Какво повече няма да купя - тема 2

  • 84 877
  • 751
  •   1
Отговори
# 300
  • София
  • Мнения: 1 395
Никога повече каквото и да било на БОР ЧВОР . След като  престанах да купувам от киселото им мляко (независимо от маслеността), защото имаше вкус на гранясало палмово масло, вчера - миг невнимание и съпругът ми беше грабнал една бутилка с прясно мляко на марката със срок на годност 20.03.2012. Сутринта го отварям и се канех да го изсипя в тенджерата, за да приготвя кус-кус и добре, че нещо ме накара да отпия преди това - ВКИСНАЛО (или пък такъв си му е вкуса Sick). Направо вече ми писна. Пазаруването се е превърнало в пълен стрес за мен - не знам вече какво да купувам, което да става за ядене Cry

# 301
  • Мнения: 805
Никога повече каквото и да било на БОР ЧВОР . ...

Аз с чистото им масло никога не съм имала проблем?
Някой имал ли е?

Истината е че пробвах и други, но никое не ми допада....

# 302
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Преди 4 -5 години Бор Чвор не бяха толкова лоши. Явно сега съвсем са си развалили нещата.

Сирене Маджаров  Sick

# 303
  • Мнения: 1 243

на мен "бор-чвор" ми харесва! аз купувам само масло и крема сирене и съм съвсем доволна и от двете досега.. особено от маслото, което просто превъзхожда повече от половината български "масла"..
странно, че такива проблеми има с млякото..
 newsm78

# 304
  • Мнения: 4 864
Аз предпочитам млякото на Бор Чвор.. Вкусът му ми харесва повече от това на баба или my day.. Но всеки е с различен вкус и зависи кое как се съхранява в магазина..

# 305
  • София
  • Мнения: 6 010
Киселото мляко на Бор Чвор въобще няма кисел вкус, както истинското кисело мляко. Повече ми прилича на някакво кремче без захар.
Аз ям кисело мляко Домлян, защото най-много ми киселее, но се съмнявам и то да има нещо общо с истината.

# 306
  • Мнения: 408
Искам тук да похваля кашкавала на Българеа. Днес го опитах, майка е взела от него, много ми хареса!

# 307
  • Мнения: 202
Искам тук да похваля кашкавала на Българеа. Днес го опитах, майка е взела от него, много ми хареса!

Похвали го ето тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=95792.0

# 308
  • Мнения: 116
Като сте заговорили за Бор-Чвор,никога повече няма да купя повече заквасена сметана-няма по-миризлива от тази.

# 309
  • София
  • Мнения: 1 455
 Лозови листа на Ariva никога повече. Твърди, дебели, стари, гадно миришещи.

# 310
  • София
  • Мнения: 627
И аз да се оплача от едно от киселите млека на "Бор-Чвор" , мисля че беше "Gold" .
За първи път го видях в магазина преди 2 седмици и  реших да опитам ...
Отварям млякото  - вътре беше на гранули и като ги разтрих по пръстите се - състава изглеждаше като нишесте или нещо от сорта.  newsm78
Иначе пък пресните им млека ми харесват . Peace

# 311
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 760
Дано не ме обвините в лобизъм, но за продуктите на Маджаров със сигурност знам, че се правят от мляко - само и единствено. Те затова са и безумно скъпи.

# 312
  • Мнения: 805
Дано не ме обвините в лобизъм, но за продуктите на Маджаров със сигурност знам, че се правят от мляко - само и единствено. Те затова са и безумно скъпи.

Има и по скъпи ... а и не бих нарекла качеството безумно скъпо .... аз лично вече не ги купувам тях ... има по-качествени български продукти на пазара в момента... и по-скъпи съответно... но това е за друга тема  Peace
Скрит текст:
имам предвид сирената на Тертер и Верея

# 313
  • София
  • Мнения: 35 288
Добре, в сирене Маджаров, защо ми скърца нещо подобно на вар между зъбите Rolling Eyes
Кашкавалат ми е любим, ама ще прощават Crossing Arms

# 314
  • Мнения: 822
Съвсем скоро ядох българско сирене износ за Германия /на неизвестна за мен до сега фирма/ - превъзходен вкус на доста приемлива цена за това качество. Ще има още много да работи българският млекопреработвателен бизнес, особено прехвалените имена на пазара коментирани по-горе, за да достигнат този вкус и вид.

Общи условия

Активация на акаунт