Javari.co.uk и Javari.de - 14

  • 33 861
  • 728
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 97
Получих това детско UMI
Според мен са уголемени, поръчах 27 (9 ук) но ми изглеждат като плавници, в сравнение с тези 26 които сега ги носим... Чудя се дали да ги предлагам за размяна или да чакам все някога да станат, дори и за пантофи в градината

# 676
  • София
  • Мнения: 1 047
 montesito, задръж си ги  Peace Ще им дойде реда, и за есен стават,и за пролет, че и за лято в по-хладното  Hug

# 677
# 678
  • Мнения: 8
Здравейте, тази седмица получавате ли от немското, че моите изпратени на 02,02,12 още ги няма, нито ДЧЛ-а отразяват нещо  Sad Обикновенно, по-бързо ми пристигат от там.

# 679
  • София
  • Мнения: 97
The Baroness, така мисля и аз - оставям ги, дано само  не е зима когато ни стават - през другите сезони все ще влязат в употреба, иначе са много сладки..

kkk_taralejka  и аз чакам от немското - от 02.02 нищо ново няма отразено, но се надявам до утре да дойдат Simple Smile

# 680
  • Мнения: 5 790
Не се удържах и си ги поръчах: http://www.javari.co.uk/dp/B004Q9U9CA?ie=UTF8&ie=UTF8 Успокоявам се, че с кода излязоха без пари...  Mr. Green

# 681
  • София
  • Мнения: 168
The Baroness, така мисля и аз - оставям ги, дано само  не е зима когато ни стават - през другите сезони все ще влязат в употреба, иначе са много сладки..

kkk_taralejka  и аз чакам от немското - от 02.02 нищо ново няма отразено, но се надявам до утре да дойдат Simple Smile

Сега мина куриера на DHL носи пратка от Англия.Питах го, защо не идват тези от Германия каза , че с тирове ги возят и може да са някъде по границите с Румъния. Sad

# 682
  • Мнения: 685
 Grinning Алекс, браво!

Имам бележка от пощата, казали, че е голяма кутия, така че тр да са белите сандалки на Кикърс, които поръчахме...друг получи ли ги? Все повече ми е "притеснено", че вероятно ще са огромни  Tired

# 683
  • Мнения: 505
Не се удържах и си ги поръчах: http://www.javari.co.uk/dp/B004Q9U9CA?ie=UTF8&ie=UTF8 Успокоявам се, че с кода излязоха без пари...  Mr. Green

Извинявай Алекс, но понеже ми е за първи път и съм си харесала 2 чифта на марката, дали си отговарят на номерацията?  Притеснява ме това, че са китайски да не би да са умалени ...

Освен тези съответно съм си харесала и още н- броя  Laughing , но като не са китайски съм малко по-спокойна с номерацията ...
Голяма е зарибявка! Ще фалираме  Laughing

# 684
  • Пловдив
  • Мнения: 4 148
Grinning Алекс, браво!

Имам бележка от пощата, казали, че е голяма кутия, така че тр да са белите сандалки на Кикърс, които поръчахме...друг получи ли ги? Все повече ми е "притеснено", че вероятно ще са огромни  Tired

Ани, ако са ви големи и с 11-12 номер с радост ще те отърва, че аз не успях да ги хвана за Калина  Praynig

# 685
  • Мнения: 3 649
Аз съвсем се побърках с това javari (и не само аз  Mr. Green) Нощес сънувах, че за немското са пуснали код 75% от сумата над 100 евро  hahaha

# 686
  • Мнения: 5 790
Нямам никаква идея дали са умалени или уголемени. Но винаги си поръчвам точния номер, каквото и да пише по форумите, със широк крак съм и досега нямам грешка. Сега пак си поръчах 5, колкото нося. Ще видим като дойдат.

# 687
  • Мнения: 505
 
Аз съвсем се побърках с това javari (и не само аз  Mr. Green) Нощес сънувах, че за немското са пуснали код 75% от сумата над 100 евро  hahaha

 Joy Joy Joy Joy

Мъжа ми вчера вика: "Офффффф, омръзна ми да слушам за ботуши, обувки и сандали! Да си избираш някакви и после да ми ги показваш, след това да започнеш да се чудиш дали ще ти станат и кой цвят да си вземеш. Кога най-накрая ще свършва това намаление ?"  hahaha

Благодаря Алекс, и аз мисля така да процедирам ...

# 688
  • Варна
  • Мнения: 2 146
Аз съвсем се побърках с това javari (и не само аз  Mr. Green) Нощес сънувах, че за немското са пуснали код 75% от сумата над 100 евро  hahaha
А дано имаш пророчески сънища! Grinning Hug

# 689
  • Мнения: 102
Ох аз по тези въздишам http://www.javari.fr/s/ref=topnav_sk__gw/279-4976444-2003461/?on … _2%26pageCode%3Dd
Някой да знае дали си отговарят на номерацията ?

Общи условия

Активация на акаунт