, като едното нищо бих се занимавала само с декупаж... така ще съчетая любимото си хоби с начин да правя парички..... Думата ми беше за друго... за това, че темата умишленно е хоби... ще рече за забавление, за експерименти.... място в което спокойно да си налепя с извинение и нарязани праните си гащи, само и само да стане нещо различно....  Постоянното наблягане, че декупажа трябва да се прави със стойностни и в повечето случаи скъпи материали е задължителен факт!!!! но ако темата е за професионална изява...... И аз си наглеждам рускините и в техните форуми точно това ме кефи най много.... Дори и някоя да сподели нов скъп декупажен материал, всички благодарят и много от тях го включват в творбите си, но.... голямата радост настава, когато на някой му хрумне нещо нестандартно.... евтино непотребно парче, подмятано с години по ъглите .... старото пакетче чай, което вместо да хвърлят са го пуснали отново във водица и в нея.... бял лист... за да стане старинно жълт който после да ползват за основа върху която да лепят салфетка....
Години отговарях на въпроси, на които някой беше питал само страничка преди това, но това не ме дразнеше, защото преди като помогнеш за момента.... на помогналия му стане още по интересно и започне и сам да си рови и ето че открил и споделил нещо, което аз пък не съм видяла.... Уви напоследък, въпроси.... творба.... въпроси... творба и.... няма онова.... вълнуващото.... ей момичета вие ми казахте така, ама аз преди да го направя видях и така и реших пък да направя така и я вижте какво се получи....
Не знам дали обясних разбираемо какво и как го чувствам .... не съм силна в обясненията..... а що се отнася до ФБ - тоз клюкарник не ми е най по сърце, да не говорим, че и затворената група там си е голяма заблуда .... ако аз коментирам някоя снимка в групата и още 200-300 мои приятели я виждат , дори и да не са членове, та..... затова и рядко пускам снимки там.... като изключа нещата за базарите, че те са за зарибяване  Mr. Green така да се каже  Peace

Общи условия

Активация на акаунт